Jump to content

DangerInTheDark

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  117
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  7

DangerInTheDark laimėta diena: Rugpjūtis 2 2019

DangerInTheDark turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

68 Nuostabus

2 Sekėjai

Apie DangerInTheDark

 • Rangas
  Patyręs Kasėjas

Informacija

 • Interesai
  Kokio velnio aš čia grįžtu?

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

709 profilio peržiūros
 1. Jeigu jau atnaujinamas TAB, tai būtų smagu jame matyti serverio tps'ą :/
 2. Nick žaidime: DangerInTheDark Aprašykite bug'ą: C bloko supirktuvėje trūksta item frame'ų su daiktais kuriuos galima būtų parduoti. Nuotraukos/video: https://imgur.com/a/N8EpErQ Plz fix, literally unplayable P.S.: Vienoje ankščiau atmestoje bug'ų temoje minėta, jog jie dingsta, nes jų būna per daug. Čia vos ne grynas C centras, nėra kam jų padėti, kad jų būtų per daug ir kad būtų nesutvarkoma.
 3. Nick žaidime: DangerInTheDark Aprašykite bug'ą: Neberodo oficialių žaidėjų skin'ų. Anksčiau pasiekus Laisvę(?), jei žaidėjo slapyvardis turėjo priskirtą skin'ą, jį rodydavo be komandų (iš paslaugų) pagalbos. Nuotraukos/video: https://imgur.com/a/LTFjZJu Plz fix, literally unplayable Edit: Realiai, net forumų pgr. puslapyje esantis serverio/žaidėjų rodiklis sugeba teisingai gauti ir parodyti skin'us. Jei veikia ten, tikrai galima įmanoma, kad veiktų ir serveryje.
 4. Nick žaidime: DangerInTheDark Aprašykite bug'ą: Serverio žaidėjų limitai nesutampa. Prieš prisijungiant rodo 170, pagr. puslapyje, forume ir severio plugin'as 100. Nuotraukos/video: https://imgur.com/a/W9k3wwY Plz fix, literally unplayable
 5. Nick žaidime: DangerInTheDark Aprašykite bug'ą: Serverio "Message of the day" lūžęs. "News Eventeriai" visad buvo antroje eilutėje ir turėtų būti, dėl "\n", kuris nesuveikė. Nuotraukos/video: https://imgur.com/a/6mnTCIH Plz fix, literally unplayable
 6. :fire: WE WILL BE HEARD :fire: Bet šiaip jo. Reikia kaip nors atkreipti dėmesį, kad imtų nuomones ir iš žaidėjų. Taip ne tik neįmanoma visiems žaisti, bet papildomai tie kurie moka už paslaugas dar ir negali jomis naudotis. Pokyčių reikia, svarbiausia, kad pats Feniksas tai suprastų. (niekas neverčia paslaugų nepirkti, bet tikriausiai patys suprantant, kad siekiam geriau visiems)
 7. Ką jau čia kalbėti apie pažeidimus. Tarp (daugumos) lietuviškų Minecraft serverių yra vienas bendras bruožas, absoliutus jos ignoravimas
 8. Lūžau per visą video :DDD Well done. https://imgur.com/a/1FO2l8y
 9. Nors nei vienos iš jų nenaudojau, labai geros idėjos. Suprantu, kad neįdomu kai viską atmetu, bet kaip minėjau, dar nėra mano varianto, o tuo labiau net ne to norėjau originaliu post'u. Tikslas buvo parodyti, jog įmanoma ir leisti patiems išsiaiškinti. Jai kas nors būtų išsiaiškinę, aš turėjau tam atskirą post'ą su konkursu. Kaip teigiate pasirodo su'fake'int labai paprasta, bet net tokių neatsirado tenai, reiškias žmonės tiesiog nieko nepadarė daugiau, kaip pabandyti iškasti vieną bloką ir išeiti. Kaip sakiau, atsakymo taip lengvai neduosiu, bet kai galėsiu, per naują iškasiu ir bus video, tik ne taip greit, nes šiuo metu išvykęs ir į serverį prisijungti nebent su PickaxeChat app'u galiu.
 10. 1. Jūsų nickas žaidime?: DangerInTheDark 2. Kiek jums metų?: 16 3. Papasakokite apie save (6 sakiniai): Esu vilnietis, besidomintis mokslu, bei norintis kada nors išmokti groti. Laisvą laiką dažnai praleidžiu internete. Minecraft jau žaidžiu 6 - 7 metus ir visdar randu jame ką nors įdomaus. Su žmonėmis bandau susibendrauti, o esant problemai ieškau kompromisų. Stengsiuosi būti kuo atviresnis, bet savo tapatybės neatskleidžiu, nes nemanau, jog tai aktualu. Galiausiai, visad bandau būti nešališkas, žiūrėti kritiškai, turėti nuomonę, bet nebijoti jos keisti. 4. Kuriame bloke dabar esate?: Laisvėje 5. Kodėl norite tapti forumo moderatoriumi?: Pagrindinė priežastis būtų, kad noriu daugiau bendrauti ir padėti serveryje, bei forume besilankantiem žmonėm. Tuo pačiu gal ir kaip daugiau prisidėti. Taip pat, kaip pridėtinė priežastis, turėčiau daugiau ką veikti, tad būčiau dar aktyvesnis. 6. Ar žaidžiate serveryje?: Taip, bet ne taip dažnai, kaip norėčiau, nes trūksta ką veikti. 7. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forume lankausi porą kartų per dieną po 5 - 30 min, o serveryje esant ką veikti po 1 - 5 h. 8. Išvardinkit 5 dalykus ko negalima daryti serveryje bei forume: Forume: 1. Įžeidinėti kitus forumo narius. 2. Naudoti slapyvardį ar profilio nuotrauką nukreiptą prieš kitą/us forumo narius. 3. Rašyti trigubus ar dvigubus post'us. 4. Rašyti temas netinkamose skiltyse. 5. Naudotis forumu, be administracijos leidimo, jei esate forume užblokuotas. Aš iškasus D-Mine Serveryje: 1. Pardavinėti paskyrą ar serverio puslapyje esančias paslaugas. 2. Apsimetinėti kitais asmenimis, tuo labiau administracijos nariais. 3. Naudoti programas ar tekstūrų paketus kurie suteikia nesąžiningą palengvinimą kitų žaidėjų atžvilgiu. 4. Nepranešti, tuo labiau išnaudoti serveryje esančius bug'us savo naudai. 5. Apgaudinėti su ženklais ar tiesiogiai su kitu žaidėju. 9. Jūsų kontaktai (Discord): DangerInTheDark#1455
 11. @_LordDaseph_ Va, pirmas žmogus matantis, kaip tai galėtų būti įmanoma. Bet iki tiesos dar tolokai... Su video, jis neištrintas, bet neįmanoma buvo nufilmuoti, nes įjungus OBS gaudavau BSoD. Bet jei labai norite, per ši mėnesį galėčiau tai vėl atkartoti IR nufilmuoti pačiame serveryje. Soon™ Aš nenusileisiu, jog tai įmanoma.
 12. Nesinori gaivinti senos temos, BET iškasti tikrai įmanoma. Tereikia kūrybinio mąstymo. Jei netikit screenshot'ais, ¯\_(ツ)_/¯ laisva valia and all. Tikrai žinau, kad yra bent vienas žmogus, kuris sugebėtų tai atlikti (netgi gan lengvai).
 13. Idėja verta dėmesio. Tikrai padėtų su įrodymų senumo nustatymu. Bet tai aš siūlyčiau įtraukti į šone esantį scoreboard'ą, taip laikas ir data pastoviai atsinaujintų nereiklaujant žaidėjo, ką nors padaryti.
 14. Tiesą pasakius, Laisvės map'as nėra toks didelis, tad galima būtų surasti ir pakeisti ganėtinai lengvai. (Jei teritorija ne claim'inta (bet kas norėtų šitą claim'inti))
 15. Be galo reikalingas pakeitimas. Arba nauja komanda leidžianti (Chat mod'ams ir CM dir.) save atitildyti, arba draudimas užtildyti CM ir Administraciją
×