Jump to content

McPrison 1.20 versijos serveris


- Vienintelis kalėjimo tipo serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord bendruomenės spausdamas ant paveikslėlio! -

Serveris įjungtas išjungtas, serveryje prisijungę 0/0 žaidėjų.

Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Spausk ČIA norėdamas įsigyti PASLAUGŲ ar PRIVILEGIJŲ!

_Araa_

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  218
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  9
 • Praleido laiko forume:

  20h 17m 12s

_Araa_ laimėta diena: Gruodžio 12, %s 2022

_Araa_ turėjo mėgstamiausią turinį!

Apie _Araa_

 • Gimtadienis 2005-07-01

Informacija

 • Lytis
  Moteris
 • Interesai
  :fight:
 • Laipsnis
  Laisvė
 • Papildomas darbas
  Sargybinis
 • IGN
  _Araa_
 • Alt IGN
  Diotima

Kontaktai

 • Discord
  _Araa_#0907

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

1.722 profilio peržiūros

_Araa_'s Achievements

Smaragdų kasėjas

Smaragdų kasėjas (4/5)

45

Nario reputacija

 1. Sveika, dėkui už pasiūlymus. Su laikais ir įžeidimais viskas gerai yra - nekeisiu. Dėl /skelbti ar /skelbtint įspėjimų naujiems žaidėjams (c blokiniams) yra sprendžiama.
 2. Anketos forma į administraciją: 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: _Araa_ 2. Jūsų amžius?: 17 3. Papasakokite apie save: Taigi aš į savo darbą žiūriu atsakingai, norisi viską padaryti kuo puikiausiai. Taip pat mokausi iš savo klaidų arba net kitų žmonių klaidų ir jų stengiuosi nekartoti. Bet kaip manau ir visi, turiu minusų: būnu kartais nekantri, ne visuomet pasitikiu savimi, savo jėgomis. 4. Kodėl norite tapti administracijos dalimi?: Nuo pat žaidimo pradžios vis buvo noras prisidėti, pagerinti serverį, padaryti jį vis tobulesnį, o kaip žinome, tobulumui nėra ribų. Žinoma, noriu išmėginti pokalbių moderatorių direktoriaus pareigas, prižiūrėti ir padėti pokalbių moderatoriams, paįvairinti jų darbą bei įnešti naujoves. 5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forume būnu labai dažnai, vis pažiūriu kas naujo. Žaidime laiko praleidžiu gana daug, nuo dviejų ar trijų valandų, bet, žinoma, priklauso nuo dienos užimtumo ir galimybių. 6. Kas tavo manymų nedera administracijai?: Realiai viskas, kas prieštarauja taisyklėms. Taip pat nedera piktnaudžiauti gautomis pareigomis, būti korumpuotu, nepagarbiai bendrauti, nepadėti žaidėjams, kurie prašo pagalbos. Aišku nedera girtis gautomis pareigomis ir nieko nepakeisti, neįnešti nieko gero. 7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Šiuo metu esu pokalbių moderatorė, pasiekiau ir vyr. pokalbių moderatoriaus pareigas, darbą suprantu, noriai padedu naujai atėjusiems į šias pareigas, kadangi pradžia gali būti nelengva. Taip pat noriu įgyvendinti įvairias idėjas, padaryti jų darbą įdomesnį, naujoviškesni, kad būtų vis smagiau ir mažiau nuobodžiavimo darbe. 8. Jūsų kontaktai (Discord): ~Araa~#9999 9. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Visų pirma, kadangi kandidatuoju į pokalbių moderatorių direktoriaus pareigas, tai prižiūrėčiau, padėčiau ir atrinkčiau pokalbių moderatorius. Taip pat, kaip ir minėjau noriu atnešti naujovių. Čia paminėtos tik kelios pagrindinės idėjos, kurias stengčiausi įgyvendinti (žinoma, bus aptariamos su pokalbių moderatoriais): ◈ Savaitinės užduotys ir jas įvykdžius gaunamas atitinkamas prizas ◈ Premijos ◈ Misijos Didžiausios sėkmės kitiems kandidatams!!!
 3. Sveika, malonu daugiau apie tave sužinoti 🙂
 4. Nemanau, kad tai būtų gera mintis, kadangi ir taip daugumai nepatinka, kad reikia naudoti /skelbti ar /skelbtint pardavimams, pirkimams. O dabar mutint vien dėl daiktų ar pinigų paprašymo, nelabai sumanu būtų. Nu bet čia tik mano nuomonė
 5. Labas, smagu daugiau apie tave sužinoti
×
×
 • Create New...