Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas


- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/300 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

_xRolex_

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  494
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  12
 • Frankai

  0 [ Pervesti ]
 • Praleido laiko forume:

  8D 4h 46m 24s

_xRolex_ veikla

 1. Iš kaktusų nieko gero visiškai tokiom kainom, niekas nestatys jų fermų. O ko labai reikia tai pumpkinu pardavimo be limito už 256/64. O šiaip visi kiti atnaujinimai neblogi, tik kiek žinau tas mobų kritimas susigadino....
 2. Bei einant pvp nenaudodamas čytų dažnai gauni kicką
 3. Koks Jūsų vardas žaidime?: Rolex321 Aprašykite klaidą: Serverio trikdžiai einant PvP [nesusivalgo op apple, knock-back'as vėluoja ir t.t], visiškai atima malonumą žaisti serveryje tiems, kurie tik dėl PvP jį žaidžia. Pridėkite įrodymus (rekomenduojama😞
 4. Kaip ir minėjau yra dar kur tobulėt man, dėkui 😉 Dėkui, su kokybe bandysiu tvarkytis 😉. Dėkui! Dėkui! Dėkui! Dėkui!
 5. DreamTeam Sveiki, netikėtai sugalvojau sumontuoti savo pirmajį šiokį tokį vaizdo įrašą iš DreamTeam frakcijos ir pilies. Tai buvo labai įdomus įššūkis man, kadangi niekad gyvenime net montavimo programėlės nesu turėjęs. Tai labai norėčiau sulaukti jūsų įvertinimų, bei kritikos 😉 P.s: Labai faina jog susilaukiau labai daug dėmesio iš @elZygio pilyje, kadangi labai dažnai mane stebėjo 😕.
 6. Idėja gal ir gera, bet sunkiai įgyvendinama. Kadangi žaidėjai visokiais būdais galės apeiti šią taisyklę. O ir frakcijų administratoriui yra gan sunku sužiūrėti visus narius, juo labiau jei tai didelė frakcija.
 7. Jūsų tikrasis vardas: Rokas Jūsų slapyvardis žaidime: Rolex321 Jūsų gimtadienio data: Lapkričio 28
 8. Sveikas naujokas, malonu susipažinti .
 9. Koks Jūsų vardas žaidime?: Rolex321
 10. Nick žaidime: Rolex321 Aprašykite bug'ą: Užsidėjus pet'ą ant galvos, ir pakeitus vartus su dažasvydžiu į žolę eina prasibuginti į kalėjimą. Nuotraukos/video:
 11. Nick žaidime: Rolex321 Aprašykite bug'ą: Pagal pateikta informacija /iteminfo neina sukurti pardavimo ženklo. Nuotraukos/video:
 12. Sveikas, malonu. Oi koks pupuliukas utiu tiu
 13. ANKETA Jūsų vardas žaidime : Rolex321 Skaičius : 4 Ar uždėjote +rep : Be abejo.
 14. Anketos forma: 1. Nick žaidime: Rolex321 2. Ar uždėjote +rep? Be abejo. 3. Jūsų laimingasis skaičius (1-40): 16 4. Ką nuveiktumėte laimėjęs tokį prizą? Nusipirkčiau **** booter'į
 15. 1.Jūsų nick žaidime: Rolex321 2.Ką norite parduoti ar pasiūlyti žaidėjams: Viska kas matosi video medžiagoje, bei emeraldu 9 stackus bloku. 3.Kainoraštis: Susitarim. 4.Jūsų papildoma informacija (patikslinti prekės savybes): Norint pirkti susisiekti arba žaidime /msg rolex321, arba forumo A.Ž.
 16. emg prizą atsiėmė o tu savim pats turi rūpintis ir baigiam čia aiškintis.
 17. Nu kad nematau tavo žinutės :). Tai čia neišsisukinėk iš durniaus vietos. http://prntscr.com/i03kmc
 18. Kaip matau pas tave su skaitymu problemos seniuk. Ir dar mėtai -r3p nu gėda...
 19. Kalėdinio konkurso laimėtojai: 1. Karaliukas 2. Kentac 3. emg5505 4. Emilija_ (nespėjo susisiekti per tam tikrą laiką dėl prizo.) 5. justinkys 6. LaurisLTU 7. jonhavar (nespėjo susisiekti per tam tikrą laiką dėl prizo.) 8. MatysekCZ (nespėjo susisiekti per tam tikrą laiką dėl prizo.) 9. justinkys 10. PeliukasMikis (nespėjo susisiekti per tam tikrą laiką dėl prizo.) Prizus privaloma atsiimti iki Sausio 10d. kitaip jie liks pas mane. Norint atsiimti prizą susisiekti žaidime kas gali būti labai sunku o geriausia parašyti asmeninę forumo žinutę.
 20. Realiai Lauris tikrai ne legit eina :D, kaip įmanoma su 40 fps taip pvp eit??? P.s sukūrei tema be jokių įrodymų pagal mane tai tu čia kvailio vietoi likai.
 21. Tai va sveiki visi prisoniečiai, kadangi dabar yra kalėdos tai sugalvojau padaryti šiokį tokį eventuka ir pralinksminti kuo dagiau serverio žaidėjų. Informacija: Pranešimuose turėsite užpildyti mano duotą anketą žemiau. Laimėtojas bus renkamas random.org tinklapio pagalba. Laimėtojai bus išrinkti sausio 1-ą dieną. Iš viso į konkursą galės užsirašyti 30 žaidėjų. Būtinai uždėti +r3p. Taisyklės: Nerašyti nesąmonių temoja už tai gresia juodasis sąrašas visuose mano konkursuose. Rinktis tik tai dar nepasirinkto skaičiaus. Būtinai uždėti +r3p ant temos, jei negalite turėsi man žaidime susimokėti 5k žaidime susisiekę su manimi forumo asmenine žinute. -r3p dėjimas lygu juodasis sąrašas visiems mano konkursams. Pildyti tik su anketos formą kitaip nebūsite užskaityti. Keiksmai lygu juodasis sąrašas mano konkursams. Juodasis sąrašas: - Prizai: 1 vieta: 300k 2 vieta: 200k 3 vieta: 10 max setų. 4 vieta: 5 max setai. 5 vieta: 3 max setai. 6 vieta: 1 max setas. 7 vieta: 1 max setas. 8 vieta: 1 max setas. 9 vieta: 1 max setas. 10 vieta: 1 max setas. Anketa: Slapyvardis žaidime: Jūsų pasirinktas skaičius: Ar perskaitėte taisykles?: Linkėjimas virš jūsų esančiam žmogui: Linkėjimas visam serveriui: Dalyviai:
×
×
 • Create New...