Jump to content

jonhavar

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  513
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  25

jonhavar laimėta diena: Rugsėjis 29

jonhavar turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

366 Nuostabus

4 Sekėjai

Apie jonhavar

 • Rangas
  Kugelis
 • Gimtadienis 2000.07.10

Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Interesai
  Draugai, maistas ;))
 • Laipsnis
  Laisvė
 • Privilegijos
  Nėra
 • Papildomas darbas
  Nėra
 • IGN
  jonhavar

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

6.119 profilio peržiūros
 1. Man tai jis kebabą nupirko kad už jį pabalsuočiau 😂😂😂 tau irgi nupirko? Xd
 2. Visi dalyviai stiprūs, bet stipriausias tai jonhavar spėju
 3. Mes?????:DDDDDDDDDDDDD Seni radau klaidų tavo sakiny xddd
 4. Anketa: Jūsų nick žaidime: jonhavar Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 19 metų. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Nes šios pareigos man tikrai labai patinka ir atsirastų vėl papildomos veiklos serveryje. Taipogi esu sunkiai arba visai nepaperkamas žaidėjas, tad korupcinių atvejų su manim tikrai nenutiktų, o tai byloja ir mano patirtis. Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus?: Todėl, nes esu jau buvęs šiose pareigose, esu komunikabilus, lengvai užmezgiu ryši su kitais žmonėmis. Esu pareigingas, niekada į darbą nežiūriu pro pirštus. Iki 6 sakinių atskleiskite savo asmenybės bruožus, trumpai papasakokite apie save ir savo patirtį su minecraft: Esu draugiškas, aktyvus bei komunikabilus. Minecraft yra viena iš mano daugelio laisvalaikio dalių, jį žaidžiu jau seniai. Kiek laiko žaidžiate minecraft'ą (iš viso)?: Jau net nežinau, bet daugiau nei 6 metus. Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: 1-3h Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: 3 metai su puse. Ką gero įnešite į serverį?: Aktyvumą, dosnumą, pareigingumą bei tvarką. Ar esate kada nors kažkuo nusikaltę šiame serveryje?: Taip, porą kartų. Kiek turite xp iš /xp?: 169 Jūsų kontaktai: NuSuper#0939 Ar esate kada nors pirkę paslaugų už frankus? Ne Situacijos: Ką darysite, jei žaidėjas naudoja killaurą?:Pasidarysiu įrodymus. Jeigu žaidėjas bus pvp rėžime, perspėsiu, kad eitų į safe zoną. Žaidėją baninsiu 20d. Įrodymus pasiliksiu 48 valandom, jei žaidėjas pareikš skundą. Kur kreipsitės, jei staiga turėsite išvykti ir nebūsite kelias dienas?: Ticketą Ką žadate daryti, jeigu žaidėjas siūlys jums pinigų, kad jūs jo nebaustumėte?: Bausiu atitinkamai, kyšių neimsiu. Ką darytumėte, jei žmogus, kurį turite išbaninti, yra PvP on zonoje?: Paprašysiu, kad eitų į safe zoną, palauksiu kol pasibaigs ct ir tada baninsiu. Jei žaidėjas neis iš pvp po mano perspėjimų, baninsiu iš karto. Kaip bausite žaidėją kuris reklamuoja?: Jeigu piktybiškai tai bausiu banip banu, o jei ne, perspėsiu, kad daugiau nereklamintų. Ką darysite, jei žmogus perka paslaugas už serverio gerybes?: Pasidarysiu įrodymus, įkelsiu į ticket bei baninsiu maximalia bausme. Kiek laiko baninsite žaidėją, kuris pardavinėja acc?: Užbaninsiu 20d. Jūs ėjote per C bloko vidurį ir žaidėjas jus nužudė. Jūs pagrasinote žaidėjui, kad gaus ban, jei negrąžins jūsų daiktų. Kas šioje situacijoje yra blogai?: Grasinti žaidėjams negalima. Jeigu nežinosite kaip bausti žaidėją, ką darysite?: Kreipsiuosi pagalbos pas kolegas arba į ticket.
 5. Nieko nenoriu sakyt, bet čia jau yra chebros ir baigusios mokyklą😛😛😛
 6. Iki 100k nenumažintum?
 7. Man tai ši idėja visai patiko, tik kad ta skelbimų lenta galėtų būti išsiperkama ne serverio valiuta, bet kokiais kreditais arba eurais mėnesiui, kažkas panašaus, jog būtų teisinga privilegijuotų žaidėjų atžvilgiu.
 8. Parazitui visada viskas bogai
 9. Ko tu freepostini, dar vieną baną prasileisi.
 10. Labai šaunus video! Spaudžiu like, smagu, kad ir pats patekau į jį. Dabar galėsiu mamai pasigirt, kad esu youtube žvaigždė! Myliu save ir kitus, dovanoju jums vaikus.
 11. Geri atnaujinimai, tačiau pritariu @Armisz jog fm galėtų būti išrinktas greičiau, nes forume nėra tvarkos.
 12. Jei masiškai tada suprantama
 13. Dėl netyčiuko tave galėjo ir perspėt, o ne iš karto ir baną kirst, kitą krtą atsargiau biški elkis bet jei netyčiukas buvo tai turėjo ir įspėt tave, o ne banint aklai.
 14. O piktybiškai reklamavai? Ar netyčiukas gavos?
×