Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas


- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Skype55

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  660
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  18
 • Frankai

  2 [ Pervesti ]
 • Praleido laiko forume:

  5D 45m 8s

Skype55 laimėta diena: Gegužė 18

Skype55 turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

305 Nuostabus

4 Sekėjai

Apie Skype55

 • Rangas
  atomiukas

Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Interesai
  swx
 • Laipsnis
  Laisvė
 • Privilegijos
  Nėra
 • Papildomas darbas
  Nėra
 • IGN
  Skype55

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

9.147 profilio peržiūros
 1. Didžiausios sėkmės su projektu. Tikiuosi, kad visos idėjos bus sėkmingai įgyvendintos.
 2. Sutvarkyta! Dėkui už pranešimą.
 3. Tai pilies pasaulis ir yra atskiras nuo default world.
 4. "GAMBLING" Žaidimų taisyklės ____________________________ TAISYKLĖS Norint rengti "gambling" žaidimus, privaloma nusipirkti licenciją; Žaidimo maksimalus statymas negali viršyti 20'000 frankų vertės; Galima statyti daiktus (šarvai, vertingos iškasėnos ir kt.); Pažeidus bent vieną iš taisyklių, licencija anuliuojama su galimybe, kad niekados negalėsite jos turėti; Rengiant žaidimus be išduotos licencijos būsite baudžiami 10 d. užblokavimu; LICENCIJOS PIRKIMAS Licencijos kaina: 100'000 frankų; Leidžiamų limitų padidinimas: + 10'000 frankų kainuoja 100'000 frankų; Licencija galioja: 2 savaites; Jeigu licenciją pratęsiate, limitai išlieka; Pasibaigus licencijai ir perkant iš naujo, limitai išlieka kaip nurodyta taisyklėse; Licenciją gali išduoti bet kuris administracijos narys (Prižiūrėtojas, Direktorius (-ė), Forumo moderatorius ir kt.); Licencijuotame plote, administratorius pastato ženklą su tekstu: Leidžiama vesti lošimų žaidimus Administratoriaus slapyvardis LICENCIJAS TURINTYS ŽMONĖS Žaidėjo vardas | Pirkimo data - Galioja iki | Statymo limitas | Leidimą davė Skype55 | 2020-04-16 - 2020-05-16 | 50'000 | elZygio Mine_of_Death | 2020-08-31 - 2020-09-14 | 100'000 | Lilith Rajono_Hera | 2020-09-02 - 2020-09-16 ' 100'000 | Lilith papajus | 2020-09-05 - 2020-09-19 ' 100'000 | Lilith Žymėjimas forume: *pilka* - negalioja, buvo atimta licencija ar kitos priežastys. *raudona* - galiojanti licencija, gali vesti žaidimus.
 5. SARGYBOS DIREKTORIAUS RINKIMAI ________________________ Sveiki projekto žaidėjai, kaip žinote, projekte įvyko ganėtinai nemažai įvykių. Keitėsi komandos struktūra, buvo tvarkoma serverio techninė pusė, forumo išvaizda ir kt. Pasikeitus komandos nariams, mums reikalingas žmogus, kuris galėtų valdyti serverio sargybą. Sargybą valdantis žmogus turi būti toks, kuris gali kritiškai ir efektyviai mąstyti, priimti naudingus sprendimus, atsirinkti tinkamus kandidatus į sargybos komandą.. ________________________ ANKETOS ŠABLONAS Jūsų vardas žaidime: Prisistatymas apie save (amžius, hobiai, charakterio savybės): Patirtis serveryje (pasiektos pareigos, pražaistas laikas, nuobaudos ir kt.): Patirtis būnant sargybiniu: Idėjos, kurios gali paįvairinti sargybą: SITUACIJOS Ar Sargybinis gali kartu būti ir Chat-Moderatorius?: Kokius papildomus dalykus gauna sargybos rangai (Sargybinis, Alfa-Sargybinis) lyginant su Praktikantu?: Kokių veiksmų turite imtis, jeigu jums specialiai papeikimus rašo jūsų sargybos komandos narys? (nuvertinėja): Kokių veiksmų privalote imtis, jeigu žaidėjas palieka - sargybos frakciją serveryje ir/ar serverio Discord?: Ką darysite, jeigu žaidėjas nepražais 60min ir jums nepraneš?: Ar renkantis Sargybinį į komandą amžius gali būti pagrindinis vertinimo kriterijus?: Už ką Sargybinis gali būti išmetamas nesurinkus atitinkamo kiekio įspėjimų?: INFORMACIJA IR REIKALAVIMAI Anketos atsakymų spalva privalo skirtis nuo klausimų; Atsakymai privalo būti paryškinti; Jeigu šiuo metu esate sargybinis, tai nepadaro jūsų aukštesniu kandidatu; Pateikus anketą, ją privaloma redaguoti per 5 minutes su priežastimi - "Reikalavimas taisyklėse."; Draudžiama klausinėti administracijos apie rinkimus; Rinkimai vyksta iki 2020/04/18 imtinai; Sėkmės kandidatams! - mcprison.lt 2020
 6. Pasiūlymas priimtas! Dėkui, kad prisidedate prie projekto tobulinimo!
 7. AČIŪ KAD NEPAMIRŠAI MŪSŲ IR KAD PRANEŠEI VISĄ INFORMACIJĄ KAI DOTAS SERVERĮ IŠJUNGĖ AČIŪ TAU UŽ LAGUS STABILIUS LABAI AČIŪ TAU UŽ "GERĄ" SERVERĮ PALIKTĄ Sėkmės gyvenime.
 8. Anketa: ➦ Koks Jūsų vardas žaidime?: Skype55. ➦ Kiek Jums yra metų?: 17. ➦ Papasakokite apie save: Esu vardu Marius. Gyvenu Alytuje. Užsiimu internetinių svetainių kūrimu, programavimu, grafikos dizainu, žaidimų kūrimu. Iš asmenybės pusės esu tas, kuris visiems atleis ir visus užtars, užjaus. Kiekvienam žmogui gebu atleisti už bet kokią priežastį ir toliau plėtoti santykius. Stengiuosi nesivelti į konfliktus. Gerbiu kiekvieno žmogaus nuomonę ir darbą. Niekada neatsuku nugaros jeigu žmogui reikalinga pagalba. ➦ Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus?: Kiekvienas kandidatas turi savų pliusų ir minusų ir kiekvienas apie save gali prirašyti begalę būtų ir nebūtų dalykų. Todėl šį klausimą palieku spręsti administracijai - esu to vertas ar ne. ➦ Kokius tikslus sau išsikeliate, jeigu tapsite forumo moderatoriumi? Pateikite savo pasiūlymus: Vienas iš tikslų būtų pats banaliausias, tai - tvarka forume. Kiti tikslai dėl ko norėčiau prisijungti prie komandos, tai, kad noriu padėti projektui plėstis ir naujintis su naujomis idėjomis ar sprendimais. Tad pagrindinis kandidatūros tikslas - pagerinti projekto įvaizdį. ➦ Ar buvote baustas šiame projekte? Pateikite priežastis: Nesu. ➦ Kiek turite forumo įspėjimų?: 8. ➦ Kiek laiko žaidžiate šiame projekte?: Apie 7 metus. ➦ Kiek laiko per dieną ketinate praleisti forume?: Tiek kiek bus reikalinga, kad būtų galima užtikrtinti tvarką jame. ➦ Pateikite savo kontaktus: Discord: Jukyli#1107 Papildomi klausimai ir situacijos: ➦ Ką darysite, jeigu forumo narys pranešime nusikeikė?: Redaguosiu pranešimą įrašydamas Redagavimo priežastyje taisyklę, paslėpsiu keiksmus ir įspėsiu žaidėją. Jeigu tai bus pavienis keiksmas pritaikyčiau tam tikras lengvatas (trumpesnis apribojimas nuo turinio skelbimo ar kt.). ➦ Ką darysite, jeigu žaidėjo įkeltuose įrodymuose pamatysite kitą projektą? (pvz.: žaidėjas filmavo taisyklių pažeidėją ir atsijungė, o ten matėsi kiti projektai): Kadangi tai nebuvo intencija pareklamuoti kitą projektą, nes jis rinko įrodymus apie žaidėją iš šio projekto, tiesiog paslėpčiau pranešimą ir susisiekčiau su pranešėju jam paaiškindamas situaciją. ➦ Ką darysite, jeigu forumo narys prašys jūsų nuimti įspėjimą (-us)?: Viskas priklausytų nuo daug aspektų. Ar tas įspėjimas buvo uždėtas netyčia, ar tas įspėjimas buvo teisingas ir kt. Jeigu situacija būtų kėbli, aptarčiau tai su administracijos nariais. ➦ Ką darysite, jeigu forumo narys profilyje užsidėjo netinkamą nario rangą?: Panaikinčiau jį skirdamas įspėjimus pagal rango pavadinimą. ➦ Ką darysite, jeigu forumo narys jums praneš, kad kitas forumo narys dedasi sau reputacijos taškus iš kitų paskyrų?: Praneščiau savininkui, kad patikrintų IP adresus ir jeigu jie sutaptų, nubausčiau žaidėją.
 9. čj jo, nes feniksui rūpi serveris.
 10. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD grynai
 11. prieš, nereikalinga prisone. zonoj niekas legaliai nesikeičia, tai kam čia legalaus trado. #nuzasįpriž
×
×
 • Create New...