Jump to content

McPrison 1.20 versijos serveris


- Vienintelis kalėjimo tipo serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord bendruomenės spausdamas ant paveikslėlio! -

Serveris įjungtas išjungtas, serveryje prisijungę 0/0 žaidėjų.

Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Spausk ČIA norėdamas įsigyti PASLAUGŲ ar PRIVILEGIJŲ!

Gin

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  87
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Gin veikla

 1. Žiūriu televizija tikrai paveikia žmonių mąstymą O.o Manau neturėtume žiūrėti į žmogaus rasę, tautybę, o vertinti jį pagal jo sugebėjimus ir personą. Pvz. man yra gražių rusiškų dainų ir gerų rusų (tai dabar aš tipo vatnikas ane?), pažįstu keletą musulmonų, kurie yra geri žmonės (tai dabar aš teroristų bendrinikas ane). Turit per daug neapykantos kurie nekenčia šių tautų ar religijų išpažinėjų.
 2. Pagal tavo logiką, pirkit tik tokiu laiku, kada ibo nurodo arba kada servas neišjugntas (kaip žmogus galėjo žinot, kad serveris neveikia, jei jis buvo perlo terminale??).
 3. 2k frankų powerithei ir 2K Smokui.
 4. [INFO] Avatas atliktas. [KAINA] 1 +rep powerithei ir 1+rep SmokuiLTU.
 5. Pritariu. Mus irgi apvogė PowerPoint šaika.
 6. Aš manau jog toks telefonas geriausias, nes nieko neįrašinėja, neseka, nerenka privačios informacijos:
 7. 1. Vardas žaidime - hmmeh 2.Turimas xp skaičius žaidime - 156 (pažiūrėk mano prisiregistravimo forume datą, jei galvoji, kad čia koks antras acc.) 3. Jūsų norimas skaičius (nuo 1 iki 16 negali būti užimtas) - 11
 8. Sveikas, labai gražiai groji . Nenuleisk rankų
 9. Ne nuo host'o priklauso šitie botai . Yra toks bot'as kuris tai padaro, daugelis žymių angliškų MC servų pasidaręs apsaugą nuo jo.
 10. Esu už. Nes laisvėj dažni tokie verslai: pumpkin, sugar cane ir xp ferma.
 11. Įkeliu foto į Google Vaizdus, surandu fb link, o apie fb viskas pasakyta, kur mokaisi, klasė, berods 7b ar 7c nepamenu tingiu knaisiotis vėl ten po visokias ten grupes kuriose tu esi . Tikiuos supratai, Facebook yra vienas iš siaubingų dalykų
 12. Malonu, tik nelabai gražu meluot, jog tau 15 metų, kai esi septintokas
 13. Pabandyk parašyt iBo3oF į skype: mcprison
 14. Tas pats ir man buvo, daugelis sako, dėl to, jog servas į 1.8 naujinosi Dingtų tada ir blokas.
 15. Blokas yra likes, endercheste ir iventoriuj taip pat nera item'u
 16. Supratau, o galima tada 2 laisvus acc?
 17. Jūsų nick žaidime: kirito, hmmeh Jūsų problema, klausimas:Taigi, pradėsiu nuo to, jog turiu 2 acc ant prison'o: Hmmeh ir Kirito. Kirito yra elitas, o Hmmeh laisvas, paskutinį kartą berods prisijungiau spalio pabaigoje. Vakar ar užvakar prisijungęs, prisijungiu per hmmeh, žiūriu 0 pinigų, ir neturiu nei vieno chest, ir enderchest yra tuščias. Pagalvojau, kad čia tik klaida trumpalaikė, bet prisjungias šiandien su hmmeh vėl tas pats tas pats ir su Kirito. Girdėjau, jog taip būna kai 3 mėnesius nebūni prisijungęs. Neįmanoma grąžint nieko tiesa? Ar dar reiktų pabandyt chest nusipirkt ir pažiūrėt ar yra item?
 18. SilenceBRB ~ Žinau, jog reikia įdorymus kelt, bet aš uždaviau klausimą.
 19. Jūsų nick žaidime: hmmeh Klausimas: Taigi, jei aš turiu/radau video kuriame praktikantas neprašo mano kontrabandos, tada kito žaidėjo kontrabandos ( Po kažkiek laiko, žinoma) ir tada dar kitą užkapoja už nieką, tai tas Praktikantas/Sargybinis/Alfa-Sargybinis gauna 1 įspėjimą ar 3 ?
 20. Ale kaip šviesu, kartais ne full bright? (Galiu nusisneket). Bet, manau Crime buvo daug prisicheatines, tai gal admin jį ten įdėjo xD
×
×
 • Create New...