Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas


- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Vyksta global wipe, numatomas atidarymas 2020.07.16

dzionism

Naujokas
 • Pranešimų kiekis

  45
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1
 • Frankai

  0 [ Pervesti ]

dzionism laimėta diena: Liepa 9 2019

dzionism turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

15 Puiki

Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Laipsnis
  Laisvė
 • Privilegijos
  Titan
 • Papildomas darbas
  Nėra
 • IGN
  DzAlt01

Kontaktai

 • Discord
  dzionis #0506

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

1.034 profilio peržiūros
 1. Koks Jūsų vardas žaidime?: DzAlt01
 2. Pritariu kad reikia gražinti pumpkinus į prisoną ir padaryti kaip buvo 2015 metais. Automatinės pumpkin fermos neveikdavo, jeigu padedi piston'ą šalia pumpkin'o ir jis susiaktyvuoja, piston'as automatiškai išnyksta. Aš siūlyčiau išimti pumpkin'u pardavimo limitą ir tiek.
 3. 1.Jūsų nick žaidime: DzAlt01 2.Ką norite nusipirkti ar kokios paslaugos jums reikia: Superku Max Setus dideliais kiekiais! 3.Kiek ruošetės sumokėti už prekę ar paslaugą: Už vieną setą moku 20k. 3.Jūsų papildoma informacija (patikslinti prekės savybes): Su manim galite susisiekti per žaidimą /msg DzAlt01 arba per discord, mano discord nick: dzionis #0506
 4. Siūlau padaryti maksimaliai 3 mirtis per pilį. Seniau taip būdavo ir tai būdavo nuostabu, niekas nesiskųsdavo dėl to. Dabar laimi pilį tie kurie turi daugiausiai setų ir golden apple... Jeigu frakcija yra labai gera ant PvP, ji nieko negali padaryti prieš tokias frakcijas kurios turi begale setų.
 5. Nick žaidime: DzAlt01 Detaliai išaiškinta idėja: Siūlau keletą idėjų dėl masyvių serverio čyterių. Tai pirma būt tokia, kad pasiekus tam tikrą ban'ų skaičių, tu nebegali pirkti unban, arba tiesiog esi įrašomas į Black List'ą. Antra idėja būtų tokia, kad nusipirkus pirmą unban'ą, kito unban'o kaina pakyla tarkim 20% t.y. 1.8EUR, o jeigu nori pirkti trečią unban'ą tuomet suma vėl pakyla 20%, bet nebe nuo 1.5EUR, o nuo 1.8EUR. Šitas dalykas tikriausiai būtų sudėtingas. Trečia idėja tokia, kad būtų galima padaryti, jog nusipirkus pirmą unban'ą, kitą galėsite pirkti tarkim po 7 dienų, o trečią unban'ą po 10 ar 14. Kuo ši idėja bus naudinga serveriui? Jeigu padarius pagal antrą idėją, tai serveris uždirbtų daugiau pinigų ir galėtų įsigyti geresnes apsaugas arba geresnį host'ą ar dar kažką. O jeigu aplamai, tai sumažėtų serveryje čyterių ir būtų maloniau žaisti tiems kurie nečytina, nes tikrai nėra smagu kai per PvP tave žudo su čytais ir tu nieko negali padaryti. Tai taip pat pagerintų serverio reputaciją, nes tokie kaip _Igor ar Avarinis, kurie gauna po 5-7 ban'us per savaitę, tikrai nekelia reputacijos serveriui.
 6. Pajungsi 10 paskyrų ir rašinėsi su visom paskyrom ir tai tikrai nesustabdys spam'o.
 7. Nick žaidime: DzAlt01 Detaliai išaiškinta idėja: Sukurti komanda kuri blokuotų žmogui naudoti /f join <frakcijos pavadinimas> komandą. Įdėti /f ban <nick>, /f unban <nick> /f banlist komandas. Tai manau neturėtų būti sunku padaryti. Kuo ši idėja bus naudinga serveriui? Frakcijos išvengtų tokių kenkėjų kaip šis: http://prntscr.com/mir4iz . Taip pat frakcijų administratoriai nebesiskųstų dėl tokių dalykų ir prižiūrėtojams būtų mažiau darbo. Kiek žinau jie turi labai daug darbo, taip užsiėmę, kad net per pilį negali būti.
 8. Išvis yra susibuginę prisone, nežinau dėl ko, nesvarbu ar tu su premium acc ar be premium. Rodo tik head normaliai.
 9. Nick žaidime: dzionis Detaliai išaiškinta idėja: Padaryti jog parašius /f who/show [FC pavadinimas/žaidėjo nick'as] Prie kiekvieno žmogaus rodytu jo /f poweri. Pvz: dzionis (-10),. Spalvas galima derinti, kokias tik nori žaidėjai/Administracija. http://www.part.lt/img/53339d1a4e65dd798448ef903465e4ce179.png Kuo ši idėja bus naudinga serveriui? Labai padės frakcijų Administracijai.
 10. Nick žaidime: dzionis Detaliai išaiškinta idėja: Padaryti taip kad galėtų Premium bei SuperVip naudotis komanda /delhome [Pavadinimas]. Kuo ši idėja bus naudinga serveriui? Nebūtų tokiu dalyku kaip man. Prieš maždaug 15 dienų buvau Titan, pasidėjau tris /sethome, pasibaigę Titan nusipirkau Premium ir negaliu dėti sethome, jų trinti, galiu tik teleportuotis į tas vietas kur buvau užsidėjas /sethome. O man dabar labai reikia užsidėti /sethome į kita vietą.
×
×
 • Create New...