Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas


- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Vyksta global wipe, numatomas atidarymas 2020.07.16

Rokenzas

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  125
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  3
 • Frankai

  0 [ Pervesti ]
 • Praleido laiko forume:

  13D 8h 50m 44s

Rokenzas laimėta diena: Gegužė 15

Rokenzas turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

69 Nuostabus

Apie Rokenzas

 • Gimtadienis 1999.08.16

Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Interesai
  Šitas žmogus interesų neturi todėl galite nežiūrėti, ačiū!
 • Laipsnis
  Laisvė
 • Privilegijos
  Nėra
 • Papildomas darbas
  Nėra
 • IGN
  Zero_Law

Kontaktai

 • Discord
  Rokenzas#2803

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

1.536 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Zero_Law 2. Jūsų amžius?: 20, netoli 21. 3. Papasakokite apie save: Esu paprastas žmogutis, mėgstu pažaisti žaidimus ir pasivaikščioti vakarais pro miestą. Esu gan draugiškas žmogus, su pakankamai rimta ir nelabai emocionalią asmenybe. 4. Kuriame bloke dabar esate?: Laisvėje. 5. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Labai senai kada buvau tokio tipo pareigiose, nekalbu apie šito serverio administracija bet apskritai, todėl norėčiau išbandyti dar karteli sėkme juose ir pažiūrėti ar dar sugebėčiau atlikti darbą. 6. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forumas pas mane įjunktas dažniausiai būna bent jau puse paros minimaliai, o serveryje šiuo metu apstojau žaisti kadangi pabodo žaisti Minecraft, bet noras po biški grista todėl manau sugebėčiau išbūti bent jau 4-6val. per para. 7. Kas tavo manymų nedera prižiūrėtojui?: Netinkamas elgesys, kaip manymas kad esi geresnis už visus žaidėjus tik dėl to kad turi kažkokia tai privilegija, žaidėju pagalbos prašymo ignoravimas, palengvinančiu programų naudojimas, emocijų kisimas i darbo veikla, žaidėju nebaudimas tik dėl to kad žaidėjas yra draugas. 8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Manau visi turi skirtingu savybių kurios puikiai tiktu šioms pareigoms, bet kai kurie mėgsta save pervertinti ir gavę pareigas vėliau nesugeba jų atlikti. Aš esu gan sunkiai dirbantis ir mėgstantis save apkrauti darbais kad nesijaučiau tinginiu, todėl manau sugebėčiau prisitaikyti prie šitų pareigu ir atlikti jas teisingai. 9. Turite paslaugų serveryje?: Šiuo metu nea, prieš pora dienų pasibaigė, bet turėjau Ultra paslauga. 10. Jūsų kontaktai (Discord): Rokenzas#2803 11. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Padėčiau atrinkti geriausias žaidėju pasiūlytas idėjas ir padėčiau jas įgyvendinti. 12. Ar norėtumėte kilti aukščiau ar tiesiog užtektų prižiūrėtojo pareigų?: karjeros laipteliai manęs nedomina, svarbiausiai atlikti darbą teisingai, jeigu su tuo ateis paaukštinimas tada bus galima spręsti ar aš to vertas.
 2. Vardas žaidime: Zero_Law Norima komanda: Raudona Man rodos Juodieji laimes kadangi pagal aplikacijas ju gal +20, LMAO
 3. Kad šiame serveryje koki 70% žaidėju, jeigu nedaugiau turi Titan ir aukštesnes privilegijas, todėl nematau problemos.
 4. Ferma buvo parduota galima trinti tema
 5. chat moderatoriai gali matyti chat'a iš bet kokios vietos mape, todėl tavo idėja niekam tikus
 6. Taipogi jeigu darai kažką pan. i automatine ferma, tai išleidi 100x daugiau vien tik ant hoperiu.
 7. blemba jeigu serveris tik ant unbanu gyvena tai reiskia chujova serveris :DDDD
 8. Mažiau cytinkit ir nedings tie žaidėjai. sakyčiau išmok normaliai argumentuoti savo pareiškimus nes dabar jokio argumento nėra tik verksmas kad negalėsi cytinti ir eisi i kita serveri kad galėtum cytinti.
 9. Koks Jūsų vardas žaidime?: Zero_Law Koks Jūsų pasiūlymas?: Siūlau išimti unBan ir IP unban iš pirkimo kad cyteriams apmažėtu noras cytinti, o neteisingai užblokuoti galėtu tiesiog parašyti skunda i forumą dėl neteisingo blokavimo. Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?: Daugumoje projektu ypač Angliškuose/legaliuose tokios nesąmones nėra, sakyčiau feniksas(buvęs savininkas) įdėjo unBan ir IP unBan tik tam kad daugiau pinigu sau i kišene įsidėtu, ir cyteriams tai labai būdinga pasidarė kadangi jiems nebeliko stabdžiu, nuo bent gaudavo blist'a bet ir tai labai retai. Manau daugelis žaidėju kurie nenaudoja palengvinančiu programų su manim sutiktu, kadangi cyteriai tikrai gadina žaidimo smagumą bei kenkia serverio ekonomikai ir panašiai. Taipogi prasyčiau tikrai stipriu argumentu komentaruose kodėl jus nesutinkate su šia idėja, o ne tiesiog "o kurmi negalėsiu cytinti jeigu ištrauks"
 10. Tikrai pritariu, manau skryniuose tu hopperiu nereikia, uztenka ju jau kituose plius gali nusipirkti laisves spawn'e arba vip-block'e
 11. Tikrai už idėja, seniau buvo toks variantas kad iš senojo savininko galėdavai nusipirkti /warp sign i kita vietove už 500k todėl būdavo įdomiau statyti frakcijas ir pasinaudoti siek tiek daugiau kūrybingumo.
 12. Manau idėja visai nebloga, jeigu žiūrėsim i motyvacijos puse bei papildomas komandas kaip /atitildyti, /banip, /bcast ir panašiai. bet tuo pačiu atvejų manau reikėtu padaryti kad šia rolė būtų gauti daug sunkiau.
 13. netik A block'e ir Elite.
 14. Niekas čia niekur nenardo, plius vandens nelabai mėgstu kad nardyčiau ;>
×
×
 • Create New...