Jump to content

laurynas_Gokas

Naujokas
 • Pranešimų kiekis

  20
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Nario reputacija

-11 Žmogus susigadinęs savo reputaciją

Apie laurynas_Gokas

 • Rangas
  Naujokas
 • Gimtadienis 2006.05.28

Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Laipsnis
  Laisvė
 • Privilegijos
  Nėra
 • Papildomas darbas
  Nėra
 • IGN
  laurynas_Gokas

Kontaktai

 • Discord
  MisterisGamerisLTU#9223
 1. vakar nusipirkau du iron raktus o dabar nebeturesiu
 2. 1. Jūsų nickas žaidime?:laurynas_Gokas 2. Kiek jums metų?:13 3. Papasakokite apie save (6 sakiniai):Esu Laurynas man 13 metu ir gyvenu Plungėje. Esu draugiškas mielas ir patinka žaisti Minecraft ir Lfs Patinka man Juodasis Gokas Filmai ir filmukai Narutas. 4. Kuriame bloke dabar esate?:Elitas 5. Kodėl norite tapti forumo moderatoriumi?:Norėčiau prisidėti prie projekto ir jį pagyvinti, nes šis serveris iš naujo man "atgyvino" Minecraft, kuris buvo pabodęs. Taip pat norėčiau, jog tiek forume, tiek serveryje būtų malonu lankytis bei bendrauti su kitais žaidėjais. Manau, aš esu tinkamas šiam darbui, nes esu nešališkas ir galiu susitarti su visais bei palaikyti tvarką forume, užtikrinti sklandų forumo veikimą. 6. Ar žaidžiate serveryje?:Taip 7. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?:Zaideme:5valandas o Forume 1Valanda 8. Išvardinkit 5 dalykus ko negalima daryti serveryje bei forume: Serveryje Draudžiama naudoti palengvinančias programas Draudžiama pardavinėti savo paskyrą Draudžiama grąsinti DDos atakomis Draudžiama pirkti/pardavinėti serverio paslaugas už serverio gerybes Draudžiama įžeidinėti administraciją Forume Draudžiama menkti, įžeidinėti projektą Draudžiama rašyti dvigubus, trigubus pranešimus. (Tam yra redaguoti mygtukas) Gerbti administraciją, projektą. Draudžiama kitų projektų reklama. Draudžiama įžeidinėti kitus forumo vartotojus, į parašus ar avatarus dėtis nuotraukas/tekstus kurie žeidžia kitą žaidėją. 9. Jūsų kontaktai (Discord):MisterisGamerisLTU#9223
 3. ANKETA:
   

  1. Jūsų nick žaidime: laurynas_Gokas
  2. Kiek jums metų?:12
  3. Papasakokite apie save (mažiausiai 3 eilutės): Sveiki ,visi mano vardas Kajus.Man yra 15 metų. Gyvenu Jonavoje. Lankau 1 gimnazijos klasę  . Laisvalaikiu dažnai sėdžiu prie kompiuterio bei klausausi savo mėgstamos muzikos arba susirašinėju su savo draugais. Prie kompiuterio žaidžiu tokius žaidimus ,kaip Fortnite , League of Legends , Counter Strike , Runescape Old school ir internetinį žaidimą Travian Legends. Be to turiu 2 augintinius kuriuos labai myliu ,na ir savaime aišku jie myli mane :).
  4. Kodėl norite tapti Sargybiniu?: Kad prastumt laiką ir pasigadint nervus :D
  5. Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus?: Esu buvęs Alfa Sargybiniu su 7000~ min. Na ir praktikantu kelis kartus. 
  6. Ar turėjote serveryje kokių nors bausmių, jei taip, kokių?: Neturėjau
  7. Kiek xp turite?: 100~
  8. Jūsų kontaktai (Discord): skarbonke#7621
  9. Kiek laiko žaidžiate serveryje?: 5-6 metai .
  10. Kiek laiko per dieną praleidžiate serveryje?: 1-2 valandas kai netingiu.
  11. Kokiam jūs dabar bloke?: B
  12. Kodas:  ita3duoda15star
  13. SITUACIJOS:
    

  14. Ką darysite jeigu žaidėjas jūsų prašo ateiti į black market, kad duotumete baudą?: Pasiūlysiu tam žaidėjui ateiti į kitą sutarta vietą ,nes bet kokio rango sargybiniams draudžiama ateiti į black market.
  15. Ką darysite jeigu pamatysite žaidėjus mušantis su meškerėmis?:  Abu žaidėjai bus nužudyti.
  16. Ką darysite jeigu žaidėjas į jus mėto snowball (atsakyti pilnai)?: Pirma kartą žaidėja perspėsiu parašydamas į public chatą : [Žaidėjo vardas] dar kartas /ita 2 . Jeigu žaidėjas nepaisys mano įspėjimo ,privalėsiu jį surakinti ir parašyti komanda /ita 2 ,bei pasiūlyti baudą. Nesumokėjus baudos žaidėjas turi būti nuvestas į kaleimą. Jei situacija kartojasi žaidėjas gaus /ita 2 be baudos ir bus nuvestas į kalėjimą.
  17. Išvardinkite /ita nubaudimus ir kada jie naudojami:
  18. /ita 1 - Kontrabandos nedavimas sargybiniui kai jos yra prašoma.
  19. /ita 2 - Sargybinio trolinimas, erzinimas.
  20. /ita 3 - Duodama kai žaidėjas atsijungia ,kai sargybinis prašo jo atiduoti kontrabanda.
  21. /ita 4 - Kontrabandos rinkimas nuo žemės .
  22. Ką darysite jeigu sargybinis stovės afk C centre su /darbas pradeti ir jeigu su /darbas baigti?: Bet kuriuo atvėju tą sargybini privalėsiu filmuoti , kelis kartus parašysiu jam į privačia žinute  . Jeigu neatsakys tūrėsiu įkelti jį į sub-forumą - Sargybiniu nusiskundimai ,kad būtu atitinkamai nubaustas.
  23. Ką darysite jeigu prašant žaidėjo kardo jis atsijungia?: Lauksiu to žaidėjo prisijungiant apie 5 minutes. Jam prisijungus surakinsiu antrankiais ir parašysiu komanda /ita 3 ,bei pasiūlysiu baudą. Nesumokėjus baudos nuvesiu jį į kalėjimą . Žaidėjui neprisijungus toliau dirbsiu savo darbą. 
  24. Jūs pamatote, kad Sargybinis palieka sargybos frakciją ir pradeda žudyti sargus, ką darysite?: Nufilmuosiu to sargybinio veiklą ,ir įkelsiu į Sub-foruma  - Sargybiniu nusiskundimai ,arba pranešiu prisijungusiam prižiurėtojui ,kad jį užblokuotu. 
  25. Kokie bus jūsų veiksmai, jeigu žaidėjas jums įtrenkia ir šoka į duobę? (Visi variantai): Šoku paskui tą žaidėja į duobę . Jeigu ten yra įjungtas Pvp jį nužudau , jeigu ne pagaunu ir parašau komanda /ita 2  ir pasiūlau bauda. Nesumokėjus baudos dar karta uždedu /ita 2 ir paleidžiu. 
  26. Ką darysite kai jūs vedate žmogų į kalėjimą ir kažkas kitas jums įtrenkia ir gaunate ct?: Paleidžiu žaidėja kurį vedžiau ir bėgu nužudyti tą žaidėja kuris man padarė ct.
  27. Išvardinkite kontrabandas: Kardai , lankai , strėlės ir mėtomi eleksyrai .
  28. Kada galima naudoti /antikb komandą?: Kai žaidėjas ,,Laggina" arba naudoja neleistinas programas. 
  29. Ką darysite jeigu pamatysite žaidėją su strėle (atsakyti pilnai)?: Trenksiu iš tazerio (Nebūtinai) . Surakinsiu antrankiais , prašysiu strėlės rašydamas į public chatą atskiromis žinutėmis Strėlę 3 2 1. Ją išmetus žaidėja paleisiu. Jos neišmetus parašysiu komanda /ita 1 ir pasiūlysiu baudą. Baudą sumokėjus jį paleisiu . Baudos nesumokėjus nuvesiu į kalėjimą .
  30. 5 dalykai kurių negalima daryti sargyboje?: Kaupti daiktų (Įšimtis tik kardams ir maistui). Įžeidinėti kitus žaidėjus. Dalinti free /ita . Kaupti OP apple . Free tazinti ir rakinti .
 4. sutinku su sita ideja, manau ji pagivintu serverio zaidima.
×