Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas


- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/110 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Rokenzas

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  124
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  3
 • Praleido laiko forume:

  13D 8h 7m 25s

Rokenzas laimėta diena: Gegužė 15

Rokenzas turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

65 Nuostabus

Apie Rokenzas

 • Gimtadienis 1999.08.16

Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Interesai
  Šitas žmogus interesų neturi todėl galite nežiūrėti, ačiū!
 • Laipsnis
  Laisvė
 • Privilegijos
  ULTRA
 • Papildomas darbas
  Chat Moderatorius
 • IGN
  Zero_Law

Kontaktai

 • Discord
  Rokenzas#2803

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

1.488 profilio peržiūros
 1. Vardas žaidime: Zero_Law Norima komanda: Raudona Man rodos Juodieji laimes kadangi pagal aplikacijas ju gal +20, LMAO
 2. Visados gali sukurti savo pluginus, todėl dėl pluginu trukumo problemos nematau, bugai/glichai 1.9 versijos dažniausiai būna sutvarkyti aukštesnėje versijoje todėl tuo tarpu problemos irgi nematau, tiesiog reikia nepatingėti ir įdėti darbo ir serveris veiks puikiai.
 3. Kad šiame serveryje koki 70% žaidėju, jeigu nedaugiau turi Titan ir aukštesnes privilegijas, todėl nematau problemos.
 4. Idėja tikrai puiki, dėl Vyr. CM galimybių sakyčiau galima pagalvoti tokiu dalyku kaip pokalbiu langelio ištrynimas, kuri butu galima panaudoti kai žmones reklamuoja ar kitaip masiškai teršią pokalbiu langeli, taipogi butu galima duoti galimybe būti neužtildomam, tuo atveju jei atsirastu pokalbiu moderatoriai kurie nusprendė masiškai tildyti visus žaidėjus, negalėtu užtildyti Vyr. CM. Taipogi galimybe atitildyti neteisingai užtildytus žaidėjus. bei galimybe rašyti žmones kurie yra turi Vyr. CM ignore list'e.
 5. Ferma buvo parduota galima trinti tema
 6. chat moderatoriai gali matyti chat'a iš bet kokios vietos mape, todėl tavo idėja niekam tikus
 7. Taipogi jeigu darai kažką pan. i automatine ferma, tai išleidi 100x daugiau vien tik ant hoperiu.
 8. blemba jeigu serveris tik ant unbanu gyvena tai reiskia chujova serveris :DDDD
 9. Tiesiog patarciau sukurti nauja laisves spawn'a ir atnaujinti ji ant kito wipe.
 10. Mažiau cytinkit ir nedings tie žaidėjai. sakyčiau išmok normaliai argumentuoti savo pareiškimus nes dabar jokio argumento nėra tik verksmas kad negalėsi cytinti ir eisi i kita serveri kad galėtum cytinti.
 11. Koks Jūsų vardas žaidime?: Zero_Law Koks Jūsų pasiūlymas?: Siūlau išimti unBan ir IP unban iš pirkimo kad cyteriams apmažėtu noras cytinti, o neteisingai užblokuoti galėtu tiesiog parašyti skunda i forumą dėl neteisingo blokavimo. Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?: Daugumoje projektu ypač Angliškuose/legaliuose tokios nesąmones nėra, sakyčiau feniksas(buvęs savininkas) įdėjo unBan ir IP unBan tik tam kad daugiau pinigu sau i kišene įsidėtu, ir cyteriams tai labai būdinga pasidarė kadangi jiems nebeliko stabdžiu, nuo bent gaudavo blist'a bet ir tai labai retai. Manau daugelis žaidėju kurie nenaudoja palengvinančiu programų su manim sutiktu, kadangi cyteriai tikrai gadina žaidimo smagumą bei kenkia serverio ekonomikai ir panašiai. Taipogi prasyčiau tikrai stipriu argumentu komentaruose kodėl jus nesutinkate su šia idėja, o ne tiesiog "o kurmi negalėsiu cytinti jeigu ištrauks"
 12. Tikrai pritariu, manau skryniuose tu hopperiu nereikia, uztenka ju jau kituose plius gali nusipirkti laisves spawn'e arba vip-block'e
 13. Tikrai už idėja, seniau buvo toks variantas kad iš senojo savininko galėdavai nusipirkti /warp sign i kita vietove už 500k todėl būdavo įdomiau statyti frakcijas ir pasinaudoti siek tiek daugiau kūrybingumo.
 14. Manau idėja visai nebloga, jeigu žiūrėsim i motyvacijos puse bei papildomas komandas kaip /atitildyti, /banip, /bcast ir panašiai. bet tuo pačiu atvejų manau reikėtu padaryti kad šia rolė būtų gauti daug sunkiau.
×
×
 • Create New...