Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas


- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/300 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

El_Frodo

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  934
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  26
 • Frankai

  5 [ Pervesti ]
 • Praleido laiko forume:

  1D 36m 15s

El_Frodo laimėta diena: Liepa 12

El_Frodo turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

354 Nuostabus

1 Follower

Apie El_Frodo

 • Rangas
  Dreamteam
 • Gimtadienis 1969.05.06

Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Interesai
  Hallo
 • Laipsnis
  Laisvė
 • Privilegijos
  Kitos
 • Papildomas darbas
  Chat Moderatorius
 • IGN
  frodo1005

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

2.763 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: frodo1005 2. Jūsų amžius?: 20 3. Norima administracijos pozicija?: bandomasis prižiūrėtojas 5. Kodėl norite tapti prisijungti prie mūsų?: Kad būtų įdomiau žaisti, prižiūrėti serverį nuo čytų ir kitų kenkėjų. 6. Kodėl turėtume priimti tave?: Gerai atpažįstu čytus, kas mano manymu, prižiūrėtojams yra svarbiausia, esu aktyvus. 7. Jūsų kontaktai (Discord): Ugnius#0287 8. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Padėčiau žaidėjams, gaudyčiau čytus, siūlyčiau idėjas projektui tobulinti. 9. Kita mums įdomi informacija apie tave?: -
 2. Vardas žaidime: frodo1005 Norima komanda: juoda
 3. Daug žmonių naudoja Zyins HUD, dar nemažai žmonių naudoja Labymod. Aš asmeniškai naudoju Badlion client
 4. Koks Jūsų vardas žaidime?: frodo1005 Ką norite parduoti?: elito OP kamera Kokia jūsų siūloma kaina?: 1.7M Papildoma informacija: Susisiekite žaidime arba discord Ugnius#0287
 5. Sveiki visi, kviečiu pasižiūrėti dar vieną, šįkart visai netrumpą pilies video! Siūlyčiau peržiūrėti visą video, nes įdomesnių momentų yra per visą video! Sorry, kad užtrukau taip ilgai, šią savaitę esu gana užsiėmęs. subskraibinkit mano naują kanalą! Parašykite komentaruose, kuri vieta jums labiausiai patiko.
 6. Už. Buvo dar šiandien, kad mečiau potus draugui ir dingo. Tai gerai, kad tik potai, o ne koks max setas..
 7. Gal pajungęs, gal lagas. Bet Adomas tai tikrai pajungęs 1:30
 8. Sveiki, čia ir vėl aš su dar vienu pilies video. Kviečiu pasižiūrėti. Lagino nemažai, bet vis tiek buvo smagu. Žiūrėkit iki galo:)
 9. Sveiki, noriu jums pasiūlyti coal'o (anglies) pirkimo, pardavimo paslaugas. Pardavimas Parašote man TIK į discord Ugnius#0287, jei norite parduoti coal'o. Duodate savo coal'ą man ir kai jis bus parduotas gausite pinigus (Coal'as bus parduodamas iš eilės). Coal bus laikomas kameroje, kurioje nėra ir nebus pridėta nei vieno žmogaus. Nežinosite kam parduodate, ir pirkėjas nežinos kas parduoda. Saugiai parduosite visą coal'ą brangiau ir saugiau nei serverio shop'e. Kaina tik 10% nuo pelno. Pirkimas Parašote man žaidime į /msg arba į discord Ugnius#0287 dėl coal pirkimo. Pervedate pinigus ir gaunate norimą kiekį coal'o. Nežinosite iš ko perkate coal'ą ir pardavėjas nežinos kas perka iš jo. Galėsite lengvai išsikelti alt'us. Galėsite lengvai pereiti prestižus. Klientų skaičius: 2
 10. Koks Jūsų vardas žaidime?: frodo1005 Koks Jūsų pasiūlymas?: Per pilį įdėti į whitelist'ą tuos žmones, kurie yra /pilis visisarasas. 19:40 būtų serverio restartas ir nuo tada jungtis galėtų tik pilies sąraše esantys žmonės. Po pilies vėl būtų restartas ir jungtis galėtų visi. Tie, kurie nebūtų whitelist'e ir bandytų jungtis į serverį, gautų žinutę "Šiuo metu vyksta pilis. Gali ją stebėti tiesiogiai serverio forume mcprison.lt/forumas". Išrinkti žmogų ar 2(jei 1 negali, transliuoja kitas), kurie galėtų transliuoti pilį ir taip pat leisti juos i serverį. Kiek žinau, buvo bent 2 savanoriai transliuoti pilį. Forume padaryti kokį nors pranešimą su nuoroda į live transliaciją. Aišku, galėtų jungtis administraciją ir alfa-sargybiniai, kad stebėtų pilį dėl čyterių. Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?: Vienintelis smagus dalykas (pvp'eriams) prisone nelagintų. Manau, kad ir kai kuriuos blokinius pritrauktų serveris, nes norėtų patys išbandyti pilį, pamatę kas ten vyksta. Dabar daugelis blokinių pažaidžia 3 dienas ir nebežaidžia. Taip galėtų buti kol galutinai bus sutvarkyti lagai.
 11. Visada būdavo galima žudyt savus. Čia ne bugas. Tai nors nedidelį šansą mažesniems factionams, kai reikia kovoti pvz.: 5vs10.
 12. Nu smagu su tais narkotikais, bet kaip dabar esi sugalvojęs tai per daug pay2win... Jei sutvarkysi lag'us tada bus zjbs.
 13. Žiauriai pritariu, nes su tokiom taisyklėm vpš forumas dead paliks
 14. Koks Jūsų vardas žaidime?: frodo1005 Ką norite parduoti?: 5 spawner fermą, kurioje buvo pagautas Dominykas. Kokia jūsų siūloma kaina?: 500k. Rasykit cia arba zaidime i pm Papildoma informacija:
×
×
 • Create New...