Jump to content

Valdovas

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  87
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  2

Valdovas laimėta diena: Birželis 2 2017

Valdovas turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

7 Neutrali

Apie Valdovas

Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Laipsnis
  Laisvė
 • Privilegijos
  ULTRA
 • Papildomas darbas
  Nėra
 • IGN
  valdovas1215

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

1.394 profilio peržiūros
 1. Jeigu turėjai serverį pats, veikianti tada negaliu ginčytis, bet šiuo metu tą gali pasakyti tik feniksas, aišku gali spręsti taip matydamas užbanintą žaidėją iš naujo, vieną antrą kartą, bet tai nebūtinai reiškia, kad žaidėjai unbanus perka pastoviai.
 2. Anksčiau esu rašęs, kad tokį dalyką kaip unban pirkimas reikia pašalinti. Jeigu nori unban - pildai atsibaninimą, nenori nepildai. O cheaterius reik gaudyt, ir tikrai stipriau nei dabar. O dėl "biznio" tai yra tų kurie perka paslaugas, ir tikrai nemažai, ko užtenka palikyti serverį. UŽ
 3. nemanau kad jis gauna pelną tik iš unbanų, ir apskritai, žinau ne vieną populiarų serverį kuris net nepardavinėja tokių nesamonių kaip unbanas, jeigu nori atsibanint pildai anketą, jeigu ne, tai ne. Žinau serverių kuriuose cheatai yra visiškai netoleruojami ir gaudomi. Norėčiau, kad toki dalykai įsigaliotų ir čia, todėl ir pasiūliau. Anti-Cheato nieks ant tiek neužtobulins, tik pinigus švaistys ant geresnio, o kai atsiras tobulinesni cheatai, atsiras ir tobulinesni anti-cheatai, or toliau reiks mokėt ir mokėt ir mokėt tas šaibas.
 4. Ne paslaptis, kad prisone cheaterių daugėja kas dien, o prižiūrėtojų nedaug, bei jie turi savo pačių gyvenimus. Cheateriai gali būt erzinantys tiek c-blokiečiams tiek laisviems, kenkti vaikščioti, sąžiningai kovoti bei konkūruoti. Siūlau priimti daugiau serverio prižiūrėtojų kurie galėtų tikrinti žaidėjus, būti aktyvūs. Ar net sukurti naują grupę pavadinimu "Cheaterių gaudydojai", kad būtų direktorius ir anketos, ir kas nori tegu pildo, kaip ir į chat moderatorius ar sargybinius. Kada yra sargybinių baigiasi šurmulys centre, kada yra chat moderatorių, baigiasi chate triukšmas, jeigų būtų ir cheaterius kas gaudo, baigtūsi ir visos likusios nelygybės. TEGU KALĖJIME BŪNA KALINIAI O NE CHEATERIAI
 5. prieš atsijungamas išjungi fc chatą, arba jaigu tikrai galvoji kad tai vyks dažnai tai nusiperki ip apsaugą ir rami galva.
 6. Nusišneki po keikvieno žodio
 7. Prieš, daug kas yra nauji ir jie labai supyktų ir pradėtų leavinti dėl to, nes to wipo nori tik laisvi ir elitai.
 8. už, pamažės apgavysčių, ir palengvins tradinimą
×