Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas


- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Vyksta global wipe, numatomas atidarymas 2020.07.16

simaszind

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  148
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  3
 • Frankai

  1 [ Pervesti ]
 • Praleido laiko forume:

  12h 49m 58s

simaszind laimėta diena: Sausis 20

simaszind turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

-33

Informacija

 • Laipsnis
  C
 • Privilegijos
  Nėra
 • Papildomas darbas
  Sargybinis
 • IGN
  simaszind

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

Šis blokas buvo išjungtas ir jis nėra rodomas kitiems.

 1. Anketos forma į administraciją: 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: SimasLTU 2. Jūsų amžius?: 9,5 3. Norima administracijos pozicija?: bandomasis prižiūrėtojas 5. Kodėl norite tapti prisijungti prie mūsų?: Nes man šis projektas labai patinka ir nenustoju žaisti čia bet vyksta wipe jeigu man draugas nemelavo todėl labai noriu sužinoti kas gero atsiras kitame wipe. 6. Kodėl turėtume priimti tave?: Nes niekada gyvenime ne esu buvęs administratoriumi, chat mod ir t.t todėl norėčiau labai tapti nors administratoriumi. 7. Jūsų kontaktai (Discord): Assassin#4902 8. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Prižiūrėčiau tiek čyterius tiek žaidimo pokalbio teršėjus tiek nusikaltėlius. 9. Kita mums įdomi informacija apie tave?: Tai esu Simas, man 9,5 metai, gyvenu Rokiškio rajone, turiu mcprisone daug haterių, bet ir daug žmonių kurie mane mėgsta, kuriais aš kiekvieną dieną kai buvo atidarytas mcprison bendravau, susirašinėjau ir kai buvau sargybinis nufilmavau video kaip sargavau, tai jei tapsiu prižiūrėtoju tai irgi nufilmuosiu video.
 2. Anketos forma: 1. Jūsų nick žaidime : SimasLTU 2. Ar uždėjote +rep [BŪTINA]? :Jo 3.Jūsų skaičius (1-20) :14
 3. Anketos forma: 1. Jūsų nick žaidime : SimasLTU 2. Ar uždėjote +rep [BŪTINA]? :Jo 3.Jūsų skaičius (1-20) :16
 4. 1.Jūsų nick žaidime : SimasLTU 2. Ar uždėjote +rep mygtuką [BŪTINA]? : Taip 3.Jūsų skaičius (1-20) : 6
 5. Sveiki tai pasiemiau zaidejus kurie su moliugais ir nusprendziau nufotografuoti juos ir parodyti https://imgur.com/a/qK5HFg1
 6. Koks Jūsų vardas žaidime?:SimasLTU Ką norite parduoti?:Fortune III knygas hopperiu inv potionu. Kokia jūsų siūloma kaina?:Fortune III knyga : 4500$, hopper susitarsim o inv potas vnt: 200$. Papildoma informacija:Fortune III knygu turiu 8 o hopperiu 5 inv potu 13.
 7. Vardas žaidime: SimasLTU Norima komanda: Mėlyna
 8. Koks Jūsų vardas žaidime?:SimasLTU Koks Jūsų pasiūlymas?:Padaryti kad is laisves iseiti nereiketu moketi 200 arba suma pamazinti. Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?:Nereikes laisviems zmonems veltui mesti pinigu nes daug kas sako kad praranda ant nieko 200.
 9. Koks Jūsų vardas žaidime?:SimasLTU Koks Jūsų pasiūlymas?:Pašalinti privatų kepimo kambarėlį Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?: Tada mažiau kas trollins sargus ir duos ramybės mentams padirbti
 10. Anketa: 1. Nick'as: SimasLTU 2. Pasirinktas skaičius: 8 3. Tikrai uždėjai +Rep?: Taip
 11. Bet man ir su kepsniu neleidžia
 12. Nick žaidime: SimasLTU Aprašykite bug'ą: Bandau suvalgyti maistą bet nesusivalgo Nuotraukos/video:
 13. Nick žaidime: Simelas Detaliai išaiškinta idėja: Patarčiau nuimti žaidėjų limita 10,000 per diena padaryti kad galetu belekiek arba daugiau siusti pvz. 50,000 Kuo ši idėja bus naudinga serveriui? Tada žaidėjai galės daugiau gauti iš žaidėjų pinigų pavyždžiui žaidi casino jeigu laimi pinigu yra limitas. tai va prašyčiau nuimti žaidėju limita arba padidinti.
×
×
 • Create New...