Jump to content

McPrison 1.20 versijos serveris


- Vienintelis kalėjimo tipo serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord bendruomenės spausdamas ant paveikslėlio! -

Serveris įjungtas išjungtas, serveryje prisijungę 0/0 žaidėjų.

Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Spausk ČIA norėdamas įsigyti PASLAUGŲ ar PRIVILEGIJŲ!

TehGreatFox

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  1.735
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  41
 • Praleido laiko forume:

  16D 16h 39m 43s

TehGreatFox veikla

 1. Jūsų vardas žaidime: TehGreatFox Galimai nusižengusio administratoriaus vardas žaidime: MarshmallowsTV Įtariamas nusižengimas: cheat Įrodymai: Po šitos temos sukūrimo gavau bananą: Prašau nebauskit žmogaus įspėjimais, kad išbanino ne tą žmogų - tiesiog sukūriau temą, kad gauti unbaną, o ne, kad žmogui privirti košės.
 2. Visiškai ne tame esmė. Tiesiog šitie ruzzkiai taip skleidžia nepagarbą tautai/valstybei, kol jų mylima samdinių/kalinių organizacija žudo nekaltus žmones. O jei ir išsikalinėja, tai LABAAAAAI JUOKINGA HAHAHA, ypač kai miršta tavo draugai, artimi žmonės, tėvai, girdi krentančias bombas kiekviena dieną - super juokinga. Kuo mažiau tokių, lengvai tariant "lopetų", mūsų visuomenėj, tuo geriau, visiškai nesvarbu ar tai blokelių žaidimas ar ne.
 3. Atsiprašau už postą ne vietoj bet į temą. Žaidėjų gimimo datos gali būti panaudotos prieš pačius žmones - nulaužinėjant paskyras. Taip, žmogus pats kaltas jei jis naudoja savo gimimo datą slaptažodyje bet vistiek - gaila - ypač, kai yra šiek tiek jaunesnių žmogeliukų žaidžiančių. Nehatinu bet, apskritai, kam toks dalykas skirtas jei nenulaužinėt accountus? Žmonės neina į postą tikrint gimtadienių, juolab, kai tokia funkcija egzistuoja žaidėjų profiliuose: Tiesiog rūpinuosi žmonių saugumu - dar kartą - no hate, I come with love, lads.
 4. TehGreatFox

  sw

  Ką jūs gero, senai matyti, papasakokit kažką kas su serveriu dedasi, pasiilgau jau.
 5. aš asmeniškai manau, kad kažką pakeis tikrai, kad nebebūtų same shit kaip dabar, visgi dar šitas statementas buvo;D "Daugiau informacijos apie gaujas paskelbsime su naujo sezono oficialiu atidarymu."
 6. vien dėl to, kad factionų nebeliks čia didelis pliusas, gal užbaigs tą laisvės monotoniją idėjos ambicingos bet tikrai vertos dėmėsio, lauksiu. tačiau norint, kad visiškai šios idėjos nusisektų, reikės nemažo skaičiaus žaidėjų, tai jo, siūlyčiau anksčiau uždaryti serverius ir užsiimti reklamavimu, naujo sezono hypinimu.
 7. mažiau freepostink, tokius dalykus į pm galima paklausti, o ne temą teršti visiškai su ja nesusijusiais dalykais. o dėl šito bugo, tai tikrai nežinau net ką pasakyti, nu gaila, daugiau nieko ir nepridursi..
 8. Koks Jūsų vardas žaidime?: TehGreatFox Aprašykite klaidą: Reikia ištaisyti visas gramatines klaidas, nes šiek tiek gėda matyti jų tiek daug. Pridėkite įrodymus (rekomenduojama): https://imgur.com/a/t9UmAvk
 9. Nelabai norisi tikėti, kad čia tiek daug žmonių nuo pat pradžių žaidžia:Ddd
 10. labai patiko, like subscribe prenumeruoti patinka pramušo šitas, who knows, they know
 11. labas stėja, man labiau nuo uodegos ilgio ir pūkuotumo. ačiū už objektyvią nuomonę šioje temoje.
 12. Norejau paklausti ką manot apie furries? Pastebėjau kad labai populiarėja, tai pasidarė įdomi jūsų nuomonė man tai zyba o tau Girdėjau, kad mergaites tai traukia mergaites traukia furiai renatas špinatas
 13. sveikinu, jau senai nusipelnęs:) neprisiraganėk su pareigom ir ilgai būk:)
 14. Aš nieko prieš būčiau, tik, kad svarbiausia glideriai disablinti būtų. Apskritai nuobodi pasidarė ta 1.8 versija jau.
 15. Padaryta, tikiuosi prekė nenuvils:))
 16. sėkmės su factionu, tikiuosi, kad pasiseks ilgai išlaikyti factioną, nes atrodai malonus žmogus:)
 17. Sveiki, nuo 2018.08.10 atsidaro smulki parduotuvėlė "Pilies Reikmenys". Šioje parduotuvėlėje galėsite užsisakyti visas reikmenis susijusias su Pilies Grobimu ir ne tik. Užtikriname, kad mūsų parduotuvėlė yra patikima ir visus užsakymus stengiamasi atlikti kuo greičiau ir kuo kokybiškiau. Užsakymai yra priemami ir daromi eilės tvarka. Jūsų pirkti daiktai bus parduodami NEDĖVĖTI, t.y. 100% durability. Už parduotus daiktus GALI BŪTI grąžinami pinigai, žinoma jeigu turite įrodymų ir neapsižodžiaujate. Gavus arba negavus prekes galite palikti pagyrimą/skundą apačioje. Parduotuvės savininkai - demon1358 ir TehGreatFox. • Deimantiniai šarvai (Unbreaking III, Protection IV) - 12'000$ • Deimantiniai kardai (Enchantus galite pasirinkti patys, nuo to priklausys kaina) - DERINAMA • Lankai (Unbreaking III, Power V, Punch II, Infinity I, Flame I) 6'000$ • Potionai (Strength, Speed) - ŠIUO METU NEGAMINAMA • Deimantiniai kirtikliai (Unbreaking III, Efficiency IV-V, Silk Touch I) 2'000$, su Silk Touch I 2'500$ • Knygos: Unbreaking III 2'500$ Protection III-IV 1'200$-1'500$ Sharpness V 2'000$ Fire Aspect II 1'000$ Looting II-III 3'500$-6'000$ Taip pat, perkant prekes didesniais kiekiais yra taikomos tam tikros nuolaidos. 1. Jūsų vardas žaidime?: 2. Kokių prekių pageidautumėte?: 3. Patikslinkite prekės aprašymą: Jeigu kaina netinka, ją galima derinti žaidime susisiekus su parduotuvėlės savininkais arba discorde: demon1358 - Vysva#7169 TehGreatFox - renysh#2770 1. Jūsų vardas žaidime?: 2. Už ką norėtumėte papeikti/pagirti pardavėją ar pačią parduotuvę?: 3. Jei skundžiate, įkelkite įrodymus(nuotrauka, video): - -
 18. nusipelnęs:D kaip ir kiti sakė - tvarkyk taisykles:)
 19. labai nice, gražu matyt vėl serve 50+ žmonių, atsirado motyvacija dabar ir pačiam žaist:) beto, ką šiuo atveju reiškia beta versija, t.y., kuo skirtųsi nuo full versijos?
×
×
 • Create New...