Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas


- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Tinklas Įjungtas Įjungtas, serveriuose prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Per 158 dienas mūsų serverių tinkle užsiregistravo 9177 žaidėjų!

Super dideles nuolaidos PASLAUGOMS ir PRIVILEGIJOMS!

Mindexas

Premium
 • Pranešimų kiekis

  46
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Frankai

  59 [ Pervesti ]
 • Praleido laiko forume:

  6h 18m 12s

Nario reputacija

3 Neutrali

Informacija

 • Laipsnis
  Laisvė
 • Privilegijos
  ULTRA
 • Papildomas darbas
  Praktikantas
 • IGN
  The3minde

Kontaktai

 • Discord
  Mindexas#0001

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

448 profilio peržiūros
 1. Gavo combo ir gavai kb, taip veikia PvP. Nebausti!
 2. Formos kurią reikėjo užpildyti šiame 'thread' rašant tai nė su žiburiu nerasi... Nei kas nei kaip nei kodėl ir taip toliau, o rašyt "Kai padarai X ir neveikia Y" tai labai neaišku kame problema. Reiktų konkrečiau manau iš tavęs. Forma rasi čia :
 3. Koks Jūsų vardas žaidime? - The3minde Koks žaidėjo vardas žaidime? - Im_Only_12 Kuom žaidėjas nusikalto? - Killaura/Aim Pridėkite įrodymus (privaloma) - Nemanau jog taip galima sukinėtis ir pataikyti 2x išeilės https://streamable.com/oxvk9e
 4. Į google pabandyk susivest "mcprison vitaminai"... jeez
 5. Iš pirmo video manau jog ten nieko nebuvo, su efektais (trails) niekuom nesusije, kadangi toks trail beveik nieko neuždengia. Iš antro video arba dėl prastos kokybės arba dėl to nes jis naudoja netherite picką nemanau jog jis nusikaltęs. Nebausti!
 6. Aiškiai matomas insta-mine kai tai nėra įmanoma. Bausti!
 7. Abejoju jog žmogus turėtų būti nubaustas dėl to, jog safezonoje tokio garso išgavimas nereikalauja aukšto cps kurio nebūtų įmanoma pasiekti clickinant. Nebausti!
 8. /prieš , nes manau jog bus tikrai abuse ir kam aplamai tai reikalinga?
 9. Haste I + Eff 5 neinstaminina blocku. BAUSTI! Tuo pačiu siūlau jį diskvalifikuoti iš turnyro.
 10. Ultros bloke jau yra toks su zombiais ir skeletais, jei atsiras ir elite, tai kokia prasmė iš dalies pirkti išviso brangiausią paslaugą? Nepaisant to kad A/Elito/Laisvės kainos supirkimo ir taip didesnės už ultros. ¯\_(ツ)_/¯
 11. Sutinku su @_Dr_, adminai nesėdi 24/7 tad geriau patiems filmuoti, manau adminai ir taip turi daug darbo tad kam dar labiau juos užkrauti? Pabandyk atsistoti į jų vietą, manau tikrai neturėtum kada žiūrėti ar tas žmogus iškas tą deimantą, o eitum žiūrėt kas kokias killauras naudoja ar pnš.
 12. Koks Jūsų vardas žaidime?: The3minde Aprašykite klaidą: Ženklai su teleportacijom, mokesčiais, pirkimais ir t.t. kurie neturi jokio efekto. t.y. nieko jie nedaro - susibugine. Pridėkite įrodymus (rekomenduojama):Pvz.: A bloke šie ženklai einant link A kasyklos, bet tokių "bugovų" ženklų yra visam prisone.
 13. Koks Jūsų vardas žaidime?: The3minde Koks Jūsų pasiūlymas?: Siūlau atitverti, pakeisti arba išviso pašalinti užstatytas, užbarikaduotas teritorijas. Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?: Atitvėrus bus prieinamos naujos vietos kur galbūt galima buus kažką pamatyti ar nusiskinti, arba pakeitus/pašalinus geriau atrodys estetinis kalėjimo vaizdas. Pavyzdys (foto):
 14. Koks Jūsų vardas žaidime?: The3minde Koks Jūsų pasiūlymas?: Atitverti ir atidaryti žuvų parduotuvę. Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?: Papildomas būdas užsidirbti pinigų niekada niekam nepakenkė.
 15. Manau idėja yra nebloga, iš kitos pusės jie bus kaip skraidantys entity (čj) t.y. gali kelti lago žaidėjams kurių kompai (na liaudiškai sakant) bulvės.
×
×
 • Create New...