Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas

- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Dėl sargų ėjimo į pilį

33 narys(-iai) balsavo

1. 1. Ar leisti sargams eiti į pilį?

Recommended Posts

• Nick žaidime: justas01
  • Detaliai išaiškinta idėja: Manau, kad reiktų leisti sargams eiti į pilį, nes pilyje vis tie patys keli žmonės, prieš kuriuos jau atsibodo muštis. Aišku ėjimas į pilį jiems nebūtų free pvž Praktikantas: 5k, Sargybinis: 7.5K, Alfa-Sargybinis: 10K. Nes jeigu galės eiti nemokamai, tiesiog jie gandins mūsų setus nieko neprarasdami. Aš suprantu, kad sargai turi prižiūrėti tik kaleimą, bet jeigu ne ši įdėja, galvokit ką daryt, kad į pilį eitų daugiau žmonių. Nes į ją eina vos keli žmonės ir visada tie patys, nu kartais dar draugų hackerių pasikviečia...
  • Kuo ši idėja bus naudinga piliai? Bus įvairesnė pilis, taip pat atsiras sargams darbo.

Papildau:

Sargybiniai negalės naudoti tazz ir antrankių pilyje.

• Patinka! 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Jie lengvai kris, nes jų setas tai taspats kaip šūdas, gali turėti tik viena seta ir greit sudrožtų, jei prie taisykliu kibimasis bus (2op tik) tai nesąžininga. Bet šiaip aš už, nes ten tikrai reik paįvairinti.

Pasidalinti

Temos nuoroda

Jie lengvai kris, nes jų setas tai taspats kaip šūdas, gali turėti tik viena seta ir greit sudrožtų, jei prie taisykliu kibimasis bus (2op tik) tai nesąžininga. Bet šiaip aš už, nes ten tikrai reik paįvairinti.

Sargai turi resistance didelį, nepastebėjai, kad max deimantiniam setui su max kardu ir str II potion imi daugiau hp negu praktikantui? Jeigu neturėtų resistance, tiesiog jie mirtų iš 3 hitų.

Pasidalinti

Temos nuoroda

Sargai greitai mirtų, tiesiog, ateitų kas su max bow'u ir iš 3 hit kris, nes negaus jokio ress, o paskui laukti kit'o 10minučių.

Pasidalinti

Temos nuoroda

Sargai greitai mirtų, tiesiog, ateitų kas su max bow'u ir iš 3 hit kris, nes negaus jokio ress, o paskui laukti kit'o 10minučių.

Suėda opą ir į trasąąąąą. Ir šiaip neis po vieną gi, ateis kokie 4, tai neis visų iš lankų lest, kai iš skirtingų pusių parlėks.

Pasidalinti

Temos nuoroda

Neblogai, būtų įdomu, juk tada sargybiniai ne va prižiūrės pilį, bet kaip tazeriai ir antrankiai? Nuvilks kur nors arba tazins tiek, kad išvis jau judėt nebegalėsi visą laiką kol žudys tave, o jei dar prilėks koks maksinis?

Pasidalinti

Temos nuoroda

Aš siūliau tokią pačią idėją, bet tik -rep prisirinkau :D. Šeip esu prieš, nes pilis yra skirta laisviem žmonėm, bei bus tokių kurie specialiai mirs, kad gautų pinigų savo kitam acc.

• Patinka! 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

Siūlau ir aš, bet priešingai nei tu, Panteri, pasirinkau +rep :D. O šiaip duočiau už, tik va ar tikrins mūsų Feniksas šias idėjas, nes tai retas atvejis ar jau nebe?

Pasidalinti

Temos nuoroda

Aš siūliau tokią pačią idėją, bet tik -rep prisirinkau :D. Šeip esu prieš, nes pilis yra skirta laisviem žmonėm, bei bus tokių kurie specialiai mirs, kad gautų pinigų savo kitam acc.

Tu bent skaitei mano įdėją?

Pasidalinti

Temos nuoroda

Ddosinat paprastus žaidėjus, kuom kitokie sargai? Prieš, išvis arba reikia išimti ta pili, nes padažnėjo visokie Ddosai, arba reikia padaryt jau su prizais, nes eini į pili pagadint daiktu.

Pasidalinti

Temos nuoroda

Bloga idėja, nes sargai bus lengva išžudyti, nes jie vilki chain setus, kai kiti turi max dmd setus, bereikalingas pinigų švaistymas, tų resistance neturi ir eitų su max kardu 3 kartus trenkti ir mirtų jie( jei nevalgytų op apple), sargai turi 1-3 op apple, kai paprasti žmonės gali turėti daugiau nei tiek ir jų darbas yra saugoti kalėjimą, o ne dalyvauti pilyse

Pasidalinti

Temos nuoroda

Bloga idėja, nes sargai bus lengva išžudyti, nes jie vilki chain setus, kai kiti turi max dmd setus, bereikalingas pinigų švaistymas, tų resistance neturi ir eitų su max kardu 3 kartus trenkti ir mirtų jie( jei nevalgytų op apple), sargai turi 1-3 op apple, kai paprasti žmonės gali turėti daugiau nei tiek ir jų darbas yra saugoti kalėjimą, o ne dalyvauti pilyse

Prašau nekomentuoti savo kvailų nuomonių, kai nė velnio nesuprantate, kad sargai yra 5x labiau OP negu max dmd setai ir kaip jūs sako "max dmd kardai". Jeigu jums nedašyla, paklausiu, kodėl sargybinį su max dmd swordu ir str II potionu iškerti iš maždaug 10-13hit? Vadovaujantis jūsų nepriekaištinga logika visi darytūsi chain setus, kad negautų damage. Sargai turi resistance, kuris saugo nuo visko išskyrus lankų. Ar tu trenksi su stone sword ar su dmd max sword darysi tiek pat damage.

Pasidalinti

Temos nuoroda

Ddosinat paprastus žaidėjus, kuom kitokie sargai? Prieš, išvis arba reikia išimti ta pili, nes padažnėjo visokie Ddosai, arba reikia padaryt jau su prizais, nes eini į pili pagadint daiktu.

Ne del pilies cia, o det to, kad murkis ip dalina.

Pasidalinti

Temos nuoroda

Ne del pilies cia, o det to, kad murkis ip dalina.

Pagrindiniai ddosai eina iš jūsų visų mylimo ir gerbiamo Vincas13, kuris ddosina ipus gautus iš jūsų dar labiau mylimo (nevaiko, nepamirškit šito) Murkikieno.

Pasidalinti

Temos nuoroda

Pagrindiniai ddosai eina iš jūsų visų mylimo ir gerbiamo Vincas13, kuris ddosina ipus gautus iš jūsų dar labiau mylimo (nevaiko, nepamirškit šito) Murkikieno.

Tai cia savaime suprantama :) O ideja gera, nes noretusi penktadieniais vakare sargus padauzyt.

Pasidalinti

Temos nuoroda
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Create New...