Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas

- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/300 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

PILIES SKERDIKAS

Už ar Prieš šia įdėja?  

14 narys(-iai) balsavo

1. 1. Už ar Prieš šia įdėja?

Recommended Posts

Manau reikėtu padaryti, jog ne tik čhate rašytu, kas užgrobė pily, bet būtų įdomu, jog rašytu daugiausia killu padariusį žmogų pvž "pilies skerdikas <Nick>"

To reikia dėlto nes, tada visi stengtųsi eiti į pili, kovotų dėl killu, atsirastu tarpusavio priešų, taip pilys bus įdomesnės, bet taip yra ir minusas žaidėjams kurie sulaukia DDos, bet manau, jog serveryje DDosai aprimo ir visi turėtu šansą būt "pilies skerdiku"

• Patinka! 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Neutralus, kuo čia padidės įdomybė eit į pilį, kad gautų pilies skerdiką? visi eina į pilį ne del užimtumo, o eina del pvp, kaip ir aš einu todėl jokie pavadinimai stipriausia frakcija, pilies skerdikas nieko nereiškia, tiesiog einam mes į pilį pasilinksint, pasidaužyt t.t, vienintelis dalykas kuris sugyvintų pilies grobimus tai įdėt reward'ą gal kokį, ir atbanint serverio nusikaltėlius visus, manau daugiau žaidėjų bus.

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 1 minute, ComboFTW sakė:

Neutralus, kuo čia padidės įdomybė eit į pilį, kad gautų pilies skerdiką? visi eina į pilį ne del užimtumo, o eina del pvp, kaip ir aš einu todėl jokie pavadinimai stipriausia frakcija, pilies skerdikas nieko nereiškia, tiesiog einam mes į pilį pasilinksint, pasidaužyt t.t, vienintelis dalykas kuris sugyvintų pilies grobimus tai įdėt reward'ą gal kokį, ir atbanint serverio nusikaltėlius visus, manau daugiau žaidėjų bus.

Ačiū už nuomonę, na aš pilyje dalyvauju manau ilgiau už tave, ir žinau, jog daugelis tikrai nori surinkti killu, nes juk, kuo daugiau killu tuo daugiau looto persineši :)

Pasidalinti

Temos nuoroda

Šiaip gera įdėja, bet tada kiti pyktusi tarpusavyje.

Pasidalinti

Temos nuoroda
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Create New...