Jump to content

McPrison 1.20 versijos serveris


- Vienintelis kalėjimo tipo serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord bendruomenės spausdamas ant paveikslėlio! -

Serveris įjungtas išjungtas, serveryje prisijungę 0/0 žaidėjų.

Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Spausk ČIA norėdamas įsigyti PASLAUGŲ ar PRIVILEGIJŲ!

NutLit

McPrison.lt
 • Pranešimų kiekis

  510
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  26
 • Praleido laiko forume:

  1D 22h 46m 40s

NutLit veikla

 1. Leidžiami client'ai ir modifikacijos: Forge/Fabric* Optifine Shaderiai Minimapai (tie kurie nerodo žaidėjų, mobų ar cave'ų) Kitos modifikacijos (susijusių su font'ais ir muzika) Gamma ArmorHUD ir EffectStatus ReplayMod F3+B (Minecraft'o funkcija leidžianti parodyti hitbox'us) Visi kiti clientai kurie galbūt nepaminėti išskyrus cheat clientus ir clientus suteikiančius nesąžiningą pranašumą prieš kitus (ir tuos kurie turi draudžiamų modifikacijų) Draudžiamos modifikacijos: Visi cheat clientai (pvz.: Meteor, Wurst, Huzuni, Pandora Bx ir kiti) X-Ray texture packai Healthbar indicators Handrestock Auto-Schema/Printer (Už tave statančios schematikas modai, kitaip žinomi "Printer'iai" (schematic modai kurie kuria tik overlay/hologramą parodantys kur dėti blokus yra leidžiami)) BetterPvP client Optic Client/OCMC Cheatbreaker *Žaidėjui naudojant vieną iš šių ar kitų mod loaderių, ir esant akivaizdžioms indikacijoms, kad žaidėjas loaderių pagalba naudoja neleistinas modifikacijas, bausmė gali būti skiriama be papildomų įrodymų rinkimo. Šį sąrašą betkada gali papildyti administracija be jokio įspėjimo. Administracija pasilieka teisę individualiai vertinti mod'ų leidžiamumą ir skirti bausmes.
 2. Sutvarkyta! Dėkui už pranešimą.
 3. Atmesta! Chat moderatoriai turi algas nuo wipe pradžios
 4. Anketos forma į administraciją: 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: 2. Jūsų amžius?: 3. Papasakokite apie save: 4. Kodėl norite tapti administracijos dalimi?: 5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: 6. Kas tavo manymų nedera administracijai?: 7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: 8. Jūsų kontaktai (Discord): 9. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: P.s. būnant administracijoje galit susilaukt nemalonių žinučių iš užblokuotų žaidėjų, tad pagalvokit, ar norit to! Reikalavimai/Taisyklės: BŪTI AKTYVIAM SERVERYJE IR FORUME, YPATINGAI ŠEŠTADIENIO VAKARAIS (tol kol vyksta pilies grobimai)! Rašyti lietuviškomis raidėmis ir bent minimaliai gramatiškai taisyklingai. Bandomasis 2 savaičių laikotarpis. Laikytis bendrų serverio taisyklių. Nepriekaištinga reputacija serveryje. Atranka vyksta iki 09.11 d.
 5. Anketos forma į administraciją: 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: 2. Jūsų amžius?: 3. Papasakokite apie save: 4. Kodėl norite tapti administracijos dalimi?: 5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: 6. Kas tavo manymų nedera administracijai?: 7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: 8. Jūsų kontaktai (Discord): 9. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: P.s. būnant administracijoje galit susilaukt nemalonių žinučių iš užblokuotų žaidėjų, tad pagalvokit, ar norit to! Reikalavimai/Taisyklės: BŪTI AKTYVIAM SERVERYJE IR FORUME Rašyti lietuviškomis raidėmis ir bent minimaliai gramatiškai taisyklingai. Bandomasis 2 savaičių laikotarpis. Laikytis bendrų serverio taisyklių. Nepriekaištinga reputacija serveryje. Atranka vyksta iki 08.10 d.
 6. Anketos forma į builderius: 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: 2. Jūsų amžius?: 3. Papasakokite apie save: 4. Kodėl norite tapti builderių dalimi?: 5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: 6. Kas tavo manymų nedera builderiams?: 7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: 8. Jūsų kontaktai (Discord): 9. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: 10. Statinių pavyzdžiai: Reikalavimai/Taisyklės: BŪTI AKTYVIAM SERVERYJE IR FORUME. Rašyti lietuviškomis raidėmis ir bent minimaliai gramatiškai taisyklingai. Bandomasis 2 savaičių laikotarpis. Laikytis bendrų serverio taisyklių. Nepriekaištinga reputacija serveryje. Pridėkite savo statinių pavyzdžių Atranka vyksta iki 07.24 d.
 7. Atranka baigta, sėkmės kitą kartą kas nepateko. @FOikas
 8. Anketos forma į administraciją: 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: 2. Jūsų amžius?: 3. Papasakokite apie save: 4. Kodėl norite tapti administracijos dalimi?: 5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: 6. Kas tavo manymų nedera administracijai?: 7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: 8. Jūsų kontaktai (Discord): 9. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: P.s. būnant administracijoje galit susilaukt nemalonių žinučių iš užblokuotų žaidėjų, tad pagalvokit, ar norit to! Reikalavimai/Taisyklės: BŪTI AKTYVIAM SERVERYJE IR FORUME, YPATINGAI ŠEŠTADIENIO VAKARAIS (tol kol vyksta pilies grobimai)! Rašyti lietuviškomis raidėmis ir bent minimaliai gramatiškai taisyklingai. Bandomasis 2 savaičių laikotarpis. Laikytis bendrų serverio taisyklių. Nepriekaištinga reputacija serveryje. Atranka vyksta iki 07.16 d.
 9. Išrinktas Dyzelis šiom pareigom. Susisiek per dc NutLit#6666 MCPRISON.LT 2012-2022
 10. Labai prašome, jeigu nesate užtikrinti, kad adekvačiai elgsitės, aktyviai žaisite, net nepildykite. Anketą pildyti nauju pranešimu šioje temoje. Reikalavimai: Būti aktyviam, atsakingam, raštingam. Kai žaidėjas prašo pagalbos turite jam padėti, o ne ignoruoti. O jeigu nežinote kaip padėti, paklausti žaidėjų ar administracijos narių. Su kiekvienu žaidėju privalote bendrauti maloniai. Nesvarbu kas jis yra - naujokas, senbuvis ar jūsų priešas. Visus bausti privalote taip pat. Privalote laikytis visų mcprison.lt projekto taisyklių. Turėti, bent kokios patirties Sargybos darbe. Svarbu: Anketa privalo būti užpildyta lietuviškais rašmenimis. Anketose, kuriose nėra užpildytas bent 1 punktas automatiškai atmetamos. Atsakymai privalo būti paryškinti ''BOLD''. Šrifto dydis privalo būti nustatytas ''14''. Draudžiama FreePost'inti, ir susirašinėti su žaidėjais šioje temoje. Užpildžius anketa spauskite ''Atsakyti'' po to ''Redaguoti'' ir Pažymėti varnele ''Rodyti kas redagavo'' ir galiausiai ''Išsaugoti pakeitimus'' ir daugiau neberedaguoti anketos, nes ji iškart bus atmesta. Pavyzdys: Anketa: Jūsų nick žaidime: Kiek Jums metų (nemeluokite)?: Trumpai papasakokite apie save?: Kodėl norite tapti Sargybinių direktoriumi?: Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?: Ką naujo įneštumėte į serverį tapęs direktoriumi? Kiek laiko žaidžiate minecraft'ą (iš viso)?: Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: Kaip dažnai lankotės forume?: Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: Ar esate kažkuo nusikaltę, kada nors šiame serveryje, jei taip, tai kaip?: Ar esate pirkęs paslaugų ar kitaip rėmęs serverį?: Ar ketinate žaisti dabar ir per vasarą?: Ar kada nors buvote sargybiniu šiame serveryje? Jeigu esate sargybinis, kiek turite minučių? (Pateikite nuotrauką): Jūsų kontaktai: Situacijos: Ką darysite, jei praktikantas pasiekė 1000min?: Ką darysite, jei darbuotojas nepražaidė 300min per savaitę jums nepranešęs?: Kokią komandą naudosite uždėti ieškomumo lygį žaidėjui?: Kiek įspėjimų bausite darbuotoją už keiksmus?: Ką darysite, jei darbuotojas paliks Sargybos frakciją, kad galėtų žudyti kitus sargus?: Ką darysite, jei darbuotojas piktnaudžiaus tazeriu ir freetazins žaidėjus?: Ką darysite, jei darbuotojas skatins pvp?: Ką darysite, jei Alfa-Sargybinis išleis savo draugą arba kitą acc iš kalėjmo, kur pastarasis buvo pasodintas teisingai?: Jei žaidėjas nori pirkti praktikantą bet yra Juodajame sąraše (Black-List) ką darysite?: Ką darysite jei sargybinis surinko 3 įspėjimus (atsakyti pilnai)?: Kada galima keisti sargybos frakcijos pavadinimą?: Ką darysite jei turėsite išvykti kelioms dienoms?: Ką darysite radę sargybinį pasislėpusį už kalėjimo ribų ir stovintį afk?: 5 dalykai kurių negalima daryti sargyboje?: Atranka vyks iki 06-21 MCPRISON 2012-2022
 11. Patvirtinta administracijos
 12. Skelbiame c centro konkursą, iki rugsėjo 29d. Reikalavimai c centrui. Tema: Halloween Plotis: 22 blokai. Ilgis: 34 blokai. Aukštis: 20 blokų. Apačia: neribota. Versija: 1.17 Atlygis. Jeigu išsirinksime jūsų darbą, suteiksime ULTRA privilegiją iki 2022-01-01. P.S. Į komentarus kelkit statinių nuotraukas, atsisiuntimo paprašysim asmeniškai. Dėkojame kas nepatingės pasistengt pastatyt c centrą, jūsų darbas bus matomas daugelio žaidėjų v7 mcprison sezone!
 13. Jūsų tikrasis vardas: Neatskleidžiama Jūsų slapyvardis žaidime: NutLit Jūsų gimtadienio data: Rugpjūčio 22
 14. FORUMO TAISYKLĖS IR ĮSPĖJIMŲ PAAIŠKINIMAI Šioje temoje surašytos forumo taisyklės ir įspėjimų paaiškinimai. Bendrosios forumo taisyklės: Draudžiama apsimesti kitu žmogumi. Draudžiama keiktis, įžeidinėti administraciją, kitus serverio žaidėjus. Draudžiama kelti pornografinį turinį. Draudžiama kenkti projektui bet kokiais įmanomais būdais. Draudžiama kurti melagingus skundus administracijos nariams. Draudžiama kurti temas į tas skiltis, kurios nėra susijusios su jos turiniu. Draudžiama temuose chat'inti. Draudžiama kurti temų pavadinimus, kurie nėra susiję jos turiniu. Draudžiama kurtis papildomas paskyras. Draudžiama naudoti įžeidžiančius nario rangus. Draudžiama padirbinėti įrodymus, juos „apkarpyti“ ir pan. Draudžiama rašyti beprasmius pranešimus (pvz.: „bausti“, „nebausti“, „pritariu“, „"cheat" yra gerai“ ir pan.) Draudžiama rašyti dvigubus, trigubus ir t.t. pranešimus. Draudžiama reklamuoti kitus projektus. Draudžiama sau dėti reputacijos taškus iš kitų paskyrų. Papildoma informacija: Surinkus 10 įsp. forume, būsite automatiškai užblokuojamas visam laikui. Gavus įspėjimą (-ų), negalėsite rašyti pranešimų: 1 įsp. - negalėsite rašyti 4 val. 2-3 įsp. - negalėsite rašyti 1 d. 4-5 įsp. - negalėsite rašyti 2 d. 6-7 įsp. - negalėsite rašyti 3 d. 8 įsp. - negalėsite rašyti 7 d. 9 įsp. - negalėsite rašyti 9 d. 10 įsp. - būsite užblokuotas visam laikui. Rašydami tokius pranešimus kaip (pvz.: „bausti“, „nebausti“, „pritariu“ ir pan.) privalote argumentuoti. Priešingu atveju, būsite nubaustas. Jeigu jūsų paskyra buvo užblokuota ir norite susikurti naują, tuomet privalote susisiekti su serverio administraciją ir gauti leidimą. Priešingu atveju, visos paskyros bus užblokuojamos. Privaloma laikytis papildomų forumo taisyklių, kurios yra tam tikrose skiltyse. Prasižengus taisyklėms bus dedami įspėjimai be išimčių Įspėjimų paaiškinimai: Beprasmiai pranešimai - 1 įsp. 2 ir daugiau pranešimų - 1 įsp. "Spam"/"flood" - 1 įsp. Įžeidinėjimai - 1-2 įsp. Netinkama kalba - 2 įsp. Kita - forumo moderatorius gali skirti indvidualią bausmę, priklausomai nuo situacijos rimtumo. PASTABA! Administracija pasilieka teisę skirti individualią bausmę ir keisti taisykles. MCPRISON.LT 2012-2022
 15. PATIKRŲ ATLIKIMO TVARKA Šioje temoje yra pateikiamas patikrų atlikimo tvarkos aprašas. Informacija projekto žaidėjams: ➦ Privaloma turėti vieną iš programų - "Discord" arba "TeamViewer". ➦ Patikros metu draudžiama atsijungti. Atsijungimas - /tempban (21 d.). ➦ Patikra vykdoma siekiant „užkirsti kelią“ žaidėjams, kurie naudoją žaidimą palengvinančias programas. ➦ Nevykdant prižiūrėtojo nurodymų, būsite užblokuotas 21 d., priežastis - „prižiūrėtojo nurodymų nevykdymas“. ➦ Turite teisę reikalauti papildomai iki 10 minučių, jeigu iškilo nesklandumai, ar neturite vienos iš reikalaujamų programų. ➦ REKOMENDUOJAMA PATIKROS METU FILMUOTI PATIEMS. Filmuodami nepamirškite, kad susirašinėjimo lange privalo matytis prižiūrėtojo nurodymai bei jūsų žaidimo versijos, esančios aplanke %appdata% - .minecraft - "launched versions" ir"mods". Šis dalykas rekomenduojamas, kad išvengtumėte atsijungimo iš serverio, per interneto trikdžius. ➦ Pateikus konkrečius įrodymus viename vaizdo įraše, kuriame matyti prižiūrėtojo reikalavimai bei jūsų netyčinis atsijungimas, žaidimo versijos - būsite galbūt atblokuotas. Susisiekti pagalbos sistemoje - "Discord" arba forume - pagalba.mcprison.lt. ➦ Draudžiama apsimesti AFK patikros metu. ➦ Patikra atliekama tik tuo atveju, jei kyla įtarimas dėl tam tikrų žaidėjo veiksmų serveryje arba jeigu apie tą žaidėją yra pranešama iš kitų žaidėjų. Prižiūrėtojas pats sprendžia, ką tikrinti. ➦ Draudžiama melagingai pranešinėti apie žaidėjus, kurie niekuom nenusikalto. ➦ Patikros metu rekomenduojama turėti mikrofoną. ➦ Patikros metu draudžiama teleportuotis į kitas serverio vietas. ➦ Iškilus nesklandumams, pranešti apie tai prižiūrėtojui ir bandyti rasti kompromisą. Administracija pasilieka teisę keisti patikrų atlikimo tvarką. Žaisdami šiame serveryje sutinkate su projekto sąlygomis. Daugiau informacijos - pagalbos sistemoje forume arba "Discord". Paskutinį kartą atnaujinta: 2023-04-01.
 16. SERVERIO TAISYKLĖS IR BAUSMIŲ LAIKAI Šioje temoje surašytos serverio taisyklės ir bausmių laikai. Projekto savininkas - @justinashd Bendrosios projekto taisyklės: Draudžiama naudoti žaidimą palengvinančias programas. Bausmė: BAN 21 d., išskyrus: Cheat naudojimas Pilies metu: BAN, BANIP. „Mob Aura“, „Auto Clicker“ ir panašių cheat naudojimas mob fermose, AFK botinimas (su automatiniais script‘ais kurie suveda komandas ir prisijungia į serverį automatiškai): BAN, BANIP, fermos spawner‘ių iškirtimas, pinigų, inventoriaus ir enderchest išvalymas visoms žaidėjo paskyroms. „X-ray“, „Autominer“, „FastBreak/SpeedMine“ naudojimas: BAN, pilnas rank atstatymas nusižengusiai paskyrai, pinigų, inventoriaus ir enderchest išvalymas visoms žaidėjo paskyroms. Draudžiama naudotis serverio klaidomis, atradus klaidą privaloma pranešti administracijai neatlygintinai. Už stambias klaidas premijas administracija skiria savo nuožiūra. Bausmė: BAN 5 d. / BAN / BANIP. Draudžiama būti AFK fermose, kuriose naudojami spawneriai (juos užloadinant). Bausmė: BAN, BANIP, fermos spawner‘ių iškirtimas, pilnas ACC reset. Draudžiama apgaudinėti kitus žaidėjus ir/ar juos trapinti. Bausmė: BAN 5 d. Draudžiama apsimesti administracija, kitu žaidėju. Bausmė: BAN 5 d. / BAN. Draudžiama frakcijoje turėti daugiau nei 2 paskyras. Bausmė: BAN, visų ACC kurie buvo frakcijoje /f power reset ir išmetimas iš frakcijos. Privaloma laikytis visų Chat moderatorių taisyklių. Draudžiama masiškai teršti pokalbių langą, keiktis, įžeidinėti administraciją, kitus serverio žaidėjus. Bausmė: laikinas užtildymas / užtildymas visam laikui / IP užtildymas / BAN 5 d. / BAN. Draudžiama kenkti projektui bet kokiais įmanomais būdais. Bausmė: BAN, BANIP, BLIST. Draudžiama kitų Minecraft projektų reklama. Bausmė: laikinas užtildymas / BAN / BANIP / BLIST. Draudžiama naudoti įžeidžiančius frakcijos pavadinimus bei kitaip piktnaudžiauti /f komandomis (pvz.: claiminti apsaugotus regionus/kalėjimą, spaminti keičiant frakcijos pavadinimus ir t.t.). Bausmė: Frakcijos ištrynimas, BAN 5d. Draudžiama naudoti, grasinti DDOS atakomis. Bausmė: BAN, BANIP, BLIST. Draudžiama pardavinėti paskyras, serverio pinigus bet kokius serverio resursus, CSGO skinus keisti į žaidimo valiutą ar atvirkščiai ir t.t. (leidžiama pirkti už serverio valiutą paslaugas susijusias su serveriu). Bausmė: BAN 5 d. / BAN. Draudžiama naudoti VPN / Proxy registruojantis ar žaidžiant serveryje. Bausmė: BAN, BANIP. Draudžiama trukdyti administracijai, ypač „event“ metu. Bausmė: BAN 5 d. / BAN. Viename privilegijų bloke galima turėti tik po vieną namuką. Bausmė: Namukų atėmimas. Draudžiama nesąžiningai žudyti BOT Kalinius (kai jie negali pasiekti žaidėjo, kuris juos žudo, taip pat draudžiama vestis į kameras). Bausmė: BAN 5d. bei daiktų, gautų iš BOT kalinių atėmimas. Draudžiama trukdyti sargybai treniruočių metu. Bausmė: BAN 1 d. Gambling žaidimai (flower game ir pan.) leidžiami tik išsipirkus Casino tag‘ą. Bausmė: BAN 5 d., pinigų reset. Draudžiama masiškai griauti pasaulį (grief'inti). Bausmė: BAN 5 d. / BAN. Draudžiama nevykdyti Prižiūrėtojo reikalavimų patikros metu. Bausmė: BAN 21 d. Draudžiama viešinti asmeninę informaciją apie žaidėjus ir administracijos narius. Bausmė: BAN / BANIP. Draudžiama auginti narkotikus kalėjime (galima tik Laisvės ir Nusikaltęs pasauliuose). Bausmė: Fermos išgriovimas + BAN 21 d. Pastabos: Žaidėjui per vieną sezoną gavus daugiau nei 5 BAN žaidėjas automatiškai gauna BLIST. Ban‘ai skaičiuojasi visose žaidėjo turimose paskyrose. Už pirktas paslaugas pinigai negrąžinami, taip pat paslaugos nėra perkeliamos prasidedant naujam sezonui. Prieš perkant paslaugas automatiškai sutinkate su šiomis taisyklėmis. Projekto administracija neatsako už narių skelbiamą turinį. Projekto negerbimas BAN administracijos nuožiūra Žaidėjai, esantys juodajame serverio sąraše gali būti blokuojami nepaisant aplinkybių, be įrodymų, administracijai nusprendus. Chat Moderatorių ir Sargybos taisyklės, kurių nesilaikydami galite gauti atitinkamas bausmes: Žaisdami McPrison.lt serveryje sutinkate su šiomis taisyklėmis bei pasižadate, kad jų laikysitės. Taisyklių nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės. Administracija pasilieka teisę keisti taisykles be išankstinio įspėjimo. Administracija pasilieka teisę skirti individualias bausmes. MCPRISON.LT 2012-2023
 17. Reikia išmokti atsisakyti tam tikrų dalykų ir tobulėti ties kitais
 18. Nueik iki pat galo kirtyklos ir ten yra sign su komanda kurią reik naudot
 19. NUSISKUNDIMŲ ANKETOS FORMA/TAISYKLĖS Pagal šią anketos formą galite užpildyti nusiskundimą žaidėjui, jūsų manymu, prasižengusiam serverio taisyklėms. Jūsų vardas žaidime: Galimai nusižengusio žaidėjo vardas žaidime: Įtariamas nusižengimas: Įrodymai: Papildoma informacija: Nusiskundimai be įrodymų bus iškart atmesti, pateikti įrodymus privaloma. Nusiskundimas privalo būti parašytas, ne vėliau kaip 48 valandos, nuo nusižengimo; Temos pavadinime privalo būti nurodytas žaidėjo vardas; Draudžiama redaguoti vaizdo įrašus, t. y. pridėti efektų, tekstų ar bet kaip kitaip juos modifikuoti. Screenshot'ai privalo būti pilno ekrano Rekomenduojama įrodymus kelti į daugiau žinomas platformas: YouTube, streamable ir kt. Paskutinį kartą atnaujinta/redaguota: 2022-07-23
×
×
 • Create New...