Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas


- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/2 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

DuskHD

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  850
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  17
 • Praleido laiko forume:

  1h 24m 24s

DuskHD laimėta diena: Rugpjūtis 3 2016

DuskHD turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

409 Nuostabus

Apie DuskHD

 • Rangas
  Unknown

Informacija

 • Lytis
  Neatskleidžiama
 • Laipsnis
  Laisvė
 • Privilegijos
  Nėra
 • Papildomas darbas
  Chat Moderatorius
 • IGN
  Simple

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

9.694 profilio peržiūros
 1. Prižiūrėtojas turi komanda /atitildyti ir pats turi susitvarkyti. Anketa prastoka, žaidime daug kartų esu tave įspėjinėjęs už keiksmus/įžeidimus.
 2. Gal tu nebesvaik? Paimk ir normaliai pasakyk, kad gailiesi ir nepasikartos daugiau jei taip bijai tą ban'ą prasileisti, nes jau čia net nėra kaip išsiatmazinti tau. Neatrodo, kad nesustojai, o išvis nesustojai rašydamas žinutę(galima pasižiūrėti keletą kartų sulėtinus video). Čytinimas yra čytinimas, pvp čytinimas atimą kažkam sunkiai uždirbtą max setą, o automine žlugdo serverio ekonomika, tai net nežinau kuris čia blogiau.
 3. DuskHD

  CM

  Serveryje draugiškas, mėgstantis dalyvauti public chate, bet žaidime nemačiau/neteko įspėjinėti už chat taisyklių pažeidimus. Anketa nors ir labai skurdi(nesistengei pildant), situacijas puikiai žinojai, tai viską sudėjus manęs esi laukiamas chat mod komandoje.
 4. Kad visi kas užsiminę buvo apie Vyr. Chat mod rangą, rašė, kad reikia tokį padaryti . Aš ne apie forumo rolę. O apie žaidime esantį chat moderatorių rangą, su kuriuo chat moderatorius gautų komandas kaip /atitildyti; /banip.
 5. Nick žaidime: Simple Detaliai išaiškinta idėja: Jau mačiau, kad nemažai buvo apie tai kalbėta, bet įdėjos kaip ir nemačiau. Pridėti chat moderatorių rangą - Vyr. Chat moderatorius, arba net kelis chat mod rangus. Kuo ši idėja bus naudinga serveriui? Paįvairins chat moderatorių darbą, bus ko siekti būnant chat moderatoriumi, papildoma motyvacija atlikti darbą nepriekaištingai. Sargybiniai turi net tris rangus, kodėl chat mod negali turėti bent kelių?
 6. Anketa visai nebloga, klaidų situacijose nėra, pats žaidime bendraujantis ir ganėtinai taikus. Žaidėjas kokybiškai atliekantis sargybinio pareigas, manau tikrai susitvarkytų ir su chat mod darbu.
 7. Kiek pamenu rolę apie kurią tu kalbi seniau turėjo DFDavid. Global moderatorius vadindavosi lyg ir. Nors įdomiai čia primastęs tu, bet dėl pačios įdėjos nesutikčiau. Administracija dirba pakankamai šauniai, negauna beveik papeikimų tai ir nėra ko prižiūrėti kol viskas tvarkoje, bei nėra didelės apkrovos prižiūrint administracija. O jei atsirastų didelė apkrova, tuomet manau ir paskirtų kažką aukštesnio prižiūrėti viskam.
 8. Atleiskit nieko nenoriu įžeisti, be tavęs Dryx, dar tu čia stumi ant visų? Tu pasižiūrėk į save, kai sasyska, dar vaizduoji kažką iš savęs...
 9. Kad jau buvai įkėlus, pamačiau tave
 10. Labas malonu susipažinti, sekmės.
 11. Tu juokus mėgsti gal su tokiais darbais kur per painta dariai? Per painta šonus užtušavai, ir užrašiai, tikrai nežadu repų mesti del tokio darbo, kur efektai, kur mano prašyti brightness ir leveliai?>
 12. Jūsų slapyvardis serveryje: DuskHD Koks tai darbas (avataras ar parašas): Parašas Darbo dydis (nebūtina): 500x200. Nuotrauka, su kuria darbas turi būti atliktas: http://www.part.lt/perziura/1fabfee43d232e57c92c277e37029968287.jpg Tekstas bei subtekstas: Čhat Moderatorius ir po apačia DuskHD Kuo atsiskaitysite už darbą. reputacijos taškais, jei bus gražiai atliktas darbas. Darbo pavyzdys (nebūtina): Nėra Papildomas komentaras (nebūtina): Parodyk, ką moki, kokie tavo photoshop skill'ai. Pabandyk kažką su leveliais, kad ten kur raidės aplink šviesiau, šonuosia tamsiau, dar kažką su brightnessu, ždž noriu gražaus parašo.
 13. Ticketą užpildžiau, bet vistiek pagailėjo abiem po 1.5euro...
 14. fu tik ant nuotrauku nrml isejus instagrame kai karve kokia prisirpus pieno.
 15. Esu už, atsirastų blaze fermų, ir daugiau pinigėlio užsikals daug kas
×
×
 • Create New...