Jump to content

Feniksas

Administratoriai
 • Pranešimų kiekis

  2.560
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  140

Feniksas laimėta diena: Rugsėjis 17

Feniksas turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

2.340 Nuostabus

Apie Feniksas

 • Rangas
  Savininkas

Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Laipsnis
  Laisvė
 • Privilegijos
  Titan
 • IGN
  Feniksas

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

37.738 profilio peržiūros
 1. 2.4v: Pakeistas grobimas. Dabar atsiras banner ir grobt/atgrobt galima bus stovint tik tame banneryje.
 2. 2.3v Sutvarkytas bug, kai kartais neužsiskaitydavo grobimas
 3. Galima padaryt, jei užgrobiama iki 300% galingas mob atsispawnintų ir galėtų saugot ar kažkas tokio. Svarbu, kad visi galėtų kažkurią valandą ir žinotų t.y. visiem patogu būtų. Dėl slepimosi galima būtų padaryti, jog vietoj to kad visą zoną išvalyt reik. Būtų tiesiog padėt Bannerį ir būti toje vietoje.
 4. Jog 20h visi gali turbūt priet prie pc ir pažiūrėt ar jų fc reik apgint. O jei per 1h tikrai visi nespės prieit prie pc.
 5. 2.2v Sutvarkytas spamas chate užgrobus 100% Kai bus vakaro 20-22h ir jei frakcija užgrobta 100% arba daugiau užsiskaitys grobimas! Užgrobus frakciją gausite tos frakcijos užstatą. Grobti kitos frakcijos nebus galima, jei ji neturės užstato.
 6. 1.8v Frakcija grobti galima bus bet kuriuo metu, tačiau užgrobta frakcija turės laiko atgrobti savo žemes iki Sekmadieniais - Ketvirtadieniais iki 20h, o Penktadieniais-Šeštadieniais iki 22h. Kuo ilgiau frakcija užgrobta, tuo daugiau eis % užgrobti. Kiekvieną 1h kol frakcija užgrobta leis 30% daugiau užgrobti. T.y. pvž priešo frakcija užgrobta 3h reiškia leis grobti iki 190%
 7. O neatibos aplamai žaisti? Tada įdomiau būtų, jog kuo ilgiau frakcija užgrobta tuo blogiau tai frakcijai. Sunkiau atgrobti ar panašiai. Siūlykit!
 8. Sveiki, komentaruose galit siūlyt ir kitus variantus. 1 Variantas: Grobti kitą frakciją galima bet kokiu metu, tačiau pasiekus 100% reikėtų laukti 20h ir jei iki to laiko neatsigrobtų frakcija - užsiskaitytų grobimas 2 Variantas: Grobti kitą frakciją galima nuo Pirmadienio iki Penktadienio nuo 13h iki 20h. O nuo Penktadienio iki Sekmadienio nuo 7h ryto iki 12h nakties, tačiau pasiekus 100% reikėtų laukti 20h ir jei iki to laiko neatsigrobtų frakcija - užsiskaitytų grobimas 3 Variantas: Siūlykit komentaruose
 9. 1.6v /f home neveiks, jeigu frakcija nebus pastačius 1k arba 10 deimantų /f home cheste padėjus
 10. Anketa: Jūsų nick žaidime: Kiek Jums metų (nemeluokite)?: Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus?: Iki 6 sakinių atskleiskite savo asmenybės bruožus, trumpai papasakokite apie save ir savo patirtį su minecraft: Kiek laiko žaidžiate minecraft'ą (iš viso)?: Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: Ką gero įnešite į serverį?: Ar esate kada nors kažkuo nusikaltę šiame serveryje?: Kiek turite xp iš /xp?: Jūsų kontaktai: Ar esate kada nors pirkę paslaugų už frankus? Situacijos: Ką darysite, jei žaidėjas naudoja killaurą?: Kur kreipsitės, jei staiga turėsite išvykti ir nebūsite kelias dienas?: Ką žadate daryti, jeigu žaidėjas siūlys jums pinigų, kad jūs jo nebaustumėte?: Ką darytumėte, jei žmogus, kurį turite išbaninti, yra PvP on zonoje?: Kaip bausite žaidėją kuris reklamuoja?: Ką darysite, jei žmogus perka paslaugas už serverio gerybes?: Kiek laiko baninsite žaidėją, kuris pardavinėja acc?: Jūs ėjote per C bloko vidurį ir žaidėjas jus nužudė. Jūs pagrasinote žaidėjui, kad gaus ban, jei negrąžins jūsų daiktų. Kas šioje situacijoje yra blogai?: Jeigu nežinosite kaip bausti žaidėją, ką darysite?: Reikalavimai: * Turite būti aktyvus, atsakingas, sąžiningas. * Kai žaidėjas prašo pagalbos - turite jam padėti, o ne ignoruoti. Jeigu nežinote kuo padėti - turite paklausti atitinkamų žmonių ir jam atrašyti. * Su kiekvienu žaidėju privalote bendrauti maloniai. Nesvarbu kas jis yra - naujokas, senbuvis ar jūsų priešas. * Visus privalote bausti taip pat. * Privalote laikytis visų McPrison.LT taisyklių. Svarbu: * Anketa privalo būti užpildyta lietuviškais rašmenimis. * Anketos, kuriose nėra užpildytas bent 1 punktas, yra atmestos. * Atsakymai privalo būti paryškinti ''BOLD''. * Šrifto dydis privalo būti nustatytas ''14''. * Draudžiama FreePostinti ir susirašinėti su žaidėjais šioje temoje. * Užpildžius anketą, spauskite ''Atsakyti'', po to ''Redaguoti'' ir pažymėti varnele ''Rodyti kas redagavo'', galiausiai ''Išsaugoti pakeitimus'' ir daugiau neberedaguoti anketos, nes ji iškart bus atmesta. Pavyzdys:
 11. Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą. Šis klaidos sutvarkymas įsigalios po rytinio serverio perkrovimo!
 12. Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą.
 13. Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą.
×