Jump to content

McPrison 1.18 versijos serveris


- Vienintelis kalėjimo tipo serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord bendruomenės spausdamas ant paveikslėlio! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/1 žaidėjų.

Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Spausk ČIA norėdamas įsigyti PASLAUGŲ ar PRIVILEGIJŲ!

FOikas

Prižiūrėtojai
 • Pranešimų kiekis

  65
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  4
 • Praleido laiko forume:

  1D 10h 25m 50s

FOikas laimėta diena: Liepos 29, %s

FOikas turėjo mėgstamiausią turinį!

3 Sekėjai

Apie FOikas

 • Gimtadienis 2003.11.06

Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Laipsnis
  Laisvė
 • Privilegijos
  Nėra
 • Papildomas darbas
  Nėra
 • IGN
  FOikas

Kontaktai

 • Discord
  Qunas#3440

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

2.275 profilio peržiūros

FOikas's Achievements

Deimantų rinkėjas

Deimantų rinkėjas (3/5)

19

Nario reputacija

 1. Nubaustas! Dėkui už pagalbą, gaudant prasižengusius žaidėjus.
 2. Nubaustas! Dėkui už pagalbą, gaudant prasižengusius žaidėjus.
 3. Nubaustas! Dėkui už pagalbą, gaudant prasižengusius žaidėjus.
 4. Anketos forma į administraciją: 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: FOikas 2. Jūsų amžius?: 18m. 3. Papasakokite apie save: Sveiki, aš vardu Erikas. Šiais metais baigiau 12-tą klasę ir dabar laukiu egzaminų rezultatų. Mėgstamiausias mokomasis dalykas man yra istorija, todėl karts nuo karto mėgstu pasidomėti kas vyksta pasaulyje bei politika, nors anksčiau, kai buvau 9-11kl. tai dariau žymiai dažniau. Domiuosi technologijomis žiūrint podcast’ą “Lew Later” bei montuoju vaizdo reklamas arba vaizdo įrašus “Youtube” platformai. Esu žmogus kuris mokosi iš savo klaidų, gebu prisiimti atsakomybę už savo veiksmus, pasižymiu kantrybe bei esu problem-solver’is. 4. Kodėl norite tapti administracijos dalimi?: Administracijos dalimi noriu tapti todėl, nes siekiu turėti daugiau atsakomybių serveryje, noriu padėti serverio žaidėjams su visais jiems kylančiais klausimais ar kylančiomis problemomis. Žinau, kad turiu tai ko reikia būti McPrison serverio prižiūrėtoju bei tikiu šiuo serveriu ir nuoširdžiai noriu, jog šis serveris klestėtų, tad noriu prie to klestėjimo prisidėti prisijungiant į serverio administracijos gretas. 5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Per dieną serveryje bei forume sakyčiau, kad praleidžiu kokias 3-5val., nors priklauso nuo dienos ir mano užimtumo. 6. Kas tavo manymų nedera administracijai?: Administracijai nedera užsiiminėti korupcija, skatinti žaidėjus pažeisti serverio taisykles, naudoti ar padenginėti žaidėjus kurie naudoja neleistinas žaidimą palengvinančias programas bei piknaudžiauti savo turimomis pareigomis naudojant jas savanaudiškiems tikslams. 7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Todėl, nes sprendimus priimu viską atsakingai bei kantriai apgalvojęs, neskubu žmonių teisti, mokausi iš savo padarytų klaidų, gebu išklausyti kitus bei suprasti situaciją iš skirtingų žmonių perspektyvų ir priimti tai situacijai atitinkamą sprendimą. 8. Jūsų kontaktai (Discord): Qunas#3440 9. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Užtikrinčiau, jog serveryje žaidėjai žaistų pagal taisykles, nenaudotų serveryje neleistinų programų kurios palengvintų žaidimą sukčiams ir pablogintų žaidimo kokybę žaidėjams kurie žaidžia sąžiningai. Teikčiau pagalbą serverio žaidėjams, jog jiems susidūrus su kokia nors problema nepranyktų įdomumas žaisti, tad prisidėčiau tiek prie serverio žaidimo kokybės, tiek tuo, jog stengčiausi išlaikyti žaidėjus serveryje.
 5. Priverstinis PVP yra priverstinis PVP. Nesvarbu laisvas ar nelaisvas žaidėjas, manau kiekvienam žaidėjui pvp turėtų būti įjungtas pražengus black market kasyklos ribą. Visą šį sezoną taip buvo ir turėtų būti, nes žaidimo taisyklės kiekvienam žaidėjui turi būti tokios pačios. Esu UŽ!
 6. Anketa: 1. Jūsų vardas žaidime: FOikas 2. Ar galėsite dalyvauti event'e?: tep
 7. McPrison #2 FOiko laisvė, dar kart trumps vidosiuks, įmečiau ir duelį, bet galit nestumt, nes žinau kad pvp nemoku
 8. Video neturi reikšmės, šeip meme greits viduks gal ir daugiau pakursiu. 0:38 - 1:08 tik bajeriuks seneliumbai nepykit
 9. O paslaugų laikas skaičiuosis? Tarkim pirkau 10 dieną ir kitą mėnesį baigsis 10 ar 13?
 10. Nexus fc meme pristatymas. Šis video yra tik bajeris apie mano prisono fc "Nexus" Malonaus žiūrėjimo. Serijalas - Peaky Blinders (Šis video atskleidžia Peaky Blinders istorijos, jei nenori spoilerių siūlau nežiūrėti)
 11. Koks Jūsų vardas žaidime?: FOikas Aprašykite klaidą: Nuspirkau kamerą, išleidau ant jos 15k, kitą dieną kameros nerodė nei /kamera sarasas, nei galėjau naudoti /kamera komandų, tad man padėjo admin susitvarkyti, galvojau ok viskas sutvarkėm. Kitą dieną žiūriu rašo mano kamera laisva (nors po to pataisymo dar išleidau 10k ant tos kameros), nors kad ir rašė, jog kamera buvo laisva aš vistiek ja galėjau naudotis, taip pat rašė, kad kamera kainuoja 7 kreditus, nors su ženklu interactint buvo neįmanoma + kreditai išjungti. Man vėl padėjo admin ir sutvarkė kamerą. Dabar ( diena po paskutinio sutvarkymo ) vėl rašo, jog kamera laisva, nei žinau kada ji baigsis, nei galiu išjungti/įjungti judėjimą. Manau, gal tiesiog nuimkit mano access nuo kameros ir fsio, nes aš jau jos nebenoriu Kameros pavadinimas - akamera19 Pridėkite įrodymus (rekomenduojama
 12. Mano žiniom dabar užstrigę esa: gabrielius, rapolas0
×
×
 • Create New...