Jump to content
Feniksas

Forumo taisyklės

Recommended Posts

Forumo taisyklės:

 1. Draudžiama menkinti, įžeidinėti projektą.
 2. Gerbti administraciją, projektą.
 3. Draudžiama įžeidinėti kitus forumo vartotojus, į parašus ar avatarus dėtis nuotraukas/tekstus kurie žeidžia kitą žaidėją.
 4. Draudžiama kitų projektų reklama.
 5. Rašant "bausti", "tvarkyti", "už" ar "prieš", būtina argumentuoti, kodėl taip manote.
 6. Draudžiama kelti pornografiją ar kitą diskriminacinį, ar teisės aktų reikalavimams prieštaraujantį turinį į forumą, parašą, avatarą t.t.
 7. Temas kurti tik į tam tikras skiltis. Negalima kurti temų ten kur jos netinka pagal turinį.
 8. Temos pavadinimas turi būti susijęs su jos turiniu, jis turi būti aiškus.
 9. Nuotraukos su įrodymais turi būti pilnos ir neapkrapytos, kitaip įrodymai nebus priimti! Taip pat laikytis taisyklių esančių kitose skiltyse.
 10. Draudžiama rašyti dvigubus, trigubus pranešimus. (Tam yra redaguoti mygtukas)
 11. Draudžiama naudoti papildomus kenkėjiškus ''extensions (papildinius)''.
 12. Negalima rašyti bereikalingų žodžių kaip "Sveikas", "malonu" ir panašiai.
 13. Draudžiama kurtis papildomas paskyras, jei turite vieną užblokuotą. Pirmiausiai privalote susitarti su serverio adminstracija ar leidžiama bus lanktytis forume, kitaip visos naujos sukurtos paskyros bus šalinamos.
 14. Draudžiama naudoti forumo Forumo rangus ne pagal paskirtį t.y. užsidėti "", temas kurti taip pat, jei norit atsisveikint, tai atsisveikinkit serveryje arba per skype.
 15. Forume surinkę 10 įspėjimų būsite išblokuotas, kiekvieną kartą gaunant įspėjimą jums bus draudžiama rašyti tam tikrą laikotarpį.
 16. Draudžiama komentuoti papeikimus (administracijos, sargų, chat moderatorių ir kt.) jeigu neturite nieko bendro ties tuo papeikimu. T.y. neturite jokių įrodymų, kurie galėtų padėti tam papeikimui ar nesate tas žmogus, ant kurio yra rašomas papeikimas.

Už šiuos pažeidimus būsite nubausti forumo įspėjimais! Už stiprius nusižengimus Globalūs Mod, Administratoriai pasitarę gali skirti invidualia bausmę.
 
Gali būti pildomos!

 • Like 1
 • Upvote 23
 • Downvote 1

Pasidalinti


Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

×