Jump to content

McPrison 1.20 versijos serveris


- Vienintelis kalėjimo tipo serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord bendruomenės spausdamas ant paveikslėlio! -

Serveris įjungtas išjungtas, serveryje prisijungę 0/0 žaidėjų.

Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Spausk ČIA norėdamas įsigyti PASLAUGŲ ar PRIVILEGIJŲ!

NumbShots

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  1.187
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  34
 • Praleido laiko forume:

  2D 9h 16m 36s

NumbShots laimėta diena: Balandžio 14, %s 2022

NumbShots turėjo mėgstamiausią turinį!

2 Sekėjai

Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Laipsnis
  Laisvė
 • Privilegijos
  ULTRA
 • Papildomas darbas
  Chat Moderatorius
 • IGN
  NumbShots42

Kontaktai

 • Discord
  Numb Shots#7261

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

14.318 profilio peržiūros

NumbShots's Achievements

Nederito radėjas

Nederito radėjas (5/5)

475

Nario reputacija

 1. Koks Jūsų vardas žaidime?: NumbShots42. Koks Jūsų pasiūlymas?: Pvp metu pašalinti baltus kontūrus nuo žaidėjų. Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?: Sumažintų fps kirtimą (bent jau man nuo 120 nukrenta iki 60 dėl tų kontūrų pvp metu). Pvp sakyčiau būtų malonesnis kai akių nebado ryškios random linijos.
 2. Šiaip labai jau kūrybinga litanija. Matau prison'as vėl grįžta į savo pradinę padėtį. Vaikai vėl sodina suaugusius, o suaugusieji bando įrodyt kokie tie vaikai pričiuožę. Klasika, net nostalgijos jausmas širdelę paglostė. 😊
 3. Koks Jūsų vardas žaidime?:LaurisLTU. Aprašykite klaidą:Kameros pratęsimo lange einant dienoms ir norint pratęsti seka eina - 1, 2, 3, 4, 4, 6, 7. Penkta diena pakeista į dvi keturias dienas. Pridėkite įrodymus (rekomenduojama😞
 4. Visi darbai taip ir veiks. Pamąstyk logiškai ar kažkas kurtų tokį plugin'ą, kuris neleistų to paties bloko iškasti dar kartą. Būtų visiška pieva + begalė bug'ų. Ir anaiptol yra skirtumas ar tu lauksi ir auginsi sugar cane (kas tau atneš daugiau pelno parduodant) ar kaposi vieną bloką (kad įvykdit misiją ir negaut nieko parduodant). Tie, kas kapoja vieną bloką elgiasi kvailai, tai jų reikalas.
 5. 🤣🤣🤣 apsišik tu su savo nesąmonėm. Tik dar labiau įtikinai mane, kad esi pričiuožęs ir šūdus kalbantis veikėjas. Daugiau nieko nebeatsakysiu, eik gal pribūrinėt istorijų iš vieno įvykio kažkam kitam 😆.
 6. Hmm. 2017 metai vienintelis pasakymas "duok setų". Ir tu man šitai prikišinėsi po savo dviejų metų lindimo man į subinę vaidindamas "draugelį" ir pastoviai kalbėdamas, koks Lauris yra mldc. Svaanai, tu realiai esi pričiuožęs kaip reta. Pastoviai veidmainiauji prieš visus. Ir visiems lendi į subines o paskui varai ant jų. Apie tave prisonas patikėk, nieko gero irgi nepasako. Ir jei sėdėt ruošiesi užsiciklinęs ir prisikabinęs dėl vieno atvejo, kuris buvo prieš daugiau nei tris metus, tai aš tau siūlau padaužyt galvą į sieną. Tavo komentarai nėra laukiami ir po galais niekam nesi įdomus, suprask galų gale. Ne aš vienas žvengiu iš tavo visokių tuščiagalviškumo pasireiškimų ir patikėk manim.
 7. Užknisat jūs mane 🤣. Kai kažko reikia tai didžiausi draugeliai. Ir parašys kažką, ir pajuokaus. Bet kai nieko nebereikia tai stumia šūdus. Svaanai, ir tau priminsiu, kad buvai vienas didžiausių lindėjų man į šikną. Gero vakaro :).
 8. Vienintelis mano komentaras. Likai protą knisantis pienburnis. Visam servui apie mane visko pribūręs esi. Kodėl niekam nepasigiri kai man 150K mokėjai, kad pily prieš Igorį padėčiau? Kaip man setus dalindavai, kad tik eičiau į pilį už tave. Genijus didysis. Ir ką tais video nori pasakyt? Iš nugaros paberi rašantį žmogų, WOW aš apšalęs. Ir vandeny labai kietą primeti kai iš po apačios kapoji. Suprask, kad realiai niekam nei trupučio neįdomūs tavo marazmai. Nustok vaidentis ir bandyt kažką pažemint, per daug tuščios galvos esi, kad kažką gero pasakytum.
 9. 1.16 tikrai ne. Ta versija net su 1.8 pvp mechanikom daug ką sugadina. Todėl ir teko kelt prisiminimus.
 10. Sveiki, mielieji prisoniečiai. Visai neseniai po ilgo laiko tarpo sukurpiau dar vieną PvP montažą. Šįkart jis skirtas prisiminimui apie 1.8 versijos serverio sezonus (klipai 2017 - 2020 metų laiko tarpo). Antra klipo dalis totalus lagynas (tarpais), tačiau ten 2017 - 2018 metų klipai, kurie buvo filmuoti su prastesnėm galimybėm. Tikiuosi sulaukti palaikymo ir atsiliepimų. Gal turit pasiūlymų kokių ateityje video norėtumėte (pvz. gavau pasiūlymą kurti sargybos video)? Pakelkite man peržiūras kas be ko. 😅
 11. Niekas nesutvarkė. Xyth man chest'us sudėjo. Užteko paprašyti.
 12. Koks Jūsų vardas žaidime?:LaurisLTU. Aprašykite klaidą:A bloko didžiausioje OP kameroje neleidžiama padėti daugiau šešių chestų ir furnace. Pridėkite įrodymus (rekomenduojama):-
 13. Paminėjai bug'us ir vagystes. Tame ir esmė. Kaip suprantu bankas kurtas Žygio, tad ir akcijos bus kurtos taip pat jo. Ir tai gan sudėtingas plugin'as, tad tiems vagišiams tektų gerokai paplušėti ir paprakaituoti kol kažką panašaus išspaustų.
 14. Na manau, kad daugumai žaidėjų tai patiktų. Retas serverio žaidėjas atsispiria galimybei išlošti. Dėl tematikos tiesa, galbūt laisvėje tiktų, bet tada kaliniai liktų nuskriausti.
 15. Koks Jūsų vardas žaidime?:LaurisLTU. Koks Jūsų pasiūlymas?:Kadangi serveryje turime banką su veikiančiomis palūkanomis, manau ši idėja galėtų būti įgyvendinta remiantis panašiais banko palūkanų plugin'o principais. Mano idėja yra akcijų birža. Bet kuris žaidėjas gali su tam tikra komanda (arba tam tikroje vietoje serveryje) atsidaryti akcijų biržos puslapį. Puslapyje būtų įmonės išdėliotos eiliškumo tvarka (nuo pigiausių iki brangiausių akcijų). Žaidėjas už tam tikrą sumą gali nusipirkti bet kurios įmonės tam tikrą kiekį akcijų ir laukti, kol procentas įmonės pakils arba nukris. Jei nukrenta - žaidėjo pinigai įdėti į akcijų biržos balansą krenta, o jei paykla - prisideda tam tikras procentas. Akcijų biržos puslapis serveryje būtų kaip dabartis bankas, išskyrus tai, kad pasidėjus pinigus jie nebus saugūs, o juos reikės laiku išsiimti. Tam reikėtų loginio mąstymo, nes palikus per ilgai ir neprižiūrint pinigai gali dingti visiškai. Kad nebūtų piktnaudžiavimo galima būtų padaryt mažiausio įmonės procento ribą. Pvz. jei akcijos nukrenta iki 5 proc., pinigai (tiksliau tai kas liko juos pasidėjus pvz. nuo 15 proc.) automatiškai grąžinami į žaidėjo piniginę. Akcijos galėtų augti ir mažėti visiškai atsitiktinai kas valandą ar dvi, bet ne per ilgai, nes tada dingtų įdomumas. Tarkim įmonė "McPrison" dabar parduoda akcijas ir turi 10 proc. pliusą. Žaidėjas nusiperka (pvz. viena akcija - 100 frankų) norimą kiekį ir tai ką jis sumoka yra padedama į akcijos biržos banką. Praeina valanda ir įmonės akcijos pakyla iki 11 proc., taigi žaidėjo padėti pinigai paauga 11 proc. ir jis gali juos išsiimti arba palikti dar paaugti. Kuo didesnis įmonės akcijų procentas, tuo akcijos brangesnės ir atvirkščiai. Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?:Duotų loginio mąstymo žaidėjams ir tai būtų savotiškas kazino su tam tikra rizika ir pliusais.
×
×
 • Create New...