Jump to content

Feniksas

Administratoriai
 • Pranešimų kiekis

  2.565
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  140

Feniksas veikla

 1. Tęstis turi, o tą 1 2 3 sutvarkiau ir yra /tnt mode - spleef įjungs
 2. Labai prašau, jeigu nesate užtikrinti, kad adekvačiai elgsitės, aktyviai žaisite, net nepildykite. Anketą pildyti nauju pranešimu šioje temoje. Reikalavimai: Būti aktyviam, atsakingam, raštingam. Kai žaidėjas prašo pagalbos turite jam padėti, o ne ignoruoti. O jeigu nežinote kaip padėti, paklausti žaidėjų ar administracijos narių. Su kiekvienu žaidėju privalote bendrauti maloniai. Nesvarbu kas jis yra - naujokas, senbuvis ar jūsų priešas. Visus bausti privalote taip pat. Privalote laikytis visų mcprison.lt taisyklių. Turėti, bent kokios patirties Sargybos darbe. Svarbu: Anketa privalo būti užpildyta lietuviškais rašmenimis. Anketose, kuriose nėra užpildytas bent 1 punktas automatiškai atmetamos. Atsakymai privalo būti paryškinti ''BOLD''. Šrifto dydis privalo būti nustatytas ''14''. Draudžiama FreePostinti, ir susirašinėti su žaidėjais šioje temoje. Užpildžius anketa spauskite ''Atsakyti'' po to ''Redaguoti'' ir Pažymėti varnele ''Rodyti kas redagavo'' ir galiausiai ''Išsaugoti pakeitimus'' ir daugiau neberedaguoti anketos, nes ji iškart bus atmesta. Pavyzdys: Anketa: Jūsų nick žaidime: Kiek Jums metų (nemeluokite)?: Trumpai papasakokite apie save?: Kodėl norite tapti Sargybinių direktoriumi?: Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?: Ką naujo įneštumėte į serverį tapęs direktoriumi? Kiek laiko žaidžiate minecraft'ą (iš viso)?: Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: Kaip dažnai lankotės forume?: Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: Ar esate kažkuo nusikaltę, kada nors šiame serveryje, jei taip, tai kaip?: Ar esate pirkęs paslaugų ar kitaip rėmęs serverį?: Ar ketinate žaisti dabar ir atėjus vasarai?: Ar kada nors buvote sargybiniu šiame serveryje? Jeigu esate sargybinis, kiek turite minučių? (Pateikite nuotrauką): Jūsų kontaktai: Situacijos: Ką darysite, jei praktikantas pasiekė 1000min?: Ką darysite, jei darbuotojas nepražaidė 60min jums nepranešęs?: Kokią komandą naudosite uždėti ieškomumo lygį žaidėjui?: Kiek įspėjimų bausite darbuotoją už keiksmus?: Ką darysite, jei Alfa-Sargybinis išleis savo drauga arba kitą acc iš kalėjmo, kur pastarąsis buvo pasodintas teisingai?: Jei žaidėjas nori pirkti praktikantą bet yra Juodajame sąraše (Black-List) ką darysite?: Ką darysite jei sargybinis surinko 3 įspėjimus (atsakyti pilnai)?: 5 dalykai kurių negalima daryti sargyboje?: Kada galima keisti sargybos frakcijos pavadinima?: Ka darysite jei turėsite išvykti kelioms dienoms?: Ką darysite radę sargybinį pasislėpusį už kalėjmo ribų ir stovintį afk?: Ką darysite, jei darbuotojas paliks Sargybos frakcija, kad galėtų žudyti kitus sargus?: Ką darysite, jei darbuotojas piktnaudžiaus tazeriu ir freetazins žaidėjus?: Ką darysite, jei darbuotojas skatins pvp?: Ką darysite jeigu Alfa-Sargybinis neteisėtai užblokavo žaidėją pilyje?:
 3. Anketa: Jūsų nick žaidime: Kiek Jums metų (nemeluokite)?: Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus?: Iki 6 sakinių atskleiskite savo asmenybės bruožus, trumpai papasakokite apie save ir savo patirtį su minecraft: Kiek laiko žaidžiate minecraft'ą (iš viso)?: Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: Ką gero įnešite į serverį?: Ar esate kada nors kažkuo nusikaltę šiame serveryje?: Kiek turite xp iš /xp?: Jūsų kontaktai: Ar esate kada nors pirkę paslaugų už frankus? Situacijos: Ką darysite, jei žaidėjas naudoja killaurą?: Kur kreipsitės, jei staiga turėsite išvykti ir nebūsite kelias dienas?: Ką žadate daryti, jeigu žaidėjas siūlys jums pinigų, kad jūs jo nebaustumėte?: Ką darytumėte, jei žmogus, kurį turite išbaninti, yra PvP on zonoje?: Kaip bausite žaidėją kuris reklamuoja?: Ką darysite, jei žmogus perka paslaugas už serverio gerybes?: Kiek laiko baninsite žaidėją, kuris pardavinėja acc?: Jūs ėjote per C bloko vidurį ir žaidėjas jus nužudė. Jūs pagrasinote žaidėjui, kad gaus ban, jei negrąžins jūsų daiktų. Kas šioje situacijoje yra blogai?: Jeigu nežinosite kaip bausti žaidėją, ką darysite?: Reikalavimai: * Turite būti aktyvus, atsakingas, sąžiningas. * Kai žaidėjas prašo pagalbos - turite jam padėti, o ne ignoruoti. Jeigu nežinote kuo padėti - turite paklausti atitinkamų žmonių ir jam atrašyti. * Su kiekvienu žaidėju privalote bendrauti maloniai. Nesvarbu kas jis yra - naujokas, senbuvis ar jūsų priešas. * Visus privalote bausti taip pat. * Privalote laikytis visų McPrison.LT taisyklių. Svarbu: * Anketa privalo būti užpildyta lietuviškais rašmenimis. * Anketos, kuriose nėra užpildytas bent 1 punktas, yra atmestos. * Atsakymai privalo būti paryškinti ''BOLD''. * Šrifto dydis privalo būti nustatytas ''14''. * Draudžiama FreePostinti ir susirašinėti su žaidėjais šioje temoje. * Užpildžius anketą, spauskite ''Atsakyti'', po to ''Redaguoti'' ir pažymėti varnele ''Rodyti kas redagavo'', galiausiai ''Išsaugoti pakeitimus'' ir daugiau neberedaguoti anketos, nes ji iškart bus atmesta. Pavyzdys:
 4. Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą.
 5. Šioje temoje galite siūlyti idėjas skirtas frakcijų karų įskiepiui. Idėja: Įgyvendintos idėjos: 1.1v Nueit į priešo f claim ir parašyt /f grobt. Stovint grobiamame 16x16 plote, kai nėra grobiamos frakcijos narių - didėja procentai. Jei ateina gint frakcija procentai išlieka t.y. turi stovėt tam tikrą laiką kad atgrobt (kita sistema negu pilies). Grobimo įskiepis /f grobt - Testuokit ir komentuokit temoje! 1.2v /pvp off neveikia grobiant 1.3v Norint grobti reikės užstatyti frankus. Pralaimėjus grobimą užstatą gaus grobiama frakcija. Laimėjus - atgausite užstatą ir galit siūlyti komentaruose, ką dar papildomai gautumėte! 1.4v Grobimo metu neis statyt/griaut tame chunke niekam Svarstoma: Mobas nuo 300% Bannerio grobimas Jog aplamai veiktų /f home - šiame chunke reiks laikyti itemų už tam tikrą Frankų kiekį Užgrobus /f home eitų pasiimti tuos daiktus bei veiktų tnt, griefint tik /f home Pastačius drakono kiaušinį /f home - grobimas užtruktų daug ilgiau Grobimas prasidėtų padėjus /f home bannerį Grobiama frakcija galėtų sumokėt išpirką, jog atsitrauktų Užgrobus x kiekį per mėnesį f home eitų grobt betkokį f claim frakcijoje. Drakono kiaušinis sulėtintų grobimą
 6. Kiekvieną dieną galima iškasti raktą. Iki šiandien jau iškasta: Iron 24 raktai Gold 10 raktų Pabėgimas iš kalėjimo su pig sutvarkytas Pabėgimas iš kalėjimo su dažasvydis sutvarkytas Apsauga nuo masinio free jail: jeigu tuo pačiu metu užtildys praktikantą/sargybinį/alfa-sargybinį 5 žmonės jis negalės naudoti antrankių visai dienai Admin nariams padidinta duodama valiuta iki: 6 SMS EUR 5 SMS EUR 4 SMS EUR Sekantis atnaujinimas bus Frakcijų karų, tad būtinai siūlykit idėjas čia. Klaidos/Bugai:
 7. 2.6v: Banner atsiras ten kur grobsite Apačioj prie action bar rašys procentus visada
 8. Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą.
 9. Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą.
 10. Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą.
 11. Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą.
 12. Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą.
 13. Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą.
 14. Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą.
 15. Na, tas mob reikalingas ar nelabai būtų?
 16. Sveiki, komentaruose galit siūlyt ir kitus variantus. 1 Variantas: Grobti kitą frakciją galima bet kokiu metu, tačiau pasiekus 100% reikėtų laukti 20h ir jei iki to laiko neatsigrobtų frakcija - užsiskaitytų grobimas 2 Variantas: Grobti kitą frakciją galima nuo Pirmadienio iki Penktadienio nuo 13h iki 20h. O nuo Penktadienio iki Sekmadienio nuo 7h ryto iki 12h nakties, tačiau pasiekus 100% reikėtų laukti 20h ir jei iki to laiko neatsigrobtų frakcija - užsiskaitytų grobimas 3 Variantas: Siūlykit komentaruose
 17. 2.4v: Pakeistas grobimas. Dabar atsiras banner ir grobt/atgrobt galima bus stovint tik tame banneryje.
 18. 2.3v Sutvarkytas bug, kai kartais neužsiskaitydavo grobimas
 19. Galima padaryt, jei užgrobiama iki 300% galingas mob atsispawnintų ir galėtų saugot ar kažkas tokio. Svarbu, kad visi galėtų kažkurią valandą ir žinotų t.y. visiem patogu būtų. Dėl slepimosi galima būtų padaryti, jog vietoj to kad visą zoną išvalyt reik. Būtų tiesiog padėt Bannerį ir būti toje vietoje.
 20. Jog 20h visi gali turbūt priet prie pc ir pažiūrėt ar jų fc reik apgint. O jei per 1h tikrai visi nespės prieit prie pc.
 21. 2.2v Sutvarkytas spamas chate užgrobus 100% Kai bus vakaro 20-22h ir jei frakcija užgrobta 100% arba daugiau užsiskaitys grobimas! Užgrobus frakciją gausite tos frakcijos užstatą. Grobti kitos frakcijos nebus galima, jei ji neturės užstato.
 22. 1.8v Frakcija grobti galima bus bet kuriuo metu, tačiau užgrobta frakcija turės laiko atgrobti savo žemes iki Sekmadieniais - Ketvirtadieniais iki 20h, o Penktadieniais-Šeštadieniais iki 22h. Kuo ilgiau frakcija užgrobta, tuo daugiau eis % užgrobti. Kiekvieną 1h kol frakcija užgrobta leis 30% daugiau užgrobti. T.y. pvž priešo frakcija užgrobta 3h reiškia leis grobti iki 190%
×