Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas


- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Kaip įsirašyti Lightshot programą ir kaip ja naudotis?

Recommended Posts

KAIP ĮSIRAŠYTI IR NAUDOTIS "LIGHTSHOT" PROGRAMA:

 

Taigi sveiki visi šios temos skaitytojai. Turbūt kiekvienas iš šio serverio žaidėjų, kažkada esate daręs ar ir dabar dar darote nuotraukas (EN: screenshot). Yra įvairių būdų, kaip "paimti" tas nuotraukas. Tačiau būtent šioje temoje, pateiksiu vieną iš mano manymų paprasčiausių būdu kaip "paimti" nuotrauka su lightshot programa. 

 

Santrupos:

EN - Anglų kalba.

Prt Sc - Print screen

 

____________________________________________________________________________________________________________________________

 

PROGRAMOS ĮSIRAŠYMAS:

 

PIRMAS ŽINGSNIS:

Iš kur gi gauti šią programą? Visų pirmą, turite nueiti į šią svetainę: https://app.prntscr.com/en/index.html . Paspaudus ant nuorodos, jums turėtu pasirodyti štai toks vaizdas: https://imgur.com/a/AiAJFlf . Norint programą atsisiųsti, turite žinot kokią operacinę sistemą naudojate. Jeigu naudojate Windows operacinę sistemą, spauskite "Download for Windows", o jeigu naudojate Mac operacinę sistemą, spauskite "Download for Mac". Šiuo atveju, aš paspaudžiau download for windows, nes mano operacinė sistema yra Windows. Nesvarbu kokia yra jūsų windows versija, gali būti ir 7, 8 ir 10. Vis tiek jums reiks spausti download for windows.

 

ANTRAS ŽINGSNIS:

Atsisiuntus programą, jūs ją turite įsirašyti į savo kompiuterį. Failo pavadinimas turėtu būti "setup-lightshot". Šį failą susiraskite, kur jūs jį išsisaugojote parsisiunčiant, dažniausiai būna Computer > Downloads (arba Kompiuteris > Atsisiuntimai). Paspaudus du kartus, jums dar turėtu išmesti saugumo įspėjimą (EN: Security warning). Tiesiog, gavus tokią mažą lentelę reikia spausti "paleisti" (EN: run). Paspaudus, jeigu išmeta dar vieną lentelę, su dar dviem mygtukais vienas iš jų yra "Taip" (EN: yes) ir kitas "Ne" (EN: no), tiesiog spauskite taip, arba jeigu pas jus anglų kalba tada spauskite "yes". Na, ir galiausiai jums turėtu išmesti tokį langelį: http://prntscr.com/mpdtzb . Čia galite pasirinkti kalbą, kuri bus naudojant šią programą. Šiuo atveju, aš pasirinkau lietuvių kalbą, tačiau nėra jokio skirtumo, kokią kalbą jūs pasirinksite. Pasirinkus kalbą spauskite "Gerai" (EN: OK). Po kalbos pasirinkimo, jums vėl išmes langą, kuriame turite sutikti su programos reikalavimais. http://prntscr.com/mpdv0f būtinai pasirinkite "Aš sutiku su reikalavimais" (arba gali būti "I agree" ir panašiai). Ir spaudžiame mygtuką "Pirmyn" (EN: Next). Ir štai, jūs jau turite lightshot programą savo kompiuteryje. Belieka spausti "Pabaiga" (EN: Finish)

 

____________________________________________________________________________________________________________________________

 

NAUDOJIMAS:

 

NORINT NUOTRAUKĄ ĮKELTI KAIP NUORODA:

 

Norint padaryti nuotrauką, turite ant savo klaviatūros susirasti ir paspausti mygtuką "Prt sc" arba gali vadintis kitaip. Dažniausiai šis mygtukas yra štai čia: http://prntscr.com/mpdwkf . Paspaudus šį mygtuką, jums išmeta pritemusį ekraną ir rašo "Pasirinkite plotą". Tiesiog, tempkite pelės kursyvą per tą vietą, kurią norite nufotografuoti. Šis procesas yra labai panašus į apkarpymą. Pasirinkus vietą, kurią norite nufotografuoti, atleiskite kairįjį mygtuką ir jums pasirodys įrankių juostą, dešinėje apačioje ir apačioje.  Dešinėje apačioje yra spalvinimo įrankiai, jūs galite apibraukti su pieštuku kurią nors vietą, padaryti tiesę ir panašiai. Viskas susiję su redagavimu. O norint padaryti nuotrauką ir ją įkelti į tam tikrą nuorodą (EN: link), jums reikia susirasti apatinėje įrankių justoje šį mygtuką: http://prntscr.com/mpdyxo . Ir štai, jūs jau turite įkeltą nuotrauką į nuorodą ir jums išmeta apatiniame dešiniajame kampe nuorodą su mygtukais "Atidaryti" (EN: Open) ir "Kopijuoti" (EN: Copy). Paspaudus kopijuoti, jums nusikopijuos nuoroda ir ją galėsite įklijuoti bet kur su klavišais "CTRL + V". O paspaudus atidaryti, jus iš karto nukels į ta nurodą, kurioje rasite savo nuotrauką.

 

NORINT IŠSAUGOTI NUOTRAUKĄ JŪSŲ KOMPIUTERYJE:

 

Tas pats procesas, kaip ir buvo aukščiau, tačiau jums šį kartą reiks paspausti šį mygtuką: http://prntscr.com/mpe19w . Paspaudus mygtuką, jums išsimeta lentelė, kurioje galite pasirinkti kur tą nuotrauką norite išsaugoti. Visiškai nėra skirtumo, kur ją išsaugosite. Taip pat, galite pakeisti nuotraukos pavadinimą susiradus "File Name" (arba "Failo pavadinimas) ir ten įrašius savo norimą pavadinimą. 

 

REDAGAVIMO JUOSTA:

 

http://prntscr.com/mpe2dg . Štai kaip atrodo ta redagavimo juosta, kurioje galite apibraukti vietą, į kurią gal būt žmogus turėtu atkreipti dėmesį. Taip pat, galite užtušuoti nereikalingas vietas. 

 

 

Tikiuosi ši pamoka jums padėjo naudotis šia programa. Jeigu turite klausimu, visada galite kreiptis į mane. Tiek žaidime, tiek forumo asmenine žinute ir discord. Discord galite rasti mano forumo profilyje. Geros dienos!.

Pasidalinti


Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Atrodo labai naudinga, bet jai esat ant Windows yra lengvesnis būdas, be atsisiuntimų.

Ši programa EN: "Snipping tool" arba LT: "Iškarpų įrankis" ateina kartu su Windows sistema ir ją galima rasti "Start" meniu ar kituose paieškos langeliuose įvedant aukščiau įrašytus pavadinimus.

Ji taip pat gali išsaugoti iškarpa, joje užtušuoti, bei taip pat leidžia pasirinkti kokią iškarpą daryti (tik tam tikrą plotą ar langą ar visą ekraną).

Su šita programa nebūtina net išsaugoti iškarpos, ant gautos iškarpos galima spausti su dešiniuoju pelės mygtuku ir pasirinkus kopijuoti ir kur reikia įklijuoti.

Tikiuosi taip pat padėjau. :)

 

O jai esat ant MacOS, tai nusipirkti kompiuterį, o ne gabalą gražaus aliuminio.

Pasidalinti


Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Belekokio gerumo gidas!

Pasidalinti


Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Svečias
Atsakyti į šią temą

×   Įklijuotas formatuotas tekstas.   Įklijuoti be formato

  Only 75 emoji are allowed.

×   Jūsų nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Rodyti kaip nuorodą

×   Jūsų senas turinys buvo grąžintas.   Išvalyti

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...