Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas


- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/2 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Lauris_

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  1.087
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  24
 • Praleido laiko forume:

  1D 10h 32m 11s

Lauris_ laimėta diena: Lapkritis 28 2019

Lauris_ turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

402 Nuostabus

2 Sekėjai

Apie Lauris_

 • Rangas
  ✌IdgaF☠️❌

Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Interesai
  #TEAMWITT
  #siknation
 • Laipsnis
  Laisvė
 • Privilegijos
  Nėra
 • Papildomas darbas
  Sargybinis
 • IGN
  LaurisLTU

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

 1. Nice, kai visam video pilna manęs ir mano kill'ų. Tam namely maniau 2v1 buvo, pasirodo daugiau. Štai kas būna, kai laiku nepasikeiti kelnių. Šiaip gražus montažiukas. Shader'iai ir naktis gražiai suėjo. Tik kas čia blemba su ta kokybe, pikseliuojasi, same shit to me.
 2. Taip, žinau, šiandien informavo mane, nes Nuria buvo prikišus į galvą, kad tildyti jei du keiksmai vienoje, o discordo nežiūrėjau, nes neradau tam laiko, bet nieko, tau tik į naudą patylėt. Piktnaudžiavai tuom, kad "dusk" nėra įžeidimas, pastoviai mane engi ir įžeidinėji, plius ir kitus žaidėjus. Geras jausmas tave užtildyti ir tikrai vertas įspėjimo.
 3. Lauris_

  Max Set'ai.

  Koks Jūsų vardas žaidime?:LaurisLTU. Ką norite parduoti?:Max Set'us. Kokia jūsų siūloma kaina?:20K vnt.. Papildoma informacija:Kaina didelė, nes tikrai nesiruošiu gadinti serverio ekonomikos. O ir patys set'ai yra ganėtinai nauji. Taisymui reikia 7-11lvl. (daugiausia dalių po 7lvl.). Parduosiu tik tam tikrą kiekį savo nuožiūra. Rašykite žaidime arba parašykite čia ir susisieksiu pats.
 4. Galbūt ir nieko mintis. Forume jau padaryta, tad gal išeitų panašius kodus įmesti ir į žaidimą. Tokia mini-idėja. Nieko prieš.
 5. Anketa tiesiog ideali! Visom keturiom už, žaidėjas tikrai yra labai fainas. Netgi būdamas visiškai basas per kelias dienas už laimėtą event'ą davė žadėtą prizą. Pavyzdingas.
 6. Tame ir yra įdomumas, kad turi varžytis dėl item'ų. Ir Weis'ai, tikrai nesakyk, kad lieki nepatenkintas, kai priešas kažką nužeria o tu viską nuknisi . Dėl pačios idėjos nežinau, kartais gali ir praversti tie potion'ai. Bet yra kredituose jie. Jei jau tikrai dėti į shop'ą, tai tarkim 5vnt. vienos rūšies stack'intų potion'ų kainuotų 50K. Tada būtų balansas tarp PvP.
 7. Pačio komandoj čyterių irgi nebuvo. AwesomeBoy gavo ban'ą, bet sako, kad free, nemačiau nei vieno čytinančio žaidėjo. AwesomeBoy tipo ten 6 hit combo suleido ir užbanino jį, idk.
 8. Na, tai ko gero nesusidūriau, nebent su Kentu, reikės peržiūrėti dar medžiagą.
 9. Sveiki, prisoniečiai. Kadangi naujojo savininko dėka serveris atsigauna, vakar pilyje buvo ganėtinai daug veiksmo, buvo linksma, apsiėjom regis ir be čyterių, tai yra fantastika! Kovojo frakcijos DreamTeam ir Sibiras. Kaip subratau Sibiras(8) VS DreamTeam(12). Video kokybė susikniso, kai įkėliau į YT, nes MP4 failas buvo HD, tad jei kas turit minčių, kodėl taip susiknisa, parašykit į komentarus. Žinoma ir įvertinkit patį video. Smagaus žiūrėjimo!
 10. 1. Jūsų slapyvardis žaidime?:LaurisLTU. 2. Jūsų amžius?:17. 3. Papasakokite apie save:Esu draugiškas, komunikabilus žmogus. Atsakingas už savo veiksmus, mėgstu konkretumą, esu užsispyręs ir su sava nuomonę. Serveryje esu senbuvis, žaidžiu nuo 2014m., buvo visko. Daug pakilimų ir nuosmukių. Prieš kelis metus buvau du kartus baustas už masinį čytinimą, dabar jau du, trys metai, kaip neturiu bausmių. Esu aktyvus žaidėjas, padedantis ir neapleidžiu savo pareigų. 4. Kuriame bloke dabar esate?:Laisvas. 5. Kodėl norite tapti "eventeriu"?:Šiuo metu dar ir pretenduoju į CMD postą, bet jei nepasisektų, Eventer'io postas mane traukia tuom, kad žaidime turi linksminti žmonės. Event'ais tikrai užsiėmu ir visada prižiūriu juose tvarką. Kartais žaidime darau klausimanijas. Norisi serverio rutiną pakeisti ir nudažyti spalvomis. 6. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?:Pusę dienos dažniausiai, forume lankausi kas valandą ar pusvalandį. 7. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti "eventeriui":Piktnaudžiauti sau suteiktomis privilegijomis, kenkti žaidėjams arba neleisti jiems dalyvauti event'e dėl principų ar dar kažko. Tiesiog reikia visiems suteikti lygius šansus. 8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:Kaip ir CMD anketoje, nevaidinsiu 'pranašesnio'. Tiesiog esu aktyvus, atsakingas, suprantu savo darbą ir esu serverio senbuvis, mėgstu visada serveryje kažką veikti, o dabar bus šansas ir veiklos suteikti visiems. 9. Turite paslaugų serveryje?:Ne, bet esu turėjęs 18 privilegijų + keli unban'ai ir kreditai. 10. Jūsų kontaktai (Discord):LaurisLTU#8447.
 11. 1. Jūsų slapyvardis žaidime?:LaurisLTU. 2. Jūsų amžius?:17. 3. Papasakokite apie save:Na, pasikartosiu kaip visose anketose. Esu draugiškas, komunikabilus žmogus. Atsakingas už savo veiksmus, mėgstu konkretumą, esu užsispyręs ir su sava nuomonę. Serveryje esu senbuvis, žaidžiu nuo 2014m., buvo visko. Daug pakilimų ir nuosmukių. Prieš kelis metus buvau du kartus baustas už masinį čytinimą, dabar jau du, trys metai, kaip neturiu bausmių. Šiuo metu serveryje esu CM, jau ketvirtą kartą per žaidimo laiką. Esu aktyvus žaidėjas, padedantis ir neapleidžiu savo pareigų. 4. Kuriame bloke dabar esate?:Laisvas. 5. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?:Iš tiesų norisi pasiimti šitą postą, bet tuo pačiu ir išbandyti. Man CM darbas seniau būdavo tarsi raketų mokslas, ypač kai keitėsi CMD ir kiekvienas iš jų keitė taisykles. Aišku norisi ir serveryje bei forume turėti daugiau veiklos, palikti savo indėlį serveryje. Nuria dirbo gerai, tad iš esmės nežinau, ką galėčiau pakeisti komandoje. 6. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?:Žaidime dažniausiai pusę dienos, į forumą užeinu kas valandą, kas pusvalandį. 7. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose:Keiktis. Įžeidinėti. Įžeidinėti, šmeižti serverį ir administracijos narius. Grąsinti DDoS atakomis. Pardavinėti privilegijas, paskyras už frankus ar kitus žaidimus. Reklamuoti kitus serverius. Įžeidinėti žaidėjus, kurie turi privilegijas (pvz.: ha, donoras). Spam'inti arba flood'inti. Viešinti asmeninę žaidėjų informaciją be pačių tų žaidėjų, kurių informacija viešinama, leidimo. 8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:Nesu kažkuom geresnis už kitus, tad ir nebandysiu kažko 'pranokti'. Tiesiog esu aktyvus, atsakingas, serverio senbuvis, apie serverį žinau labai daug, visada iš manęs galima susilaukti pagalbos (išskyrus finansinę ir parėmimą daiktais), dabar esu CM, neturiu nei vieno papeikimo ir įspėjimo taško. 9. Turite paslaugų serveryje?:Ne, bet esu turėjęs 18 privilegijų + keli unban'ai, kreditai. 10. Jūsų kontaktai (Discord):LaurisLTU#8447.
 12. Koks Jūsų vardas žaidime?:LaurisLTU. Koks sargybinio vardas žaidime?:HoesMad1. Kuom sargybinis nusikalto?:Chat'e matosi, kad įtrenkiau, o jis surakino ir į PvP - Off zoną nuvilko, nors jį dar daužė kiti žaidėjai. Kad kiti daužė matosi, nes sargas dega. Pridėkite įrodymus (privaloma):
 13. Už, bet reikėtų ir prisiminti kai ką. Buvo įkelti du pilies map'ai, tačiau mes pasirinkom kitą, ne tokį gražų, kad būtų mažiau lag'o. Todėl reikia surast tokį map'ą, kuriame būtų panašus kiekis pastatų kaip ir šiame.
 14. Lauris_

  Freshas.

  Jūsų nickas žaidime:LaurisGamingLTU. Pažeidėjo nickas žaidime:Freshas. Kuom nusikalto?:Iš lempos užtildė sargybinį (mane). Įrodymai (foto, video) BŪTINA:
×
×
 • Create New...