Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas

- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Pilies ateitis

Recommended Posts

Aš ne pirmas kuris skundžiasi pilies ''prizais'' net negalima taip jų pavadini kadangi jų net nėra. Mano idėja būtų padaryti pilies prizus pvz : Kiekvienam fc nariui duoti viena karta galiojančia komanda (/fixall) kuri sutaisytų visą inv tavo loot'o gauto iš pilies arba tiesiog tavo daigtus. Čia kaip pavyzdys, prizas galėtų būti ir kitoks, o ne kažkokie nenaudingi, nesamoningi spalvoti setai. Kadangi prisoniečiai daug išnaudoja resursų kovojant pilyje ir tikrai be prizų už pilies užgrobimą ši idėja mirs, niekas nesilankys toje pilyje.

Ačiū.

• Labai patinka! 3

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Pritariu ponui Oligarchui dėl šios įdėjos. Prisono piliečiai išnaudoja labai daug resursų piliai, o gauną tik minusūs ir kažkokį mirgu margu setą. Būtų puiku gauti /fixall arba kitokį gerą prizą. 

• Labai patinka! 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 3 minutes(-čių), Oliuks sakė:

Aš ne pirmas kuris skundžiasi pilies ''prizais'' net negalima taip jų pavadini kadangi jų net nėra. Mano idėja būtų padaryti pilies prizus pvz : Kiekvienam fc nariui duoti viena karta galiojančia komanda (/fixall) kuri sutaisytų visą inv tavo loot'o gauto iš pilies arba tiesiog tavo daigtus. Čia kaip pavyzdys, prizas galėtų būti ir kitoks, o ne kažkokie nenaudingi, nesamoningi spalvoti setai. Kadangi prisoniečiai daug išnaudoja resursų kovojant pilyje ir tikrai be prizų už pilies užgrobimą ši idėja mirs, niekas nesilankys toje pilyje.

Ačiū.

np

• Labai patinka! 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

Pritariu šiai puikiai įdėjai gauti prizą iš pilies grobimo, gal ir būtų daugiau noro bei ryžto ją bandyti užimti, o prizas nebūtinai gali būti labai geras, svarbu, kad jis egzistuotu.
Ekonomika - nesusigadins, o žaidėjai bus patenkinti.

- LukezasZ

Pasidalinti

Temos nuoroda

YES, YES VERI GUD IDEA, I LIKE IT VERI MUCH. Galbut ne fix all, galbut kazkoks generatorius, resursu, setu, ar kazkokiu kitu bonusu, atskiras shopas kuriame pigiau daiktai ir pns.

• Patinka! 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

/fixall, šmaikštuoliai, susitvarkysit savo fortune ir loot įrankius o ne setus, į pilį einat nes norit pvpint, ten, kas laimi, dažniausiai setų prisirenka. Prizai turėtų egzistuot, manau geriausia būtų kažkoks kiekis frankų, kuriuos investuotų frakcija į plėtimąsi ar panašiai, o ne op komandos 10 žmonių susiremontuot viską. Mano nuomonė :)

• Labai patinka! 2
  • Patinka! 2

Pasidalinti

Temos nuoroda

Va čia tai tikrai protingas žmogus ir puiki įdėja. Aš taip pat manau, kad jei neatsiras rimtesnių prizų, visi tą pilį užmirš, nes jau dabar beveik vienas frodo eina į tą pilį :D

• Patinka! 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

:D Aš UŽ, dėl tokio prizo tada pradėčiau greičiau keltis ir eit į pilį :D 

Pasidalinti

Temos nuoroda

Tikrai puiki įdėja

Pasidalinti

Temos nuoroda