Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas


- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/110 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

iPaid_Mixer

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  510
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  5
 • Praleido laiko forume:

  2h 8m 21s

iPaid_Mixer laimėta diena: Rugpjūtis 24 2014

iPaid_Mixer turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

168 Nuostabus

Apie iPaid_Mixer

Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Interesai
  Gaming, IT
 • Laipsnis
  Laisvė
 • Privilegijos
  Premium
 • Papildomas darbas
  Chat Moderatorius
 • IGN
  Kvebalas/iPaid

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

6.126 profilio peržiūros
 1. Koks Jūsų vardas žaidime? Kvebalas Koks administracijos nario vardas žaidime? FakeAnnika Kuom administracijos narys nusikalto? Fake Pridėkite įrodymus (privaloma): https://imgur.com/a/f0IpR6D
 2. 1. Jūsų nick žaidime : Kvebalas 2. Ar uždėjote +rep [BŪTINA]? : ye 3.Jūsų skaičius (1-20) : 8
 3. kiesa ištrink komentarą šitą, nueik į https://mcprison.lt/forumas/forum/7-sargybiniai/, ir spausk 'Sukurti naują temą'.
 4. Labai sutinku, kad prestižai yra neišnaudoti; atsisėdus ir pabrainstorm'inus, galima būtų surasti ir dar daugiau būdų, kaip prestižus paversti 'patraukliais', nes dabar nelabai yra point'o į juos keltis. Palaikau idėją.
 5. Sveiki, Nauja išvaizda/naujas map būtų įdomiau, tačiau manau, jog pagrindinė struktūra turi išlikt daugiau mažiau nepakitusi, t.y. blokai turėtų siūlyti tą patį, ką gali pasiūlyti dabar. Manau dabar būtų pats metas surinkt visus pasiūlymus (personal favorite - D bloko atgaivinimas, galbūt netgi palikti jį tokį, koks jis buvo anksčiau) ir labiau atsižvelgti į juos, nes tokiu atveju jaučias glaudesnis ryšys tarp adminų ir žaidėjų, gaunas win/win - žaidėjai patenkinti, o projektas galimai auga stipriau dėl tų pačių priežasčių.
 6. Kiekvieną dieną pažiūrėsiu, kad nuotaiką pasikelčiau xDDDDD Srr už dbl post
 7. xDDDDDDDDDDDDDDDDD BANDICAM TRIAL BAIGĖS XDDDDDDDDD PORNUSHKĖ ANT 240 PZ XDDDDD
 8. Vardas: iPaid Gimimas: Seniau Chebra: Sargyba Darbas: Sargybinis Skype: jukis159 Nuotrauka: Kortelės spalva: Mėlyna
 9. Ir dar pavyzdžiui būtų tam tikras laiko tarpas, pvz. 300 sekundžių, tarp /darbas pradeti ir /darbas baigti. Čia jau gal kaip ir kita nauja idėja, bet prie tos pačios temos... :s
 10. Nick žaidime: iPaid/Mixer Detaliai išaiškinta idėja: Na, kiek pastebėjau, Praktikantai ir Sargybiniai turi account'us, kuriuose jie turi /darbas pradėti, /darbas baigti ir t.t. Mano idėja tokia: Kai Praktikantas arba Sargas pabaigia darbą [/darbas baigti], jie taptų to paties bloko, kaip ir tapę praktikantais. Pavyzdys: Žaidėjas yra [Elitas] bloko, užpildo anketą į Praktikantus. Jį priima, bet jo blokas lieka [Elitas]. Parašęs /darbas pradėti, vietoj užrašo [Elitas], atsiranda [Praktikantas]. Parašęs /darbas baigti, jis grįžta į tą patį, [Elitas], bloką. Kuo ši idėja bus naudinga serveriui? Nežinau, ar ši idėja gali būti įgyvendinta, bet jei taip - tuomet Praktikantams bei Sargams nebereikėtų kurtis antrojo account'o, ir šiaip paįvairintų žaidimą.
 11. Ačiū visiems! Atnaujinau driverius, susitvarkė ;p Dabar matysite mane žaidime ~iPaid. Pagalbos? /m iPaid <Text>. Rakinkit temą.
 12. Driveriai neatsinaujina... Padėkit, prašau...
 13. Su iBo launcher'iu tas pats :/ Bandysiu, paskutinis variantas - naujinti driver'ius..
 14. Okyte bandysiu, dėkui žmogeliukai :3
×
×
 • Create New...