Jump to content

McPrison serverių tinklas


- Vienintelis toks prison serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord grupės, spausk ant paveiksliuko! -

Tinklas Įjungtas Įjungtas, serveriuose prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Per 235 dienas mūsų serverių tinkle užsiregistravo 12017 žaidėjų!

Super dideles nuolaidos PASLAUGOMS ir PRIVILEGIJOMS!

Dėdulė_jt

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  1.951
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  48
 • Frankai

  26 [ Pervesti ]
 • Praleido laiko forume:

  6D 2h 5m 17s

Dėdulė_jt laimėta diena: Balandis 26

Dėdulė_jt turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

1.236 Nuostabus

6 Sekėjai

Apie Dėdulė_jt

 • Rangas
  Ex FM
 • Gimtadienis 1997.04.13

Informacija

 • Laipsnis
  Laisvė
 • Privilegijos
  Kitos
 • Papildomas darbas
  Nėra
 • IGN
  jt1149

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

24.504 profilio peržiūros
 1. Jūsų tikrasis vardas: Mingaudas Jūsų slapyvardis žaidime: jt1149 Jūsų gimtadienio data: Balandžio 13, 1997m.
 2. eina sau soriuka žinok matyt buvo už ką bet faina prisimint tokius dalykus
 3. Taigi taigi labuka visiems blemba kaip faina užsukt po šitiek metu vėl pas jumis Nostalgija kažkokia kaip gyvenat ? kaip išsilaikę ? ar daug paiskeitimų po tiek laiko ? Kaip forumas laikosi čia manau man svarbiausia dalis kaip teko būti komandos nariu jūsų kažkada. Seni nariai mane žinos tikrai jeigu dar čia tokių yra. O naujiems prisistatysiu biški trumpai: Esu Mingaudas, man 24metai šiuo metu nesenai suėjo. Gyvenu šiuo metu lietuvoje, esu gan senas memberis čia nuo 2012 metų kažkur. Prabuvau nemaža laiko tarpa forumo moderatoriaus pareigose stęngdavausi prilaikyti tvarką pačiam forume jog palaikyti gerą bendra įvaizdi tiek pačiame serveryje darė ta prižiūrėtojai tai tiek aš forume būdamas moderatoriumi. Manau dar esu pirmas serveryje žmogus kuris ilgiausiai išbuvo vienam ranke tai Elite ir tai būtu apie metus jei ne daugiau. Turėjau galimybių eiti laukan senai bet i still love it this rank ❤️ Štai čia kam įdomu ant kiek pasikeičiau per tiek laiko o gal kas ir nėra matęs manęs išvis
 4. Anketos šablonas: Jūsų tikrasis Vardas ?: Mingaudas. Jūsų nick serveryje ?: jt1149 Kiek jums yra metų ?: 21 Iš kokios šalies ir miesto esate ?: Lietuva, šiuo metu Ariogala (su laiku gali keistis gal). Jūsų pagrindiniai charakterio bruožai ( linksmas, malonus ir panašiai ) ?: Linksmas, bendraujantis, užsispyręs, griežtas, padedantis, per daug atlaidus (kaip sakoma geraširdis žmogus saviems), kartais būna jog per daug reaguoju į viska rimtai ir būna liūdnu dienų ar pradedu dėl kažko jaudintis, ramaus būdo žmogelis mėgstantis labiau ramuma nei visokius klubus ar velnias žino ką kur tik jaunimas bando šitaip atsipalaiduoti. Ką veikiate laisvalaikiu ?: Šiuo metu man kiekviena diena yra laisvalaikis vos ne tai tiesiog dirbu kažką namuose kartas nuo karto ir tiek. Vakarais prisėdu prie kompiuterio arba varau kažkur į lauką naktimis jeigu būna progu. Kaip atradote mūsų McPrison.lt projektą / serverį ?: Atradau labai senei per viena savo draugą kuris jau čia gan senai nebežaidžia. Kas jums patiko mūsų projekte, kad privertė jus čia pasilikti ?: Man patiko čia visa projekto esmė jog turi dirbti kažką keltis blokais į viršų, stengtis dėl savęs išgyventi, siekti aukštesnių pareigų ir seniau dar patikdavo žmonės kurie čia žaisdavo žiauriai būdavo faini sutarti būdavo galima su dauguma ir linksmai praleisti laiką. Bet prie viso šito ir prisidėjo iBo nes kažkada kažkuriam serveryje esu su juo žaidęs bet męs būdavom priešai ir kariaudavom vienas prieš kita aišku per minecraft tik. Bet čia atėjus susibendravom ir viskas čiki būdavo. Kokius žaidimus žaidžiate dar be minecraft ?: Įvairiai būna dažniausiai CS:GO. Kiti būna PUBG, H1Z1, GTA 5 kartais, Darwin project. O šiaip kas pakliūna. Čia steam link kuriuos žaidimus būna kad žaidžiu: https://steamcommunity.com/id/n-18/ Tikiuosi jog matysit visi. Turite kokį augintinį savo namuose : Turėjau savo namuose olandijoje 2 katinus, bet jie mirė. O šiuo metu kur gyvenu yra 2 laukiniai šuniukai, 3 katės kuri viena gyvena ir namuose pas mus. Ar turite brolių, seserų, jai taip tai kiek ?: Turiu seseri. Kiek laiko jau žaidžiate Minecraft'ą ?: Žaidžiau gan ilgai apie 3 metus tai tikrai manau bijau pameluoti neskaičiuodavau. Kokius filmų žanrus mėgstate ?: Siaubo, komedijas, veiksmo, fantastiniai, sportas. Kokius muzikos žanrus mėgstate ?: Įvairius, dažniausiai būna rusiškos nors ir nesuprantu bet man patinka. Koks jūsų zodiako ženklas ?: Avinas Ar lankote kokius būrelius, jai taip kokius ?: Lankiau krepšini, bet vis dar ji žaidžiu ir mėgstu ji žaisti todėl neapleidžiu savo hobio. Koks jūsų gyvenimo tikslas ?: Praleisiu šita Jūsų nuotrauka (juk visiems įdomu jus pamatyti) ?: Prisistatau tiems kas manęs nežinot ir aplamai yra vienas mano prisistatymas, bet ten senas ir niekas negali jo ištrinti tad atsiprašau už antra tikiuosi jog kažkas kaip galės sena ištrins šita paliks. !!!!!!! JEIGU KAŽKO NORITE PAKLAUSTI ASMENIŠKAI PRAŠAU GALIT DRASIAI KLAUSTI Į VISKA VISIEMS ATSAKYSIU !!!!!
 5. Na ką čia bepasakosi apie save kaip ir minėjau palikau viska dėl darbų, mokslų, laiko praleidimo daugiau su draugais kuriuos turėjau olandijoje aplamai veiklos keitimas šiek tiek buvo. Na dabar jau kaip mėnesis kažkur esu grįžęs į lietuva tai va kol kas kaip ir nedirbu čia niekur tiesiog taip kažką karts nuo karto namuose jei ką reikia. Šiuo metu mašinos tvarkymas vyksta tai taip ir leidi laiką kartais kažkur išvyksti pabūvoti. Grįžau į lietuva gal su visam gal ne matysim kaip bus po armijos nes nuo spalio 1 pradėsiu tarnauti kaip šauktinis buvau pakviestas. Iš dalies galėjau toliau likti olandijoje, bet tiesiog na atsirado mylimas žmogus dėl kurio mečiau savo puse gyvenimo galima sakyti ką aš turėjau darbą ir t.t. Na čia labiau asmeniniai dalykai, bet manau supratai apie ką kalba eina. Tai va tokios ir tokeles čia iš mano pusės. Malonu jog kažkas pasiilgo Jo man irgi malonu čia grįžtant matyti dar pažįstamus veidus. Jo aš irgi pasižiūrėjau kad čia viskas pasikeitė buvau serve prisijungęs pasisveikinau bet nei vienas labas nepasakė tikriausiai nebepažįsta jau manęs daug kas. Ir šiaip labai keista būti serveryje kaip vėl esi c blokietis pradėčiau žaisti vėl gal, bet reikia skirti laiko tam vėl o šiuo metu nelabai kaip ir yra norisis pasidžiaugti dar laisvu savo laiku kad ir ką bedaryčiau ji išnaudodamas. Tai tikrai nesinori prie pc sėdėti ir žaisti minecraft. Pvz va forume vakarai galimas variantas apsilankyti pabūvoti.
 6. Na labas dar karteli! Senai nesimatem tie kurie mane zino Praejo tikrai nemazai laiko po mano isejimo is FM, kiek cia visko jau daug pasikeite siame projekte net nustebau Na kaip jus laikotes papasakokit ka nors komentaruose Ar pasiilgot manes ? ar nelabai, gal yra tokiu kurie nekencia manes lig siol irgi pasipasakokit idomu pasiskaityti butu apie viska Ziuriu Forumo Moderatoriu nebeliko visiskai, tai kaip jus del forumo tvarkos nesiskundziat ? Nepatingekit ir pakomentuokit savo nuomone komentaruose!! (Nezaide ten su cytais serveryje 'Juokauju' )
 7. Labas, malonu susipažinti. Sėkmės projekte Tik norėjau kažkaip gal perspėti, per daug čianais kažkuom nepasitikėk Daug kas paneiks mano nuomone, bet bent jau teisinga. Panašumu yra manau veido bruožais mūsų.
 8. Sutinku su tavo tais pasiūlymais, bei su pačiu DFDavid. Kadangi iš blisto buvo išimti keli žmonės, bet jie nemokėjo naudotis suteiktu šansu ir vėl suklydo. Taigi jeigu ir būtu iš blisto išimti žmonės, tai tegul bent jau pasirodo jog buvo verta juos išimti, o ne tai jog už mėnesio ar kiek vėl į blista atgal. Dėl wipe irgi sutinku kažkaip ką jau čia ir bedarysi. O dėl komandos parinkimo gal ir reiktu kadangi kaip KINGAS turi cmd ir priž to tikrai nereikia. Dėl moderatorių irgi pilnai sutinku seniau buvo daug daugiau moderatorių nei dabar.
 9. Tema atkurta. Rasome toliau savo gimtadienius.
 10. Temos pavadinimas turi būti susijęs su jos turiniu, jis turi būti aiškus.
 11. Rašant "už" ar "prieš", būtina argumentuoti, kodėl taip manote. Gauni ispejima.
 12. Pagalba kaip ir suteikta atrodo tema rakinama.
×
×
 • Create New...