Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas


- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/300 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

ARMUHA

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  96
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Frankai

  40 [ Pervesti ]
 • Praleido laiko forume:

  15h 35m 37s

Nario reputacija

-1 Vargšas

1 Follower

Informacija

 • Laipsnis
  Laisvė
 • IGN
  ARMUHA

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

2.295 profilio peržiūros
 1. Anketos forma į administraciją: 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: ARMUHA 2. Jūsų amžius?: 18 metų. 3. Papasakokite apie save: Apie save pasakoti nelabai mėgstu, nes dažniausiai nežinau ką apie save papasakoti 😁, esu draugiškas, visada padedantis ir mėgstantis bendrauti žmogus, dažniausiai su žmonėmis bendrauju, taip kaip jie bendrauja su manim, nemėgstu žmonių, kurie yra labai pasikėlę ar laiko savo aukščiau už kitus. 4. Kodėl norite tapti administracijos dalimi?: Pildau šią anketą norėdamas tapti serverio dalimi, bei žmogumi, kuris galėtų padėti serverio žaidėjamas, paaktyvinti serverio veiklą, kad žaidėjams būtų žaisti nenuobodu, taip pat noriu padaryti serverį, kuriame būtų kuo mažiau žmonių naudojančių čytus ar palengvinančias programas. 5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Žaidime praleidžiu 4h+, o forume visada ateinu pracheckint naujausias temas/pranešimus. 6. Kas tavo manymų nedera administracijai?: Nesilaikyti serverio taisyklių turint aukštesnias pareigas, įžeidinėti ar nepagarbiai bendrauti su kitais serverio žaidėjais, be reikalo ar saviems blogams tikslams naudoti ADMIN komandas, bandyti piktybiškai pakenkti savo priešams ar žaidėjams kurių nemėgsti. 7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Gaudamas pareigas esu visai kitoks žmogus, į pareigas žiūrau rimtai, turiu šiek tiek patirties su ADMIN komandomis, taip pat turiu daug patirties šiame žaidime, lengvai atpažįstu žaidėjus, kurie naudoja čytus, šiame serveryje žaidžiu nuo 2012-2013 metų. 8. Jūsų kontaktai (Discord): ARMUHA#1674 9. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Serveryje stengčiausi praleisti kuo daugiau savo laisvo laiko, prižiūrėčiau tvarką, kad kenkėjai nepakenktų serveriui, taip pat stebėčiau serverio žaidėjus, kad serveryje būtų kuo mažiau žaidėjų naudojančių čytus ar palengvinančias programas. 10. Norėtumėte tapti?: Prižiūrėtoju.
 2. SORRY CHEBRA , EVANTAS NUTRAUKIAMAS , DEL ACC PRARADIMO :/
 3. 1. Jūsų nickas žaidime: Airazz 2. Klausimas: Į serverį neina prisijunkti tiesiog žaidžiau ir norėjau skina pasikeisti parašiau /skin set Skydro man rods ir vos tik parašęs va ka gavau : IPAS NEGALĖJO PASIKEISTI TIKRAI
 4. Mazum normalius pradekit rasyt :/ , man zinute
 5. NA MAN REIKTŲ NAUJO NICKO , ŠITAS KAŽKAIP PASENĘS , SKINAS LIEVAS , TAD JUMS GERA GALIMYBĖ UŽSIDIRBTI NEMAŽAI DEIMANTŲ BLOKŲ (32) , NICKUS MAN SIŲSKITE ŽINUTE , SU MANO VARDU NESĮŲLYKITE. PIRMAS PARAŠĘS MAN PATINKANTĮ NICKĄ GAUS PRIZĄ SEKMĖS
 6. ARMUHA

  Ebola

  Seniuk aš kalbu apie tauto fc , o ne apie kitų žmonių , beto apie Extreme fc nieko nežino , net nebuvęs , o DT nžn
 7. ARMUHA

  Ebola

  Nu žinau , kad ne vienas sukčiauja , bet manau jisai su acc kūrimu tiek daug perženges ribas :/ (Pas kitus fc po tiek acc kiek pas Tauta nėra )
 8. ARMUHA

  Ebola

  Na žmogau matau nesupratai ką parašiau , tai paaiškinsiu , yra tokių žmonių kaip TautasJ kuris yra prisikišęs kažkur 12savo acc su ip changer
 9. ARMUHA

  Ebola

  Žmonės ar ne žmonės kas rašot , kad aš kaziolas tai man visiškai nusispjaut , nes aš einu už teisybę ! . Šitas dalykas yra totalus sukčiavimas , nes jeigu tu būsi į savo fc įsimetęs apie 20 acc , o turėsi kažkur apie 150 claimų tai nebus įmanoma nupult fc , nes žmogus aišku nesijungs už tuos savo acc , nu tai va viską paaiškinau , manau į šitą dalyką reikėtų imtis rimčiau , nes daugelis žmonių darydami taip dauguma apsaugoja savo fc.
 10. ARMUHA

  Ebola

  Matyt , kad žmogus neskaitęs taisyklių.
 11. ARMUHA

  Ebola

  Pričiom kaziolas ? Žmonės visus skundžia ir per juos esu daug kartų gavęs baną , tai kodėl man negalima savo priešui :/ ?
 12. ARMUHA

  Ebola

  Nick žaidime: Airazz Aprašykite bug'ą: Na gal čia kaip ir ne bugas , bet ibo sakė čia rašyt , krc Ebola factione beveik visi TautasJ accountai , manau daugelis pastebėjot , aš pas jį būdamas fc taip pat pastebėjau kaip jisai savo accountus priiminėja į savo fc , taip darydamas jis tikisi apsaugoti savo fc , pora foto nufotkinau kur jam rašau , kad parašysiu jam nusiskundimą , žmogutis sako man vistiek nieko nebus . Nuotraukos/video:
 13. Prieš nesamonė , žmogus bijotų eit į pvp ant kurio pastatė
×
×
 • Create New...