Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas


- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/300 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

CherryPow

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  121
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1
 • Frankai

  103 [ Pervesti ]
 • Praleido laiko forume:

  1D 13h 9m 31s

CherryPow laimėta diena: Rugsėjis 7

CherryPow turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

23 Nuostabus

Apie CherryPow

 • Gimtadienis 1999.11.08

Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Laipsnis
  Laisvė
 • Privilegijos
  ULTRA
 • Papildomas darbas
  Nėra
 • IGN
  Nepanikuok

Kontaktai

 • Discord
  Nepanikuok#5090

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

1.663 profilio peržiūros
 1. Anketos forma Pokalbių moderatoriui(CMD serveryje): 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Nepanikuok 2. Jūsų amžius?: 20 3. Kuriame bloke dabar esate?: Laisvas 4. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?: Buvau nuo pat pradžių Chat Moderatorius, išėjau savo noru. Pildžiau į serverio prižiurėtojus, patekau į TOP ketvertuką, bet sekmė tada nusisuko. Dabar pildau į Chat Moderatorių Direktorių. Noriu serveryje būti daug didesnė dalis nei paprastas žaidėjas, noriu įvesti naujas tvarkas, reformas, noriu perringti,perrtvarkyti esamus Chat Moderatorius. 5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Aktyvumas geras tikrai. Būnų tiek žaidime tiek forume. 6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Pokalbiose draudžiama nelegali veikla, t.y - pirkti/parduoti frankus, daiktus, paskyras, paslaugas už realius pinigus. Draudžiama keiktis, įžeidinėti,kitaip užgauliot žaidėjus. 7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Esu atsakingas, atkaklus, komunikabilus, griežtas, punktualus, sąžiningas, teisingas. Esu labai užsispyres, pasakiau - padariau. Praeitas Chat Moderatorių Direktorius buvo išmestas už ,, korupcija ''. Būdamas CMD - Chat Moderatorių Direktoriumi prižadu jokios ,, korupcijos '' iš mano pusės, tik užtikrintas ir geras darbas, draugiškas naujas kolektyvas, bei naujos reformos serveryje. 8. Jūsų kontaktai (Discord): Nepanikuok#5090
 2. Konkursas baigtas, laimėjo skaičius 15, rinkau per random.org, turiu filmuota medžiaga jei kam įdomu bus galėsiu ikelt. Nugalėjo _NoOne_, susisiek su manim.
 3. mačiau viršuj susivėlė ne vienas žmogus, tai vadinas tas kuris suklydo ir suklaidino kitus nedalyvauja. Du 31 matau
 4. Anketa skurdi, nepilni aprašymai, nemažai klaidų arba atsakymas neatitinka klausimo + CMD išmestas
 5. Nemokama VIP paslauga. Sveiki nusprendžiau vienam iš jūsų padovanot VIP paslauga ( jei jau turite paslauga vietoj VIP laimėsit 10 tūkstančių franku ). Kaip dalyvauti? Viskas labai paprasta. Komentaruose parašysi kelintas komentatorius esat ( turi būt eilės tvarka ). Kada rinksi nugalėtoja? Nugalėtoja rinksiu su random.org pagalba. 2020.09.04 t.y Penktadienį 12:00. Didžiausios sekmės!
 6. Nebesvarbu ,, draugų ginimas '' Deuxe,Sportcookie gavo blistus, o Pijokas deranked :D., o Laimis jau kiek mačiau su dvėjais įspėjimais.
 7. galima, man sumoka frankus jog atsisakyčiau ploto, tada jis ta plota nusiperka.
 8. Anketos forma į administraciją: 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Nepanikuok 2. Jūsų amžius?: 20 3. Papasakokite apie save: Šitas klausimas visose anketose sunkiausias, nes nežinau ką žmogus nori iš tikro apie mane sužinot. Esu draugiškas, atsakingas, rūpestingas, komunikabilus, punktualus, griežtas, sąžiningas, mėgstu tvarka. Zodiako ženklas skorpionas, tad esu gan sudėtingas žmogus, manau išsiskiriantis kažkuo nuo kitų. 4. Kodėl norite tapti administracijos dalimi?: Šiuo metu esu Chat Moderatorius, manau puikiai susitvarkau su dabartinėm pareigom. Norisi kilt karjėros laiptais. Norėčiau būt didesnė dalele serveryje, ne tik Chat Moderatorius. Būdamas Chat Moderatorius bandau padėt žaidėjams, bet dažniausiai turiu siųst juos pas Prižiurėtojus ar Administracija, nes niekuo padėt negaliu. 5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Kiek laiko būnu prie kompiuterio tiek laiko ir forume, visada pas mane jis pajungtas. Serveryje tai dažniausiai iki penkių valandų per diena. 6. Kas tavo manymų nedera administracijai?: Pats svarbiausias manau tai pačiam laikytis visų taisyklių, jų nelaužyt, ,,flexint'' jog esu adminstracija ir galiu daryt ką noriu, įžeidinėt, nepadėt žmonėm. 7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Turiu pakankamai metu ( su metais ir supratingumas kitoks, kokios sunkios, bei atsakingos pareigos ). esu sąžiningas, bei atsakingas. 8. Jūsų kontaktai (Discord): Nepanikuok#5090 9. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Dabar apie serverio klaidas pranešu forume, būdamas prižiurėtojas tas problemas spresčiau pats. 10. Norėtumėte tapti?: Prižiurėtojas. 
 9. CherryPow

  SG

  Koks Jūsų vardas žaidime?: Nepanikuok Aprašykite klaidą: Mirus SG evente atsirandi C spawne ir pakymbi vietoj. Pridėkite įrodymus (rekomenduojama)
 10. Koks Jūsų vardas žaidime?: Nepanikuok Aprašykite klaidą: Dvi problemos kurias ,, sutvarkėt ''. Komanda /skrynia vistiek neduoda visų prizu, vienas čhestas neduoda nieko, šita jau minėjau, sutvarkėt, bet vėl taspats. Antra problema tai /kamera sarasas NIEKO NERODO, šita problema net nebandoma tvarkyt, sutvarko vienam žmogui o ne visam serveriui. Pridėkite įrodymus (rekomenduojama)
 11. Koks Jūsų vardas žaidime?: Nepanikuok Koks Jūsų pasiūlymas?: VIP Blokas išgriautas o laiko iki jo perkrovimo liko 9 minutės. Pamažinti laukimo laiką arba padidinti pačia kasykla. Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?: Nereiks žmonėm ilgai laukt, galės toliau ramiai kasinėtis.
 12. Anketa: 1. Jūsų pasirinktas skaičius: 17 2. (+rep) uždeta?: Taip 3. Jūsų discord: Nepanikuok#5090
×
×
 • Create New...