Jump to content

McPrison serverių tinklas


- Vienintelis toks prison serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord grupės, spausk ant paveiksliuko! -

Tinklas Įjungtas Įjungtas, serveriuose prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Per 319 dienas mūsų serverių tinkle užsiregistravo 24240 žaidėjų!

Super dideles nuolaidos PASLAUGOMS ir PRIVILEGIJOMS!

LaurisLTU

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  1.173
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  32
 • Praleido laiko forume:

  2D 8h 46m 7s

LaurisLTU laimėta diena: Sausis 1

LaurisLTU turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

472 Nuostabus

3 Sekėjai

Apie LaurisLTU

 • Rangas
  ✌IdgaF☠️❌
 • Gimtadienis 2002.07.24

Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Interesai
  I just don't give a fuck 😏😘.
 • Laipsnis
  Laisvė
 • Privilegijos
  Nėra
 • Papildomas darbas
  Nėra
 • IGN
  LaurisLTU

Kontaktai

 • Discord
  LaurisLTU#8447

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

13.623 profilio peržiūros
 1. Šiaip labai jau kūrybinga litanija. Matau prison'as vėl grįžta į savo pradinę padėtį. Vaikai vėl sodina suaugusius, o suaugusieji bando įrodyt kokie tie vaikai pričiuožę. Klasika, net nostalgijos jausmas širdelę paglostė. 😊
 2. Koks Jūsų vardas žaidime?:LaurisLTU. Aprašykite klaidą:Kameros pratęsimo lange einant dienoms ir norint pratęsti seka eina - 1, 2, 3, 4, 4, 6, 7. Penkta diena pakeista į dvi keturias dienas. Pridėkite įrodymus (rekomenduojama😞
 3. Visi darbai taip ir veiks. Pamąstyk logiškai ar kažkas kurtų tokį plugin'ą, kuris neleistų to paties bloko iškasti dar kartą. Būtų visiška pieva + begalė bug'ų. Ir anaiptol yra skirtumas ar tu lauksi ir auginsi sugar cane (kas tau atneš daugiau pelno parduodant) ar kaposi vieną bloką (kad įvykdit misiją ir negaut nieko parduodant). Tie, kas kapoja vieną bloką elgiasi kvailai, tai jų reikalas.
 4. 🤣🤣🤣 apsišik tu su savo nesąmonėm. Tik dar labiau įtikinai mane, kad esi pričiuožęs ir šūdus kalbantis veikėjas. Daugiau nieko nebeatsakysiu, eik gal pribūrinėt istorijų iš vieno įvykio kažkam kitam 😆.
 5. Hmm. 2017 metai vienintelis pasakymas "duok setų". Ir tu man šitai prikišinėsi po savo dviejų metų lindimo man į subinę vaidindamas "draugelį" ir pastoviai kalbėdamas, koks Lauris yra mldc. Svaanai, tu realiai esi pričiuožęs kaip reta. Pastoviai veidmainiauji prieš visus. Ir visiems lendi į subines o paskui varai ant jų. Apie tave prisonas patikėk, nieko gero irgi nepasako. Ir jei sėdėt ruošiesi užsiciklinęs ir prisikabinęs dėl vieno atvejo, kuris buvo prieš daugiau nei tris metus, tai aš tau siūlau padaužyt galvą į sieną. Tavo komentarai nėra laukiami ir po galais niekam nesi įdomus, suprask galų gale. Ne aš vienas žvengiu iš tavo visokių tuščiagalviškumo pasireiškimų ir patikėk manim.
 6. Užknisat jūs mane 🤣. Kai kažko reikia tai didžiausi draugeliai. Ir parašys kažką, ir pajuokaus. Bet kai nieko nebereikia tai stumia šūdus. Svaanai, ir tau priminsiu, kad buvai vienas didžiausių lindėjų man į šikną. Gero vakaro :).
 7. Vienintelis mano komentaras. Likai protą knisantis pienburnis. Visam servui apie mane visko pribūręs esi. Kodėl niekam nepasigiri kai man 150K mokėjai, kad pily prieš Igorį padėčiau? Kaip man setus dalindavai, kad tik eičiau į pilį už tave. Genijus didysis. Ir ką tais video nori pasakyt? Iš nugaros paberi rašantį žmogų, WOW aš apšalęs. Ir vandeny labai kietą primeti kai iš po apačios kapoji. Suprask, kad realiai niekam nei trupučio neįdomūs tavo marazmai. Nustok vaidentis ir bandyt kažką pažemint, per daug tuščios galvos esi, kad kažką gero pasakytum.
 8. 1.16 tikrai ne. Ta versija net su 1.8 pvp mechanikom daug ką sugadina. Todėl ir teko kelt prisiminimus.
 9. Sveiki, mielieji prisoniečiai. Visai neseniai po ilgo laiko tarpo sukurpiau dar vieną PvP montažą. Šįkart jis skirtas prisiminimui apie 1.8 versijos serverio sezonus (klipai 2017 - 2020 metų laiko tarpo). Antra klipo dalis totalus lagynas (tarpais), tačiau ten 2017 - 2018 metų klipai, kurie buvo filmuoti su prastesnėm galimybėm. Tikiuosi sulaukti palaikymo ir atsiliepimų. Gal turit pasiūlymų kokių ateityje video norėtumėte (pvz. gavau pasiūlymą kurti sargybos video)? Pakelkite man peržiūras kas be ko. 😅
 10. 1. Jūsų slapyvardis žaidime?:LaurisLTU. 2. Jūsų amžius?:18. 3. Kuriame bloke dabar esate?:Laisvas. 4. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?:Serveryje nuo seno norėjau kažką pasiekti. Na ir kaip mato administracija, man vis nepavyksta patekti į aukštesnes pareigas, bet vistiek bandau. Esu bandęs tapti CMD kelis kartus, esu ir CM buvęs kelis kartus, sekdavosi ganėtinai gerai, pagrindinės klaidos būdavo tildymo priežasčių supainiojimas. CM darbas man patiko dėl artimo kontakto su žaidėjais, kuriems reikia pagalbos, nes darydavau daugiau įtakos dėl turimo CM titulo. Taip pat mėgstu vadovauti, palaikyti tvarką ir tobulinti savo darbo vietą. Direktoriavimas yra būtent tai, kas man leistų pasireikšti daugiau nei tik darbas būnant CM. 5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?:Į forumą užsuku reguliariai. Tikslaus praleidimo laiko nežinau, bet užeinu maždaug kas valandą priklausomai nuo veiklos. Žaidime būnu tikrai aktyvus, tik pastarąjį laikotarpį buvau dingęs. 6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose:Keiktis, įžeidinėti žaidėjų, serverio, administracijos. Apgaudinėti, reklamuoti kitus projektus, pavojingus puslapius ar pornografijos turinį. Tildyti be priežasties ar išgalvotomis priežastimis. 7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:Esu serverio senbuvis (žaidžiu nuo 2014 m.), dirbęs CM darbą pas įvairius direktorius ir įvairiomis sąlygomis bei taisyklėmis. Dažnai sumąstau originalių idėjų bei veiklų. Esu padedantis kitiems žaidėjams, kuriems iškyla klausimų. Taip pat dirbu savo numylėtą sargybinio darbą. 8. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?:Tikrai taip, dėl to problemų visiškai nekiltų. 9.Jūsų kontaktai (Discord):LaurisLTU#8447.
 11. Anketos forma į administraciją: 1. Jūsų slapyvardis žaidime?:LaurisLTU. 2. Jūsų amžius?:18. 3. Kodėl norite tapti prisijungti prie mūsų?: Prižiūrėtojo titulas visada buvo mano siekiamybė šiame serveryje. Esu daug ką pasiekęs, bandžiau tapti ir prižiūrėtoju, tačiau vis nepavykdavo. Pagrinde mane labiausiai žavėjo čyterių stebėjimas ir jų gaudymas, pagalba žaidėjams turint specialią pareigą ir daug įtakingesnis prisidėjimas prie serverio veiklos. Visada mėgstu padėti žaidėjams kurie nežino ko griebtis. 4. Kodėl turėtume priimti tave?:Esu serverio senbuvis, žaidžiu nuo 2014 m. (keičiant slapyvardžius). Ganėtinai lengvai gebu atpažinti čyterius, nes čytuose turėjau labai didelės patirties ir taip sakant "first hand", kadangi pats buvau didelis čyteris kol po maždaug šimto ban'ų per skirtingas paskyras bijodamas B-List nusprendžiau nustoti. Taip pat nevengiu pasidalinti geromis idėjomis serveriui. Visada kažką mąstau ir atsižvelgiu ką mano kiti, ko jie norėtų. Kaip ir minėjau esu linkęs padėti žaidėjams bei atsakyti į jų klausimus. Taip pat esu gerai žinomas ir dabartinės administracijos gretose, todėl manau nekiltų problemų dėl sutarimų su komanda. 5. Jūsų kontaktai (Discord):LaurisLTU#8447 6. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?:Kaip minėjau dažnai mąstau apie įvairias serverio idėjas. Atsižvelgiu ką mano kiti. Esu suteikiantis pagalbą (išskyrus materialią) žaidėjas. Ir turiu daug patirties su tuo, kas liečia čyterius. 7. Kita mums įdomi informacija apie tave?:Esu draugiškas, supratingas ir komunikabilus žmogus. Taip pat sarkastiškas ir charizmatiškas. Jei su manimi žmonės elgiasi gerai, visada jiems atsakau tuo pačiu. Nemėgstu dviveidizmo, todėl visada savo mintis išsakau tiesiai į akis. Komandoje, kuri yra vieninga, supratinga, padedanti, visada jaučiuosi gerai ir džiaugiuosi tokioje dirbdamas. Esu labai daug kartų buvęs sargybinių serveryje ir sargyginių komanda būdavo išties labai padedanti bei draugiška, todėl visuomet vieni su kitais sutardavom ir nekildavo problemų (na arba labai retai). Daugiau nelabai turiu ką pasakyti, tik palinkėti sėkmės visiems, skaitantiems šią anketą. Gerų švenčių 🎉.
 12. Niekas nesutvarkė. Xyth man chest'us sudėjo. Užteko paprašyti.
 13. Koks Jūsų vardas žaidime?:LaurisLTU. Aprašykite klaidą:A bloko didžiausioje OP kameroje neleidžiama padėti daugiau šešių chestų ir furnace. Pridėkite įrodymus (rekomenduojama):-
 14. Paminėjai bug'us ir vagystes. Tame ir esmė. Kaip suprantu bankas kurtas Žygio, tad ir akcijos bus kurtos taip pat jo. Ir tai gan sudėtingas plugin'as, tad tiems vagišiams tektų gerokai paplušėti ir paprakaituoti kol kažką panašaus išspaustų.
 15. Na manau, kad daugumai žaidėjų tai patiktų. Retas serverio žaidėjas atsispiria galimybei išlošti. Dėl tematikos tiesa, galbūt laisvėje tiktų, bet tada kaliniai liktų nuskriausti.
×
×
 • Create New...