Jump to content
Skype55

Gyvūnėlių (Petų) panaikinimas

Pritariate šiai idėjai?  

26 narys(-iai) balsavo

1. 1. Pritariate šiai idėjai?

Recommended Posts

• Nick žaidime: Skype55
  • Detaliai išaiškinta idėja: Panaikinti gyvūnėlius (petus), nes gali patekti į frakcijas ir t.t. (bugint).
  • Kuo ši idėja bus naudinga serveriui?: Negalės bugintis į frakcijas ir užiminėt taip lengvai.
  • Like 2
  • Upvote 2

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

TRIUSKINTI IR NAIKINTI.

ps ibas sake kad "taisom bugus o ne naikinam petus" nors nesugeba taisyt tai kzn

pss marius mldc 

Pasidalinti

Temos nuoroda

Va kaip įmanoma prasubuginti su šita klaida. Turetum susimastyti Feniksai.

Pasidalinti

Temos nuoroda

Mano idėja būtų tokia - palikti tuos prakeiktus Pet'us, bet leisti jais naudotis tik tam tikroje nustatytoje Spawn'o vietoje/vietose ir/arba Wilderness teritorijoje (jeigu nueini į vietą kur jie būtų išjungti, jie tiesiog automatiškai išnyksta arba tau neleidžia ten įeiti).

Mano idėja yra būtent tokia, nes tiesiog Feniksas nemanau kad norėtų juos naikinti, nes dėl jų manau pareina nemažas Profit'as, tad aš manau logiškiausias dalykas būtų eiti į kompromisus.

/Neutral

P.S. Skype55 siūlau tau sukurti 3-ią variantą, t.y. kompromisinį variantą, būtent kokį aš ir pasiūliau.

Redagavo - _LordDaseph_
  • Like 1
  • Upvote 3

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 22 valandas(-ų), _LordDaseph_ sakė:

Mano idėja būtų tokia - palikti tuos prakeiktus Pet'us, bet leisti jais naudotis tik tam tikroje nustatytoje Spawn'o vietoje/vietose ir/arba Wilderness teritorijoje (jeigu nueini į vietą kur jie būtų išjungti, jie tiesiog automatiškai išnyksta arba tau neleidžia ten įeiti).

Mano idėja yra būtent tokia, nes tiesiog Feniksas nemanau kad norėtų juos naikinti, nes dėl jų manau pareina nemažas Profit'as, tad aš manau logiškiausias dalykas būtų eiti į kompromisus.

/Neutral

P.S. Skype55 siūlau tau sukurti 3-ią variantą, t.y. kompromisinį variantą, būtent kokį aš ir pasiūliau.

ar spawne ar wilderness vistiek eis bugintis XD

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 22 valandas(-ų), _LordDaseph_ sakė:

/Neutral

geriausia idėja tai grąžinti tuos senus petus iš 2015 kažkur, žalos nedarė ir faini buvo, ypač wither buvo geras reklamom c centre (pervadintas) 

Pasidalinti

Temos nuoroda
9/15/2019 at 16:32, iCreams sakė:

ar spawne ar wilderness vistiek eis bugintis XD

Nu nežinau, galbūt, bet ar tu tikrai manai, kad Feniksas paims ir ištrins Petus, kai dėl jų greičiausiai jam pareina nemažas Profit'as? Manau ne. Tad geriausias variantas iš nepatenkintų žaidėjų perspektyvos yra bandyti daryti kažkokį tai kompromisą.

Pasidalinti

Temos nuoroda

Susikurkite vartotoją arba prisijunkite, jeigu norite komentuoti

Jūs turite būti užsiregistravęs, jeigu norite komentuoti

Sukurti vartotoją

Užsiregistruokite mūsų forume!

Registruotis

Prisijunkite

Esate registruotas vartotojas? Prisijunkite.

Prisijungti