Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas


- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Vyksta global wipe, numatomas atidarymas 2020.07.16

emilasp

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  238
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  13
 • Frankai

  2 [ Pervesti ]
 • Praleido laiko forume:

  7D 18h 55m 23s

emilasp laimėta diena: Vasaris 25

emilasp turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

199 Nuostabus

Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Laipsnis
  Laisvė
 • Privilegijos
  Nėra
 • Papildomas darbas
  Nėra
 • IGN
  emilasp

Kontaktai

 • Discord
  Ernis#9454

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

6.764 profilio peržiūros
 1. O tai kur "Muzika" skiltis "Apie viską" subforume?
 2. Koks Jūsų vardas žaidime?: emilasp Koks Jūsų pasiūlymas?: Siūlau nebenaudoti resursų pirkimui/pardavimui ir teleportacijom ženklų. Cmon, jau nebe tie laikai, kai viskas yra daroma su ženklais. Laikas modernizuoti serverį ir atsikratyti senų tradicijų. O konkrečiai mano pasiūlymas yra ženklus pakeisti kita alternatyva. Tai gali būti koks nors NPC, kuris turi tas funkcijas, kurias turėjo atlikti ženklas. Taip pat galima būtu padaryti kokią komandą ar į inventorių įdėti nesunaikinamą/neišmetamą item'a (pvz: nether star), kurį atsidarius žmogus galėtu atlikti tam tikrą veiksmą, kurį jis nori padaryti. Žodžiu, administracija gali pati spręsti arba gali dar kažką pasiūlyti patys žaidėjai šios temos komentaruose. Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?: Modernizuos serverį ir įneš šiokią tokią naujovę.
 3. Mano manymu, ne tik kalėjimą atnaujint reikia, bet ir visas jame esančias kasyklas, konkrečiai jų sudėtį. Įdėti daugiau įvairių blokų ir panašiai.
 4. O kokia tu jau čia konfidencialią informaciją slepi savo kompiuteryje? Gal koks FTB agentas būsite, ponas? Ir iš vis apie kokią konstituciją galime kalbėti žaidime? Jeigu turi kažkokios informacijos (nuotraukų, video įrašų) ant savo darbalaukio, tai juos galima paslėpti, sukeliant į HDD ar SSD. Ir nemanau, ar prižiūrėtojams yra įdomu tas tavo privatus gyvenimas. Kaip yra sakoma, žmogus yra įdomus tik pats sau. Paimkim realią situaciją į tavo namus ateina policijos pareigūnai ir sako atliks kratą, tai ką, tu atsakysi ta patį kaip ir dabar? "Neatidarysiu, pažeidžiate privačią žmogaus erdvę". Realiame gyvenime žmogaus veikla yra apribota įstatymais, o juos pažeidus turi būti atitinkama bausmė. Šiuo atveju, jeigu tu naudoji čytus žaidime, tai turi būti baudžiamas ir jeigu nepakanka įrodymų, jie turi būti surenkami, norint patvirtinti nusižengimą. In conclusion, tai noriu pasakyti, kad per daug nesusireikšminkit gyvenime. Niekam neįdomu, kas pas jus tame kompe yra. Yra taisyklės, tai laikykitės ir nustokit čytinę ir nereiks jokių patikrų ir niekas nesikiš į jūsų "privačią žmogaus erdvę". Gero kelio!
 5. Yra toks pluginas, kuris sukuria atskirą pasaulį ir ten galima įmesti pilies world. Bet nemanau ar tai sumažins laga.
 6. Koks Jūsų vardas žaidime?: emilasp Koks Jūsų pasiūlymas?: Manau laikas pakeisti metai į metus nusistovėjusius prefix, scoreboard ir visą kitą kas yra susiję su spalvų tematika ir panašiai. Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?: Ne tiek kiek naudinga ši idėja, tačiau manau labiau patrauks žaidėjų dėmesį ir tuo pačiu pakeis šiek tiek serverio įvaizdį.
 7. Koks Jūsų vardas žaidime?: emilasp Koks Jūsų pasiūlymas?: Įvesti sugriežtintas taisykles dėl -rep dėjimo (arba jeigu tai nepasiteisins iš viso panaikinti -rep). Nes ką mes matom dabar, tai yra tiesiog neįtikėtina. Nesvarbu ką žmogus parašys, jis vis tiek gaus -rep nuo kažko, dėl to, kad yra priešas. Suprantu dėti -rep dėl to, kad parašo visišką nesąmonę, bet dėti -rep vien dėl to, kad tu to žmogaus nemėgsti ir pnš, tai yra tikrai prastai. Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?: Apmažės piktavališku -rep dėjimų, nebeskaldys santykiu tarp žaidėjų.
 8. Visiškai esu už. Atsibosta toje fermoje sėdėti visą laiką vienoje vietoje ir nieko neveikti apart spaudinėti pelės mygtukus. O gražinus šią galimybę, galbūt atsiras kur investuoti uždirbtus pinigus ir atsiras naujos veiklos.
 9. Apskritai, visiškai reikia panaikinti tuos ženklus su teleportais, jau nebe tie laikai, kai reikia naudoti ženklus tokiems dalykams. /Už.
 10. Koks Jūsų vardas žaidime?: emilasp Aprašykite klaidą: Neberodo žaidėjų galvų forume prie slapyvardžio. Pridėkite įrodymus (rekomenduojama): http://prntscr.com/ruw44w
 11. Siūlyčiau neišimti, o perdaryti naujai. Manau galima priderinti ką nors su forumo tematika.
 12. Žmogaus, kuris turi rank'a "Narys" viską rodo. Nerodo tik žmonėms, kurie turi "Premium" ranka. Tai manau problema yra tik su premium rank'u.
 13. Koks Jūsų vardas žaidime?: emilasp Aprašykite klaidą: Ne prie visų temų rašo, kada tema buvo sukurta. EDIT: Taip pat ši klaida yra, kai žmogus parašo pranešimą ir nerodo prieš kiek laiko jis buvo parašytas temoje. Pridėkite įrodymus (rekomenduojama): http://prntscr.com/ruh2wc
 14. Ne visada ir prireiks tų patikrų, jeigu žmogus akivaizdžiai kažką naudoja, galėtų blokuoti ir be patikros. Tačiau, jeigu trūksta įrodymų, kažkas neaiškų, galima atlikti patikrą. Ir manau, jeigu žmogus atsijungia, kai jam yra paskirta patikra, bausti reiktų ilgesniam laikotarpiui. Tas ilgesnis laikotarpis nebūtų labai didelis. Galbūt 1-2 diena ilgiau.
 15. Koks Jūsų vardas žaidime?: emilasp Koks Jūsų pasiūlymas?: Manau pats laikas yra leisti prižiūrėtojams arba kitiems administracijos nariams daryti patikras, kurios leistu priimti galutinį verdiktą ir priimti sprendimą ar blokuoti dėl galimo "nešvaraus" žaidimo, ar ne. Patikros galėtu vykti per bet kurią programą (kuri leidžia rodyti ekrano vaizdą) ir žinoma pats įtariamas žaidėjas turėtų būti įsirašęs ta programą. Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?: Naudingas tuo, kad pagaliau nustos žmonės beprasmiškai stengtis įrodyti savo bevertę tiesą, kad esa nekalti, nors iš tikro buvo kalti.
×
×
 • Create New...