Jump to content

_LordDaseph_

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  1.349
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  58

_LordDaseph_ laimėta diena: Rugsėjis 12 2018

_LordDaseph_ turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

1.058 Nuostabus

2 Sekėjai

Apie _LordDaseph_

 • Rangas
  In Their Last Moments, People Show You Who They Really Are
 • Gimtadienis 2000.06.13

Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Interesai
  ~ Pirma diena Prisone - 2014.01.xx ~
 • Laipsnis
  B
 • Privilegijos
  Nėra
 • Papildomas darbas
  Nėra
 • IGN
  LordDaseph

Kontaktai

 • Discord
  _LordDaseph_#6712

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

25.216 profilio peržiūros
 1. Nu nežinau, galbūt, bet ar tu tikrai manai, kad Feniksas paims ir ištrins Petus, kai dėl jų greičiausiai jam pareina nemažas Profit'as? Manau ne. Tad geriausias variantas iš nepatenkintų žaidėjų perspektyvos yra bandyti daryti kažkokį tai kompromisą.
 2. Mano idėja būtų tokia - palikti tuos prakeiktus Pet'us, bet leisti jais naudotis tik tam tikroje nustatytoje Spawn'o vietoje/vietose ir/arba Wilderness teritorijoje (jeigu nueini į vietą kur jie būtų išjungti, jie tiesiog automatiškai išnyksta arba tau neleidžia ten įeiti). Mano idėja yra būtent tokia, nes tiesiog Feniksas nemanau kad norėtų juos naikinti, nes dėl jų manau pareina nemažas Profit'as, tad aš manau logiškiausias dalykas būtų eiti į kompromisus. /Neutral P.S. Skype55 siūlau tau sukurti 3-ią variantą, t.y. kompromisinį variantą, būtent kokį aš ir pasiūliau.
 3. Tai aš įtariu. O kur likusieji?
 4. Nors ir nesąmonė ir ne į temą, bet prajuokino. Tikrai kad atrodo kaip zoologijos sodas. Eksponatai vitrinoje.
 5. Dėkui už komplimentą, esu pamalonintas. Sorry žmogau, bet "Su video, jis neištrintas, bet neįmanoma buvo nufilmuoti, nes įjungus OBS gaudavau BSoD." tai skamba kaip complete horseshit, nes yra toks dalykas kaip "Bandicam", su kuriuo galima labai lengvai nufilmuoti be problemų ir įkelti į YouTube. Netgi galima pašalinti Watermark gan lengvai (be virusų, be nieko, naudoju šią programą 2+ metus, neturėjau nė kartą problemos). Ir šiaip šis sakinys skamba kaip tipinis atmazas, kurį aš pats skelčiau kam nors, norėdamas išsaugoti tiesą nuo kitų žmonių. Jeigu mano hipotezė yra toli iki tiesos, tuomet aš tikrai neįsivaizduoju, kaip įmanoma iškasti tą D Mine, nes vėl gi kartoju, ten nėra permission'o paprastiems žaidėjams be Admino privilegijų kasti, plius nėra šio serverio identiškos kopijos, kur gali vykti tokie prijomai (dėl kelių akivaizdžių priežasčių tokio dalyko nėra, nebent pats Feniksas būtų organizavęs kažką tokio). Nebent kažkokiam kitam McPrison Spawn'o kampe yra D Blocko kopija, kur LEIDŽIAMA kasti akmenį, kuo aš stipriai abejočiau (paskutinį kartą kai lošiau šiame serve, nepamenu nieko panašaus). Tad mano 3-ia hipotezė būtų tai, jog mano 1-oji yra teisinga, bet tu sakai kad "netiesa", kad vyrautų ta tokia mistika, maždaug "Kaip jis po velniais taip padarė", ir kad atrodytum daug didesnis McPrisoniečių akyse, kaip tas toks "stebukladarys, įgyvendinęs "neįmanomą"" ir kad visi kas žino šią temą, tavęs klausinėtų, o tu tik žvengtum iš jų teorijų, tokiu būdu gaudamas dopamino dozę iš pasitenkinimo savimi, kad kvailini visus aplinkui, ir kad šiaip gauni juoko dozę. Dar 4-a hipotezė - kažkas asocijuota su Photoshopu arba gal net kokia mandresne programa, jeigu tokia iš vis egzistuoja (pvž už Sony Vegas mandresnis yra Adobe After Effects/Adobe Premiere). Ši teorija būtų įmanoma tik tuomet, jeigu į visą šitą yra įtrauktas koks nors Photoshopų/Sony Vegas'ų ir t.t Profesionalas, kuris neužsiiminėja tokiais visokiais vaikiškais pasispardimais, kuriam padirbti tuos Screenshot'us būtų vienas juokas (nes su tais visais tekstais tai reiktų ne vieną valandą pažaisti, kad atrodytų autentiškai, kaip vienas prie vieno lyg būtų šis dalykas įgyvendintas pačiam serveryje). Beje, nieko asmeniško, kad tave pavadinau melagiu. Neimk į širdį. Tiesiog tokia mano hipotezė. Jeigu aš pataikiau į tavo konkretų panaudotą metodą, nemeluok ir prisipažink, nes tuomet dingsta visas įdomumas, jeigu visas teorijas tiesiog atmeti ir galiausiai visi užmiršta, kad toks Eventas iš vis egzistavo. Tikiuosi šį teksta greitu metu perskaitysi ir leisi man žinoti savo mintis. P.S. prisiminiau DAR vieną įmanomą dalyka - tu modifikavai savo Texture Packą, kad koks Dirt ar Stone atrodytų kaip tas Bedrock'as fone, ir tada tiesiog viską perstatei blokas į bloką savo Frakcijos F homei, ir tuomet iškasei visą kasyklą. Aš manau kad šitas netgi pats lengviausias ir logiškiausias dalykas (100x lengvesnis už tą, kur reikia pluginus ieškotis ir kurtis savo servą ir t.t).
 6. Mano hipotezės yra tokios: Tu susiradai tokį mod'ą, kuris leidžia parsisiųsti serverio map'ą, įsikėlei tą map'ą į savo pahost'intą serveriūkštį, susiradai reikiamus pluginus, kad vizualiai atrodytų autentiškai, kaip mcprisonas, ir "iškasei" su dmd picku efficiency V ir haste II nuo beacon'o, arba naudojai creative mode komandas (arba iškasei autentiškai kokiam nors video, kuris dabar yra "ištrintas"). Tau Feniksas kažkodėl kažkokiu tai būdu leido iškasti tą D mine, kurią po to padarė tokią, kokia buvo anksčiau (visiškai nesąmoninga hipotezė). Logiškesnis tai žinoma 1-as variantas. #ChangeMyMind P.S. DangerInTheDark, tas tavo "kūrybinis mąstymas" tai man patiko.
 7. Dabar skaitau senas temas kur su Warlium konfliktas buvo tai zvengas ima :DD

 8. Jau geriau degtinė negu alus. O šjp tai vpš geriau koks romas. Nors bendrai, romo už 3EUR nerasi niekur.
 9. Cool, aš laimėjau. Aplodismentai sau (o galvojau kažkas kitas laimės, kadangi aš seniai lošiau serve). Nu dėkui vistiek, kas be ko.
 10. Nieks Labas nepasakė nes, kiek pats asmeniškai atkreipiau dėmesį, ten dabar lošia 80% gan nedraugiški ir vulgarūs asmenys, taipogi vpš švieži (naujokai). Kiek kartų aš atėjau ir pasisveikinau, atsakydavo gal tik keli - ir tai būdavo senbuviai, su kuriais teko anksčiau bazarint.
 11. Sveikas gyvas, malonu matyti senbuvį besilankant čia. Pasikeitę tai jau tikrai daug - padarytas Global Wipe, naujas CMD, forumas be FM... Pačiam serve, tai kžn. Pagrinde tai C blokas pasikeitęs, ir kai paskutinį kartą online buvau, buvau vienintelis C blokinis.
 12. Tie ružavi Stained Clay blokai? Ne susibuginę, o tiesiog missplaced. Gan šūdniekiškas bugas, galima netgi pavadinti "Nitpick'inimu", bet manau sueis, vis tiek gi klaidelė. /Tvarkyti
 13. Nick žaidime: Dasef Aprašykite bug'ą: Vietoj [Laisvas+] atsirado [Laisvas], kai Lentoje rašo "Laisvas+". Nuotraukos/video: http://prntscr.com/jetttc
 14. Aš nebesuprantu, tai tu renki šaibas Mob Fermai, tai tu išdalini visokiems ubagams, tai tu eventus kuri. Nenori apsispręst, ką naudingiausia daryti su šaibom? P.S Nedalyvauju, gali B-List
 15. Ar uždėjote +rep? Jo Ar turite 100k? Teturiu tik 56K Nick? Smaukacius2K18
×