Jump to content

McPrison 1.18 versijos serveris


- Vienintelis kalėjimo tipo serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord bendruomenės spausdamas ant paveikslėlio! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/1 žaidėjų.

Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Spausk ČIA norėdamas įsigyti PASLAUGŲ ar PRIVILEGIJŲ!

Sekretorius

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  64
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1
 • Praleido laiko forume:

  9h 11m 28s

Sekretorius laimėta diena: Birželio 16, %s 2021

Sekretorius turėjo mėgstamiausią turinį!

Informacija

 • Papildomas darbas
  Nėra

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

4.042 profilio peržiūros

Sekretorius's Achievements

Deimantų rinkėjas

Deimantų rinkėjas (3/5)

11

Nario reputacija

 1. 1. Jūsų vardas žaidime: Sekretorius 2. Trumpas kalėdinis palinkėjimas serverio žaidėjams ir administracijai: Linkiu gražių, linksmų, nuostabių švenčių. Nuostabių akimirkų prison'e, gero kalėdinio vibe'o, bei daug nuostabių dovanų, sėkmės!
 2. Koks Jūsų vardas žaidime?: Sekretorius Aprašykite klaidą: Neveikia /msg, turint privilegija, bei bunant c bloke. Raso " Jus neturite jokiu teisiu!" Pridėkite įrodymus (rekomenduojama https://imgur.com/a/6UuYSYo
 3. Koks Jūsų vardas žaidime?: Sekretorius Aprašykite klaidą: /rankinfo parasius, raso, kad rankup'as kainuoja 500, o /rankup parasius raso, kad reikia 1000 franku, bei neleidzia pasirankupinti. Pridėkite įrodymus (rekomenduojama https://imgur.com/a/xJaP7lF
 4. Koks Jūsų vardas žaidime?: Sekretorius Koks Jūsų pasiūlymas?: VIP Bloko krosnyse, pakeisti is furnaces i blast furnaces. Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?: Truputi nelogiska, kaip D bloko zaidejai gauna blast furnaces, o vip bloke esancios krosnys yra paprastos.
 5. Koks Jūsų vardas žaidime?: Sekretorius Koks Jūsų pasiūlymas?: Panaikinti custom enchantus ir galbut ideti bard'us. Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?: Pasalinus custom enchantus, zaidimas taps visiems lygesnis, nebebus grind2win, kas daugiau grindina custom enchantu, tas realiai laimi visa zaidima. Kitas dalykas, padaryti bardus, kurie duotu efektus tavo faction nariams, aisku ne perma, o trumpalaikius, pvz., str 3, speed 3, jump boost 2, resistence, bardams duoti perma speed 2, regeneration 1 ( bardai butu zaidejai su auksiniais sarvais ) tados pilyse atsirastu daugiau visokiu strategiju, gal tados pagaliau laimetu pilyse ne mase. Ideti pilyse mirciu limita, neleisti /sethome, /ec, sitie tai naudingi tam, kad tokie vaikai kaip endzinas neitu numusineti iki 5 ryto. Reziume: Isemus custom enchantus prisonas neprimins OP prison'o, bei idejus bardus, bei mirciu limitus i pili, butu idomesnes pilys, bei lygesnes.
 6. AC grybauja ir tiek, realiai nieko blogo cia, serverio klaida.
 7. free minutes, dziaukis, o siaip neverta nieko daryti cia, tiesiog laiko svaistimas Zygiui, pats pasirinkai buti sargu.
 8. jonhavarai, nebebludyk, eik miegot. o siaip jo. gera tema.
 9. Padaryti, kad laika rodytu tai tikrai pravartu, kadangi daug zaideju nezino komandu su kuriomis galima patikrinti laika, kada kasykla restartuosis, taip pat manau verta ir sumazinti laika iki valandos restarto, kadangi su eff 4 ir unb 3 pickaxes, labai lengva iskasti kasyklas greitai.
 10. Koks Jūsų vardas žaidime?: noneimas Koks Jūsų pasiūlymas?: Sutvarkyti sargybinius, sargybiniai gali atidaryti krosnis ir deti i juos itemus, tai padaryti, kad jie negaletu atidaryti, krosniu, chestu, shulkeriu, kadangi dabar su tokiom nesamonem jusu visu mylimi sargiukai bugina itemus t.y totemus ir opus, antra ideja tai subalansuoti custom enchantus, nes dabar kaikurie yra per op ir PVP atzvilgiu ir grindinimo atzvilgiu, su trench pickais su altais elito kasyklose labai lengva keltis pinigus. PVP custom enchantus isvis reiketu palikti tik papildomas gyvybes, strenght ir speed II, resistence ir galbut generation maza, nes dabar piliu atzvilgiu, tau itrenkia zaidejas ir random inventorius issimeto, tokio bullshit tikrai neturetu buti, bei dar galima butu palikti Haste custom enchant, nes su tokiais customais tai cia OP prisonas greitu metu atliks. Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?: Bus labiau subalansuota ekonomika ir vaikai nebebugins totemu su opais. P.S Zygiui del sargu buvau praneses pries beveik savaite, taciau nieko ziuriu dar nesuregavo, tai tikiuosi cia nors kazkiek atkreips demesi.
 11. Man atrodo nebeina išjungti judėjimo kameroje, kaip seniau.
 12. Labutis, malonu čia tave matyti , dar iš 2015 metų turiu įspėjimą forumo nuo tavęs.
 13. Nick žaidime: Sangokas01/Mantyzz. Detaliai išaiškinta idėja: Apie idėja: Chat Modai galėtu valyt chatą pvz komanda /clearchat. Pvz kodėl galėtu. Ateina reklameris ir reklamuoja. Kai CM užmutina žaidėja ir padaro ss. Išvalytu reklamą ir žaidėjei nenusirašytu ip Kuo ši idėja bus naudinga serveriui: Padės mažint reklamerius.
×
×
 • Create New...