Jump to content

Feniksas

Administratoriai
 • Pranešimų kiekis

  2.592
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  148

Feniksas veikla

 1. Skelbiame konkursą, kuriame visi galite pabandyti pastatyti C centrą. Konkurso trukmė: 2 savaitės Prizas: Titan, Premium Užduotis: Pastatyti centrą, kad būtų erdvus, parkour, bei pasitelkt savo kūrybą Nenaudoti: Peony gelių, rinktis kitas(neįsikelia jos) Map: spausti čia Įsikelkit "mcprison" folderį į %appdata%/saves/ paleiskit žaidimą per Singleplayer ir žaidime parašykit /gamemode 1 Pildyti šioje temoje Anketa: Nick'ai: Map atsisiuntimas: Nuotraukos(be resource packų):
 2. Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą.
 3. Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą.
 4. Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą.
 5. Sveiki! šioje temoje galite rašyti aktualiausias pasiūlymus serveriui. Planuojamas startas: 20h Po global wipe iškart mėgautis galima bus: Pagerintas balsavimas - gausite 800 frankų Naujas TAB Rinksime naują centrą Boso žudymas C bloke ir gavimas item /radau su paslaugų prizais (kažkas laimės Ultra) Tačiau didžiausias dėmesys sutelktas šio masinio atnaujinimo metu bus: Eventeriams
 6. Perkurta ir sujungta tema iš Admin skilties Sveiki, McPrison.LT žaidėjai! Manau, sutiktumėte visi, jog būtų šaunu atnaujinti serverį, padaryti dar įdomesniu visiems. Jei turite kažkokių idėjų, pasiūlymų - parašykite šioje temoje. Į visas idėjas atsižvelgsim, bet nereiškia kad bus įgyvendinta. Į idėjų skiltį irgi bus atsižvelgta. Taip pat gal žinot ar žinot kitų žaidėjų kurie žinotų kokių nors įdomių dalykų FC serveriuose - parašykit čia! Daromas/svarstomas sąrašas: LOOK UP PLAN revisied 2019/12/01 Sena Prison V2 Tema gal kažką naudingo bus:
 7. Anketa: Jūsų nick žaidime: Kiek Jums metų (nemeluokite)?: Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus?: Iki 6 sakinių atskleiskite savo asmenybės bruožus, trumpai papasakokite apie save ir savo patirtį su minecraft: Kiek laiko žaidžiate minecraft'ą (iš viso)?: Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: Ką gero įnešite į serverį?: Ar esate kada nors kažkuo nusikaltę šiame serveryje?: Kiek turite xp iš /xp?: Jūsų kontaktai: Ar esate kada nors pirkę paslaugų už frankus? Situacijos: Ką darysite, jei žaidėjas naudoja killaurą?: Kur kreipsitės, jei staiga turėsite išvykti ir nebūsite kelias dienas?: Ką žadate daryti, jeigu žaidėjas siūlys jums pinigų, kad jūs jo nebaustumėte?: Ką darytumėte, jei žmogus, kurį turite išbaninti, yra PvP on zonoje?: Kaip bausite žaidėją kuris reklamuoja?: Ką darysite, jei žmogus perka paslaugas už serverio gerybes?: Kiek laiko baninsite žaidėją, kuris pardavinėja acc?: Jūs ėjote per C bloko vidurį ir žaidėjas jus nužudė. Jūs pagrasinote žaidėjui, kad gaus ban, jei negrąžins jūsų daiktų. Kas šioje situacijoje yra blogai?: Jeigu nežinosite kaip bausti žaidėją, ką darysite?: Reikalavimai: * Turite būti aktyvus, atsakingas, sąžiningas. * Kai žaidėjas prašo pagalbos - turite jam padėti, o ne ignoruoti. Jeigu nežinote kuo padėti - turite paklausti atitinkamų žmonių ir jam atrašyti. * Su kiekvienu žaidėju privalote bendrauti maloniai. Nesvarbu kas jis yra - naujokas, senbuvis ar jūsų priešas. * Visus privalote bausti taip pat. * Privalote laikytis visų McPrison.LT taisyklių. Svarbu: * Anketa privalo būti užpildyta lietuviškais rašmenimis. * Anketos, kuriose nėra užpildytas bent 1 punktas, yra atmestos. * Atsakymai privalo būti paryškinti ''BOLD''. * Šrifto dydis privalo būti nustatytas ''14''. * Draudžiama FreePostinti ir susirašinėti su žaidėjais šioje temoje. * Užpildžius anketą, spauskite ''Atsakyti'', po to ''Redaguoti'' ir pažymėti varnele ''Rodyti kas redagavo'', galiausiai ''Išsaugoti pakeitimus'' ir daugiau neberedaguoti anketos, nes ji iškart bus atmesta. Pavyzdys:
 8. Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą.
 9. Nesutvarkomas bug, čia taip atsitinka tada kai į vieną chunk labai daug jų sukišama virš 80 berods.
 10. Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą.
 11. Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą.
 12. Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą.
 13. Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą.
 14. Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą.
 15. Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą.
 16. Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą.
 17. Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą.
 18. Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą.
 19. Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą.
 20. Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą.
×