Jump to content

_xRolex_

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  473
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  12
 • Praleido laiko forume:

  7D 12h 19m 43s

_xRolex_ laimėta diena: Vasaris 21

_xRolex_ turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

166 Nuostabus

3 Sekėjai

Apie _xRolex_

 • Rangas
  Deimantų ieškotojas(a)
 • Gimtadienis 2002.11.28

Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Laipsnis
  Laisvė
 • Privilegijos
  Titan
 • Papildomas darbas
  Sargybinis
 • IGN
  Rolex321

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

9.480 profilio peržiūros
 1. Nu bet irgi prakalbo tas kuris iš dmd mininimo automine'u dešimtis milijonu užsikalė :/ O ir šiaip aš negadinu žaidimo kitiems žaidėjams, ne taip kaip tu, čytindamas priverti juos leavinti serveri .
 2. Nu jooo, visi verkia jog "čytų gaudytojas" pasigavo su čytais, bet vis dėl to čytinimas norint pakenkti kitiems žaidėjams t.y PvP yra daaaug blogiau (o čia visi tokie ir verkia tik). O ir šiaip labai gaila jog aš šiame video nečytinu, tiesiog žaidžiu su dideliu pelytės sensitivity ir iš PvP esu atkalęs tą taiklumą (todėl į coal ore daug maž į viduri ir kertu), o tai patikėkit fainas dalykas pasižaist . Pridedu: Dėl ale parašymo į chat'ą kasinėjant tai tiesiog tokia pat žinute buvau rašęs ir prieš tai, tiesiog greit suspaudeliojau "t" "Up", todėl ir atrodo jog net nesustojau .
 3. Jūsų vardas žaidime: Rolex321 Administratoriaus vardas žaidime: iCream Kodėl skundžiate?: Savaliavauja prižiūrėtojo komandomis, šiuo atveju "vanishu". Kaip video matosi, aš jį kirtau, jis pabėgęs įsijungė vanisha jog pasi"heal"intu (atsijungti negalėjo, nes būtu miręs nuo /ct). Įrodymai:
 4. Koks Jūsų vardas žaidime?: Rolex321 Koks sargybinio vardas žaidime?: ItsKajus Kuom sargybinis nusikalto?: Čytinimas - Kill-Aura, Reach. (0.10 sec., ir pats galas video). Pridėkite įrodymus (privaloma):
 5. Koks Jūsų vardas žaidime?: Rolex321 Koks sargybinio vardas žaidime?: MrEdgariux Kuom sargybinis nusikalto?: Mane labai įžeidė, mavadino "bailiu", nors aš toks tikrai nesu :'( Pridėkite įrodymus (privaloma): https://prnt.sc/pqv23h
 6. Kadangi tu naudojai daugiau įžeidžiančių žodžių, nei tas kitas. ir tu gavai 3 įspėjimus, jog nesikeiktum, todėl buvai užtildytas. Įrodymai: https://imgur.com/a/5aX1ZLN
 7. Na, jeigu kolega už tokius dalykus rašo papeikimus, ir tuo labiau jog atsiprašiau. Tai ką žinau .
 8. Idėja gal ir gera, bet sunkiai įgyvendinama. Kadangi žaidėjai visokiais būdais galės apeiti šią taisyklę. O ir frakcijų administratoriui yra gan sunku sužiūrėti visus narius, juo labiau jei tai didelė frakcija.
 9. Jūsų tikrasis vardas: Rokas Jūsų slapyvardis žaidime: Rolex321 Jūsų gimtadienio data: Lapkričio 28
 10. Sveikas naujokas, malonu susipažinti .
 11. Koks Jūsų vardas žaidime?: Rolex321
 12. Nick žaidime: Rolex321 Aprašykite bug'ą: Užsidėjus pet'ą ant galvos, ir pakeitus vartus su dažasvydžiu į žolę eina prasibuginti į kalėjimą. Nuotraukos/video:
 13. Anketa: 1. Nick žaidime: Rolex321 2. Ar uždėjote +rep?: Taip. 3. Kokį skaičiu renkatės (1-20): 7.
×