Jump to content

McPrison serverių tinklas


- Vienintelis toks prison serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord grupės, spausk ant paveiksliuko! -

Tinklas Įjungtas Įjungtas, serveriuose prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Per 197 dienas mūsų serverių tinkle užsiregistravo 11097 žaidėjų!

Super dideles nuolaidos PASLAUGOMS ir PRIVILEGIJOMS!

KosmoS

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  293
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  7
 • Frankai

  0 [ Pervesti ]
 • Praleido laiko forume:

  1D 16h 43m 36s

KosmoS laimėta diena: Liepa 17 2020

KosmoS turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

168 Nuostabus

Apie KosmoS

 • Gimtadienis 2000.11.11

Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Interesai
  Hennesy
 • Laipsnis
  C
 • Privilegijos
  Nėra
 • Papildomas darbas
  Nėra
 • IGN
  Alfres

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

10.504 profilio peržiūros
 1. Kaip ir skaityti moku pats, bet daug ką galima padaryti neuždarius serverio o tiesiog vėliau ant jo pernešti, nesikeičia gi minecraft versija ant naujasnės kad visiškai viskas netiks, todėl ir manau kad mėnesi tvarkyti yra per daug, tačiau jeigu savininkas turi ir kitų reikalų, tada visai suprantamas reikalas.
 2. Visą mėnesį tvarkyti serverį, manau biški per ilgai
 3. Atnaujinimai skamba neblogai. Lauksim pasikeitimų🤗
 4. Labai fainai padaryta, forumas daug aktyvesnis bus ir šiaip įdomu bus žaidėjams surinkinėti tuos forumo frankus.
 5. Serveris pateko tikrai į geras rankas, taip ir toliau!
 6. Nei tu pirmas, nei tu antras kas pasiūlė šią idėją abiejuose Fenikso projektuose, visur šį idėja buvo atmesta, kadangi tai neįmanoma žaidėjai čytino ir čytins, keis nickus vis, arba kūrs atskirus, t.y ant main nečytins, ant kito randomo prisičytins gaus baną sukūrs dar vieną, suras labai daug būdų kaip prisidirbti, o dabar bent kai kaina yra prieinama čytina ant main accounto, gauna baną ir perka unban, tokiu budu Savininkas bent jau gauna pinigų.
 7. Laabas, man irgi labai malonu, manau būtinai susimatysime žaidime :3 Tiek jau to ;D Man irgi malonu, dėkoju :3 Nu čia kaip ir žaidimas, gi ne susipažinimų portalas ;D
 8. Jūsų tikrasis Vardas ?:Deividas o antras vardas Mantas. Jūsų nick serveryje ?:Alfres Kiek jums yra metų ?: Pilnu 17 metų. Iš kokios šalies ir miesto esate ?:Lietuva Vilnius. Jūsų pagrindiniai charakterio bruožai ( linksmas, malonus ir panašiai ) ?: Aš esu linksmas ir malonus, pastoviai skeliu prikolus, pakeliu nuotaika visiems, esu geros širdies, padedu žmonėm kurie reikalauja pagalbos Ką veikiate laisvalaikiu ?:Laisvalaikiu lošiu minecraftą, paskutiniu metu, to laisvalaikio beveik nebūna, taipogi sportuoju, planuoju greitu metu kažkur įsidarbintis. Kaip atradote mūsų McPrison.lt projektą / serverį ?: Iš tikrųjų neprisimenu, šį serverį žinau gana ilga laika, kažkaip random atėj. Kas jums patiko mūsų projekte, kad privertė jus čia pasilikti ?:Kai kurie pažįstami žaidėjai, bei tiesiog laisvalaiki yra neblogai praleisti, Kokius žaidimus žaidžiate dar be minecraft ?: Jokių, vos minecraft'ui laiko užtenka Turite kokį augintinį savo namuose : Turiu šunį. Ar turite brolių, seserų, jai taip tai kiek ?:Turiu save ir tai fainiausiai. Kiek laiko jau žaidžiate Minecraft'ą ?: Šį žaidimą atradau gana seniai, tiksliai net nepasakyčiau. Kokius filmų žanrus mėgstate ?: Horror, Anime, Comedy <3. Kokius muzikos žanrus mėgstate ?: Dažniausiai tai būna rusiškos, nes tik ten randu kažkokia prasme, arba netgi atrandu muzikoje save. Koks jūsų zodiako ženklas ?: Scorpionas. Ar lankote kokius būrelius, jai taip kokius ?: Aišku kad ne. Koks jūsų gyvenimo tikslas ?: Pasiekti to, ko nepasiekia kiti, kitaip tariant, skirtis. Jūsų nuotrauka (juk visiems įdomu jus pamatyti) ?: Liohka.
 9. Sveikas Eimantai, malonu labai
 10. 1. Jūsų nickas žaidime:Alfres 2. Klausimas: kodėl į prižiūrėtojų ir direktorių sąrašą dar nėra įrašyti nauji prižiūrėtojai? jau virš mėnesio praejo po jų patekimo į prižiūrėtojus, ar gal kažko nesuprantu?
 11. Labas malonu Austėja, esi tikrai graži panele ^^
 12. Kodėl video nėra ? jaučiu išrinkai pagal savo norą.
 13. 1: Jūsų vardas žaidime :Alfres 2: Ar paspaudei?:Taip. 3: Jūsų pasirinktas Skaičius (1-30):9.
 14. Labas malonu susipažintis su tokia gražia mergaite ^^
 15. Robertase pakeisk geriau visiškai viska po truputi, nes paseno jau bišekli, ypač laisvės spawn :/
×
×
 • Create New...