Jump to content

McPrison 1.19 versijos serveris

- Vienintelis kalėjimo tipo serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord bendruomenės spausdamas ant paveikslėlio! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/1 žaidėjų.

Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Spausk ČIA norėdamas įsigyti PASLAUGŲ ar PRIVILEGIJŲ!

Vieniem erelis pasikeles kitiem normalus zmogus.

Recommended Posts

Jeigu tu naudoji windows xp, tu nusipelniai ne tik iš Kingo išjuokos, bet iš visų žmonių. Jeigu 1 metus windows 10 buvo nemokami, o jūs nesugebėjot atsinaujint.

JT mldc čiuvas, 

Dar galima atsinaujinti windows, kaip baigsis šitie metai jau gal neis man atrodo

Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Jeigu tu naudoji windows xp, tu nusipelniai ne tik iš Kingo išjuokos, bet iš visų žmonių. Jeigu 1 metus windows 10 buvo nemokami, o jūs nesugebėjot atsinaujint.

JT mldc čiuvas, 

Deja, dėl windows xp ne apie save kalbėjau, kažkada forumo foto buvo įkėlęs kitas žaidėjas, mano windows 7 yra, į 10 nžn ar updeitinsiu ar ne ;).

vtf kingai, "vistiek valdzia cia esu", nu tikėjausi daugiau iš tavęs.

Mingaudai, mano akimis esi intelektualus žmogus, kuris rimtai žiūri į savo darbą, žmogus mokantis puikiai išsakyti savo nuomonę ir ją taip pat gebantis ją apginti. Iš bendravimo matosi mldc žmogus, šiaip man nesi pasikėlęs, bent neatrodai, kad būtum pasikėlęs iš bendravimo, tiesiog paprastas bičas, kuris prižiūri forumą.

Na taip savo nuomone gyniau visad ir ginsiu nes ji dazniausiai teisi lieka ir siaip nera tikslo kitiems nusileidineti. Kaip Kingas sako esu valdzia man nieko nebus na as to dar nesu pasakes ir ant tiek save zemint nesiruosiu. Tu kaip zmogus irgi tikrai mldc ir ne vien is prisono noreciau kada sumest su tavim cs:go maciuka koki

• Patinka! 2

Kad dauztas ne, kad vampyrai (jie egzistuoja?) Ne, windows xp su tavimi nekalbejas, prisimenu kalbejau apie windows su G3dzix ir padejo su cortana.apie kandonus, eh, bet nee, bet okei p.s. nepazeminsi manes, vistiek valdzia cia esu. Beje, jau susipratau, kersini kad acc visus isbaninau? Yoo, atsakymo no need

"Nepazeminsi manes, vistiek valdzia esu". Skamba kaip piktnaudžiavimas savo turimomis pareigomis.

O šiaip, esu naujokas, todėl nepažįstu Dėdulė_jt, bet, gerbiu šį žmogų, už atviros nuomonės reiškimą. Kiekvienas žmogus turi teisę reikšti savo tikrąją nuomonę, o ne slėpti ją dėl kažkokių "-r3p", arba dėl kitų nuomonės. Juk tai internetas lul, nemanau, kad žmonių, kurie nei tave pažįsta realiam gyvenime, nei ką, nuomonė yra svarbi.

• Patinka! 2

"Nepazeminsi manes, vistiek valdzia esu". Skamba kaip piktnaudžiavimas savo turimomis pareigomis.

Gerai, kad taip manai, juk tobulų visiškai nėra prižiūrėtojų. Kiekvienas kažka gero padarys su prž komandomis..Tai nereiškia kad as pinkkaudziauju :P

Gerai, kad taip manai, juk tobulų visiškai nėra prižiūrėtojų. Kiekvienas kažka gero padarys su prž komandomis..Tai nereiškia kad as pinkkaudziauju :P

lol, tai pagal tavo logiką, gali dėti free baną čiuvui kurio nemėgsti ir skelti atmazą "tobulų nėra, tai nereiškia kad piktnaudžiauju"

lol, tai pagal tavo logiką, gali dėti free baną čiuvui kurio nemėgsti ir skelti atmazą "tobulų nėra, tai nereiškia kad piktnaudžiauju"

Čia ne logika buvo, nors ne į tema supratai. Bet kaip ir žinai, pasakau ir niekas nesupranta ;)

• Patinka! 1
  • Nepatinka 1

Atrodai draugiškas, nors niekada nesikalbėjome, gerai atlieki pareigas forume

Viska až parašiau.

• Patinka! 1

kazkada 2012-2013m sutardavom, db nebeatsimeni manes. buvai visai nieko, bet nugirdau, kad kaip ir daugelis esi prisinardes tad nuomone yra meh

kazkada 2012-2013m sutardavom, db nebeatsimeni manes. buvai visai nieko, bet nugirdau, kad kaip ir daugelis esi prisinardes tad nuomone yra meh

Taip zinoma esu prisinardes nors to nera ka jau padarysi :)) Viska esu padares pats cianais ir viskas prasidejo nuo pirmos fm anketos. O siaip zinoma geriau klausyti ka kiti mano apie zmones ir likti prie ju nuomones nei paciam pasiklausti zmogaus ar susizinoti koks jis istikruju yra bet cia tik mano tusti zodziai yra kaip jus sakot na bent teisingi kaip yra istikruju visad ;)

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Create New...