Jump to content

McPrison 1.18 versijos serveris


- Vienintelis kalėjimo tipo serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord bendruomenės spausdamas ant paveikslėlio! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/1 žaidėjų.

Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Spausk ČIA norėdamas įsigyti PASLAUGŲ ar PRIVILEGIJŲ!

NutLit

McPrison.lt
 • Pranešimų kiekis

  396
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  23
 • Praleido laiko forume:

  1D 18h 17m 5s

Other groups

Premium

NutLit laimėta diena: Rugpjūčio 3, %s

NutLit turėjo mėgstamiausią turinį!

Apie NutLit

Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Laipsnis
  Laisvė
 • Privilegijos
  Nėra
 • Papildomas darbas
  Nėra
 • IGN
  NutLit

Kontaktai

 • Discord
  NutLit#6666

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

3.256 profilio peržiūros

NutLit's Achievements

Nederito radėjas

Nederito radėjas (5/5)

 • Great Content Rare
 • Helpful Rare
 • Superstar Rare

Recent Badges

196

Nario reputacija

 1. Nenubausta! _Araa_ nėra administracijos narė, skundus chat moderatoriams reikia pildyt chat moderatorių skiltyje.
 2. Anketos forma į administraciją: 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: 2. Jūsų amžius?: 3. Papasakokite apie save: 4. Kodėl norite tapti administracijos dalimi?: 5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: 6. Kas tavo manymų nedera administracijai?: 7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: 8. Jūsų kontaktai (Discord): 9. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: P.s. būnant administracijoje galit susilaukt nemalonių žinučių iš užblokuotų žaidėjų, tad pagalvokit, ar norit to! Reikalavimai/Taisyklės: BŪTI AKTYVIAM SERVERYJE IR FORUME Rašyti lietuviškomis raidėmis ir bent minimaliai gramatiškai taisyklingai. Bandomasis 2 savaičių laikotarpis. Laikytis bendrų serverio taisyklių. Nepriekaištinga reputacija serveryje. Atranka vyksta iki 08.10 d.
 3. Anketos forma į builderius: 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: 2. Jūsų amžius?: 3. Papasakokite apie save: 4. Kodėl norite tapti builderių dalimi?: 5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: 6. Kas tavo manymų nedera builderiams?: 7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: 8. Jūsų kontaktai (Discord): 9. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: 10. Statinių pavyzdžiai: Reikalavimai/Taisyklės: BŪTI AKTYVIAM SERVERYJE IR FORUME. Rašyti lietuviškomis raidėmis ir bent minimaliai gramatiškai taisyklingai. Bandomasis 2 savaičių laikotarpis. Laikytis bendrų serverio taisyklių. Nepriekaištinga reputacija serveryje. Pridėkite savo statinių pavyzdžių Atranka vyksta iki 07.24 d.
 4. Atranka baigta, sėkmės kitą kartą kas nepateko. @FOikas
 5. Anketos forma į administraciją: 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: 2. Jūsų amžius?: 3. Papasakokite apie save: 4. Kodėl norite tapti administracijos dalimi?: 5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: 6. Kas tavo manymų nedera administracijai?: 7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: 8. Jūsų kontaktai (Discord): 9. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: P.s. būnant administracijoje galit susilaukt nemalonių žinučių iš užblokuotų žaidėjų, tad pagalvokit, ar norit to! Reikalavimai/Taisyklės: BŪTI AKTYVIAM SERVERYJE IR FORUME, YPATINGAI ŠEŠTADIENIO VAKARAIS (tol kol vyksta pilies grobimai)! Rašyti lietuviškomis raidėmis ir bent minimaliai gramatiškai taisyklingai. Bandomasis 2 savaičių laikotarpis. Laikytis bendrų serverio taisyklių. Nepriekaištinga reputacija serveryje. Atranka vyksta iki 07.16 d.
 6. Nenubaustas! Nėra pakankamai įrodymų arba žaidėjas nenusikalto. Rias accountai visi yra bliste nuo neatmenamų laikų. Taip kad tai nėra free. O tuo labiau ppk net ne tam administratoriui pildomas
 7. Nenubaustas! Nėra pakankamai įrodymų arba žaidėjas nenusikalto.
 8. Nenubaustas! Nėra pakankamai įrodymų arba žaidėjas nenusikalto. Nusiskundimas pildomas ne toje skiltyje
 9. Išrinktas Dyzelis šiom pareigom. Susisiek per dc NutLit#6666 MCPRISON.LT 2012-2022
 10. Nenubaustas! Nėra pakankamai įrodymų arba žaidėjas nenusikalto.
 11. Labai prašome, jeigu nesate užtikrinti, kad adekvačiai elgsitės, aktyviai žaisite, net nepildykite. Anketą pildyti nauju pranešimu šioje temoje. Reikalavimai: Būti aktyviam, atsakingam, raštingam. Kai žaidėjas prašo pagalbos turite jam padėti, o ne ignoruoti. O jeigu nežinote kaip padėti, paklausti žaidėjų ar administracijos narių. Su kiekvienu žaidėju privalote bendrauti maloniai. Nesvarbu kas jis yra - naujokas, senbuvis ar jūsų priešas. Visus bausti privalote taip pat. Privalote laikytis visų mcprison.lt projekto taisyklių. Turėti, bent kokios patirties Sargybos darbe. Svarbu: Anketa privalo būti užpildyta lietuviškais rašmenimis. Anketose, kuriose nėra užpildytas bent 1 punktas automatiškai atmetamos. Atsakymai privalo būti paryškinti ''BOLD''. Šrifto dydis privalo būti nustatytas ''14''. Draudžiama FreePost'inti, ir susirašinėti su žaidėjais šioje temoje. Užpildžius anketa spauskite ''Atsakyti'' po to ''Redaguoti'' ir Pažymėti varnele ''Rodyti kas redagavo'' ir galiausiai ''Išsaugoti pakeitimus'' ir daugiau neberedaguoti anketos, nes ji iškart bus atmesta. Pavyzdys: Anketa: Jūsų nick žaidime: Kiek Jums metų (nemeluokite)?: Trumpai papasakokite apie save?: Kodėl norite tapti Sargybinių direktoriumi?: Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?: Ką naujo įneštumėte į serverį tapęs direktoriumi? Kiek laiko žaidžiate minecraft'ą (iš viso)?: Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: Kaip dažnai lankotės forume?: Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: Ar esate kažkuo nusikaltę, kada nors šiame serveryje, jei taip, tai kaip?: Ar esate pirkęs paslaugų ar kitaip rėmęs serverį?: Ar ketinate žaisti dabar ir per vasarą?: Ar kada nors buvote sargybiniu šiame serveryje? Jeigu esate sargybinis, kiek turite minučių? (Pateikite nuotrauką): Jūsų kontaktai: Situacijos: Ką darysite, jei praktikantas pasiekė 1000min?: Ką darysite, jei darbuotojas nepražaidė 300min per savaitę jums nepranešęs?: Kokią komandą naudosite uždėti ieškomumo lygį žaidėjui?: Kiek įspėjimų bausite darbuotoją už keiksmus?: Ką darysite, jei darbuotojas paliks Sargybos frakciją, kad galėtų žudyti kitus sargus?: Ką darysite, jei darbuotojas piktnaudžiaus tazeriu ir freetazins žaidėjus?: Ką darysite, jei darbuotojas skatins pvp?: Ką darysite, jei Alfa-Sargybinis išleis savo draugą arba kitą acc iš kalėjmo, kur pastarasis buvo pasodintas teisingai?: Jei žaidėjas nori pirkti praktikantą bet yra Juodajame sąraše (Black-List) ką darysite?: Ką darysite jei sargybinis surinko 3 įspėjimus (atsakyti pilnai)?: Kada galima keisti sargybos frakcijos pavadinimą?: Ką darysite jei turėsite išvykti kelioms dienoms?: Ką darysite radę sargybinį pasislėpusį už kalėjimo ribų ir stovintį afk?: 5 dalykai kurių negalima daryti sargyboje?: Atranka vyks iki 06-21 MCPRISON 2012-2022
 12. Nenubaustas! Nėra pakankamai įrodymų arba žaidėjas nenusikalto. Administracija pasilieka teisę skirti individualias bausmes.
 13. Nenubaustas! Nėra pakankamai įrodymų arba žaidėjas nenusikalto.
 14. Nenubaustas! Nėra pakankamai įrodymų arba žaidėjas nenusikalto.
 15. Nenubausti! Nėra pakankamai įrodymų arba žaidėjai nenusikalto.
×
×
 • Create New...