Jump to content

McPrison serverių tinklas


- Vienintelis toks prison serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord grupės, spausk ant paveiksliuko! -

Tinklas Įjungtas Įjungtas, serveriuose prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Per 289 dienas mūsų serverių tinkle užsiregistravo 14071 žaidėjų!

Super dideles nuolaidos PASLAUGOMS ir PRIVILEGIJOMS!

Pacanyzz

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  119
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  3
 • Frankai

  238 [ Pervesti ]
 • Praleido laiko forume:

  13h 29m 44s

Pacanyzz laimėta diena: Balandis 3

Pacanyzz turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

68 Nuostabus

Apie Pacanyzz

 • Gimtadienis 2004.07.12

Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Laipsnis
  Laisvė
 • Privilegijos
  Kitos
 • Papildomas darbas
  Nėra
 • IGN
  Buhalteris

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

707 profilio peržiūros
 1. Pritariu įdėjai, nes dabar pats manau kad tikrai atsiras neutralių frakciju ir su tokiais serverio rewardais net nebus noro eiti į ta pily..
 2. 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Buhalteris. 2. Jūsų amžius?: 16. 3. Kuriame bloke dabar esate?: Nusikaltęs. 4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Na iš dabartinių prižiūrėtoju kiek matau tik MMMMM turi aktyvumo tai norėčiau papildyti jo gretas ir draugija, bei noriu tikrai prižiūrėti ir valyti servery nuo žaidėjų kurie naudoja kenkėjiškas programas ar palengvinančias žaidimą. 5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Žaidime tai galima sakyti kaip ir kiekviena diena nuo 3-8h gal net ir daugiau neskaičiuoju, o forume tai kartais nuo karto kadangi tik ateinu pažiūrėti naujienas ir panašiai tai apie 1-2h. 6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje: Nepagarbiai elgtis su administracija, naudoti palengvinančias programas, grasinti ddos atakomis, bandyti kenti serveriui, projektui. 7. Papasakok šiek tiek apie save: Na visų pirmą tai mano vardas Edvinas man yra 16 metų mokausi antroje gimnazijos klasėje, su mokslais sekasi vidutiniškai. Užsiimu sportu kaip laisvalaikio praleidimu, o apie mano charakteristika tai esu draugiškas, komunikabilus, nesivelu į konfliktus, laikausi duoto žodžio ar pažado, mandagus. 8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Manau, kad mano atžvilgiu tikrai galėčiau atlaikyti duodama spaudima administracijos komandoje bei serverio žaidėjų. Esu patikimas, bei kas be ko norėčiau išbandyti savo jėgas ir pasisemti patirties. Nes norėčiau pasiekti kažką serveryje. 9. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: Jeigu tai būtų mano jėgomis, taip padėčiau. 10.Jūsų kontaktai (Discord): FckTheSystem#7764
 3. Koks Jūsų vardas žaidime?: Buhalteris Koks Jūsų pasiūlymas?: Į pily įdėti mirčių limita ir kas 10min ar kiek jum palankesnęs, restartuotusi vėl limitas. Limitas gal koks gerai būtų kaip 3 mirtis. Kuo šis pasiūlymas bus naudingas?: Neateitu su invisible numušinėti ar be seto naujokai ar kiti žaidėjai.
 4. Koks Jūsų vardas žaidime?: Buhalteris Koks Jūsų pasiūlymas?: Buvo enderpearlai juos išėmė dėl kažkokių priežasčių neaiškių, tai mano pasiūlymas tada ir išimti chorus fruit kad ir jie neveiktu, nes jeigu jie veikia tada ir enderpearlus gražinkit. Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?: Chorus fruitu įšėmimas labai padėtu visiems ir butu lengviau apsistatyti baze ir pnš daugumo žmonių už tikrai bus. Bet tie žmonės kurie norės reidinti fc ir pnš bus prieš tad čia administracijai reikėtu spręsti o ne skaityti UŽ ir PRIEŠ komentarūs tad jo ender pearlus išėmė tegul ir chorus fruitus išema.
 5. Didelis UŽ šitą pasiulymą, nes tikrai reiktu kad laisvės parduotuvės būtų sutaisytos gi 1.16 žaidžiam nebe 1.8 ir naujų daiktų pridėtį į parduotuvė galėtu bei pakelti karvių dropų kainas jau buvau styva informavęs apie šitą, bet nenueinant nuo temos tai jo reiktu ir kas be ko įdėti ir magma creamus kad galėtum farminti juos nes spawneriai reti o pliuso iš jų jokio.
 6. Tai kol tas naujas sezonas bus spėsim 8-ios pilys praeis
 7. Koks Jūsų vardas žaidime?: Edvinuxas2 Koks Jūsų pasiūlymas?: Įdėti už kreditus ar sugalvoti nauja valiuta už kuria galėtum nusipirkti custom enchantus kurie duotu buffu pvz: 200kreditu už fire resist knyga ir ta knyga (enchanta) galėsi užsidėti ant chestplate ar kažkur, dar papildomai ten knyga speed 2-3 už tam tikros valiutos kiekį. kurią galėtum dėti ant batuku. bei daugiau custom enchantu kaip ir ant kardo poison, lifesteal ir panašiai. Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?: Paįvairintu labai žaidimo eiga, bei atsirastu kur kas įdomiau kovoti prieš kitus, bei daugiau veiklos gauti tuos enchantus.
 8. Didelis už, nes va kaip sako eina visi su invisible numušinėti o taip bijos ką jau daryti kai turės death cooldown.
 9. Atnaujinimas tai super dabar atsirado tikslas turėti Nusikaltęs ranka.
 10. Rimtai gerai būtų jeigu setas ir unbanai po tiek kainuotu
 11. Koks Jūsų vardas žaidime?: Edvinuxas2 Koks Jūsų pasiūlymas?: Įdėti į laisvės parduotuvės kur galėtu parduoti resursus, nu bent jau irona, nes yra iron golem spawneriai juo fermini o tai kur parduoti irona reikėtu tada? Dabar net nėra tikslo daryti iron golem ferma nes nėra irono kur parduoti. Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?: Nereikės keltis altu į kitus blokus vien dėl to, kad parduoti resursus kalėjimę nes laisvėj nėra kur.
 12. Koks Jūsų vardas žaidime?: Edvinuxas2 Koks Jūsų pasiūlymas?: Įdėti į laisvės mobu shop'a kad leistu parduoti magma creamus nes spawneriu gali gauti bet kur parduoti creamus nėra. Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?: Bus bent jau reikalingas magma slime spawneris.
×
×
 • Create New...