Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas

- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Idėjos piliai.

Recommended Posts

Na, šiandieną apžiūrėjau pilį, nes anksčiau joje tik vieną kartą buvau ir net nebuvau visoje, tik ten kur kova vyksta ir pamačiau, kad ji iš tiesų labai didelė, todėl manau reikėtų ją kaip nors panaudoti, todėl pateiksiu truputėlį idėjų, kurias aš sugalvojau :)

1 IDĖJA. Manau tą tašką, kuriame kaupiasi procentai pilies užgrobimui reiktų kiekvieną pilies užgrobimą slėpti kitoje vietoje ir iš pradžių žaidėjai turėtų rasti tą vietą kur kaupiasi procentai. Ir taip pat nebūtų galima /tpa komanda, kad visi turėtų patys surasti. Manau būtų įdomiau ir pilis būtų labiau išnaudojama.

2 IDĖJA. Reikėtų padaryti, kad po visą pilį būtų išslapstytos skrynips (t.y nameliuose, takeliuose, vietoj kokio nors bloko, medžiuose, t.t) ir ta frakcija kuri laimėtų pilį visą tą laiką kol bus ją užgrobę galės ieškoti skryniose daiktų. Skryniose būtų deimantai, auksas, geležis, eliksyrai, įrankiai, xp bottle ar bet kas ką įdės iBo3oF (aišku kokių deimantų, aukso ar geležies nebūtų po daug, užtektų 1-2, nes skrynių būtų apie 50 (maybe??) ).

3 IDĖJA. Reikėtų padaryti įvairias parduotuvėles ir supirktuves, kuriose daiktai būtų parduodami brangiau ir superkami pigiau nei parduotuvėse serveryje. (pvz.: prie kokio nors telkinio pastatyti namelį ir jame būtų brangiau parduodama žuvis).

4 IDĖJA. Manau prizas frakcijai, kuri yra užgrobus pilį būtų duodama ne OP Apple, o pinigai (pvz.: iBo3oF duos frakcijos, kuri laimėjo savininkui 500'000 frankų ir savininkas juos išdalintu) ir su frankais žaidėjai galėtų pirkti ką nori.

• Patinka! 7
  • Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

4 idėja mldc (vapsie po mila duot). Šiaip kitos visai neblogos. Esu už.

Pasidalinti

Temos nuoroda

Zjbs idejos. Visos geros. Uz ir +rep. Malacius kad bsk pakraitavai galvodamas idejas... :o

Pasidalinti

Temos nuoroda

Pirmoj idėjoj logiškai pagalvojus reiktų daryti kažkokius tai labirintus, kad surast tą tašką... nes pasinaudos x-ray ir ez suranda...

Pasidalinti

Temos nuoroda

Pirmoj idėjoj logiškai pagalvojus reiktų daryti kažkokius tai labirintus, kad surast tą tašką... nes pasinaudos x-ray ir ez suranda...

Eta bišk pavėluots žinai gi. Čia labaj sens posts. Šjp aš irgi už visoms.

Pasidalinti

Temos nuoroda

Geriasia idėja 4, pritariu

Pasidalinti

Temos nuoroda

Aš už 1,2,4 tikrai pritariu, o 3 nereikia Parduotuvėlių ir Supirktuvių.

Pasidalinti

Temos nuoroda

Uz idomios idejos, bet ira kur pataisyt reiktu 

Pasidalinti

Temos nuoroda
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Create New...