Jump to content
Feniksas

Atranka į Sargybinių Direktoriaus postą.

Recommended Posts

Labai prašau, jeigu nesate užtikrinti, kad adekvačiai elgsitės, aktyviai žaisite, net nepildykite.
Anketą pildyti nauju pranešimu šioje temoje.

Reikalavimai:

• Būti aktyviam, atsakingam, raštingam.
  • Kai žaidėjas prašo pagalbos turite jam padėti, o ne ignoruoti. O jeigu nežinote kaip padėti, paklausti žaidėjų ar administracijos narių.
  • Su kiekvienu žaidėju privalote bendrauti maloniai. Nesvarbu kas jis yra - naujokas, senbuvis ar jūsų priešas.
  • Visus bausti privalote taip pat.
  • Privalote laikytis visų mcprison.lt taisyklių.
  • Turėti, bent kokios patirties Sargybos darbe.

Svarbu:

• Anketa privalo būti užpildyta lietuviškais rašmenimis.
  • Anketose, kuriose nėra užpildytas bent 1 punktas automatiškai atmetamos.
  • Atsakymai privalo būti paryškinti ''BOLD''.
  • Šrifto dydis privalo būti nustatytas ''14''.
  • Draudžiama FreePostinti, ir susirašinėti su žaidėjais šioje temoje.
  • Užpildžius anketa spauskite ''Atsakyti'' po to ''Redaguoti'' ir Pažymėti varnele ''Rodyti kas redagavo'' ir galiausiai ''Išsaugoti pakeitimus'' ir daugiau neberedaguoti anketos, nes ji iškart bus atmesta.
  • Pavyzdys:

• 9AHCLrI.png

Anketa:

• Jūsų nick žaidime:
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?:
  • Trumpai papasakokite apie save?:
  • Kodėl norite tapti Sargybinių direktoriumi?:
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?:
  • Ką naujo įneštumėte į serverį tapęs direktoriumi?
  • Kiek laiko žaidžiate minecraft'ą (iš viso)?:
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?:
  • Kaip dažnai lankotės forume?:
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?:
  • Ar esate kažkuo nusikaltę, kada nors šiame serveryje, jei taip, tai kaip?:
  • Ar esate pirkęs paslaugų ar kitaip rėmęs serverį?:
  • Ar ketinate žaisti dabar ir atėjus vasarai?:
  • Ar kada nors buvote sargybiniu šiame serveryje?
  • Jeigu esate sargybinis, kiek turite minučių? (Pateikite nuotrauką):
  • Jūsų kontaktai:

Situacijos:

• Ką darysite, jei praktikantas pasiekė 1000min?:
  • Ką darysite, jei darbuotojas nepražaidė 60min jums nepranešęs?:
  • Kokią komandą naudosite uždėti ieškomumo lygį žaidėjui?:
  • Kiek įspėjimų bausite darbuotoją už keiksmus?:
  • Ką darysite, jei Alfa-Sargybinis išleis savo drauga arba kitą acc iš kalėjmo, kur pastarąsis buvo pasodintas teisingai?:
  • Jei žaidėjas nori pirkti praktikantą bet yra Juodajame sąraše (Black-List) ką darysite?:
  • Ką darysite jei sargybinis surinko 3 įspėjimus (atsakyti pilnai)?:
  • 5 dalykai kurių negalima daryti sargyboje?:
  • Kada galima keisti sargybos frakcijos pavadinima?:
  • Ka darysite jei turėsite išvykti kelioms dienoms?:
  • Ką darysite radę sargybinį pasislėpusį už kalėjmo ribų ir stovintį afk?:
  • Ką darysite, jei darbuotojas paliks Sargybos frakcija, kad galėtų žudyti kitus sargus?:
  • Ką darysite, jei darbuotojas piktnaudžiaus tazeriu ir freetazins žaidėjus?:
  • Ką darysite, jei darbuotojas skatins pvp?:
  • Ką darysite jeigu Alfa-Sargybinis neteisėtai užblokavo žaidėją pilyje?:
  • Like 3
  • Upvote 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose
  • Jūsų nick žaidime: skarbonke 
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 15 na ,bet greitai jau ir 16 ;).
  • Trumpai papasakokite apie save?: Tai tikriausiai dauguma mane serveryje mane pažįsta ,bet vistiek prisistatysiu . Taigi mano vardas yra Kajus , esu iš Jonavos (Kauno apskritis) . Einu į 2 gimnazijos klase . Laisvalaikiu leidžiu laiką prie kompiuterio arba žinoma ,su draugais lauke ir ne tik .
  • Kodėl norite tapti Sargybinių direktoriumi?: Na visu pirma ,kad tai manau yra pačios atsakingiausios pareigos serveryje , ir sargyba yra galima sakyti pagrindinė šio serverio mintis. Turiu daug patirties ,kuria galėčiau pasidalinti su busimais ir esamais sargybiniais serveryje , žinoma dabar nežaidžiu ir nesu sargybinis ,bet įgūdžiai išlieka.
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?: Niekad neverčiau ir neversiu rinktis manęs ,bet tiesiog turiu daugoka patirties šioje srityje ,kuria norėčiau perkelti į aukštesni lygį.
  • Ką naujo įneštumėte į serverį tapęs direktoriumi? Kas tik šaus į galva ,ir bus realu :P.
  • Kiek laiko žaidžiate minecraft'ą (iš viso)?: 5-6 metukai gal .
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: Na šiuo metu visiškai nesilankau ,nes neturiu tam noro ,bet planuoju ,kaip ir grįžti.
  • Kaip dažnai lankotės forume?: Kiekviena miela diena. 
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: Na irgi bus kokie 3-4 metai.
  • Ar esate kažkuo nusikaltę, kada nors šiame serveryje, jei taip, tai kaip?: Nesu.
  • Ar esate pirkęs paslaugų ar kitaip rėmęs serverį?:Kelis vip'us ir kelis super'ius iš seniau.
  • Ar ketinate žaisti dabar ir atėjus vasarai?: Nieko neprižadu ,bet turėčiau.
  • Ar kada nors buvote sargybiniu šiame serveryje? Buvau , ir tikrai ne karta . Buvęs alfa btw. 
  • Jeigu esate sargybinis, kiek turite minučių? (Pateikite nuotrauką): Nope 
  • Jūsų kontaktai: Discord: skarbonke#7621

Situacijos:

• Ką darysite, jei praktikantas pasiekė 1000min?: Na visu pirma tai pažiūrėsiu ar sargybinis neturi jokių įspėjimų ar prasižengimų. Jeigu jų turės ,jis turės truputi padirbėti daugiau ,norint gauti paaukštinimą. Išpildžius visas sąlygas , praktikantą pakviesiu į serverį ,paaukštinsiu jį iki kito rang'o , per /s pasveikinsiu jį pasiekus sargybinio rang'ą. Kaip ir viskas . :)
  • Ką darysite, jei darbuotojas nepražaidė 60min jums nepranešęs?:Pirma karta paklausiu ,kodėl jis nieko nepranešęs nepražaidė serveryje 60 minučių . Situacijai kartojantis uždėsiu 1 įspėjimą. 
  • Kokią komandą naudosite uždėti ieškomumo lygį žaidėjui?: /ita 1-4.
  • Kiek įspėjimų bausite darbuotoją už keiksmus?: Už smulkius keiksmus 0,5 įspėjimo , už stambesnius pilną 1 įspėjimą.
  • Ką darysite, jei Alfa-Sargybinis išleis savo drauga arba kitą acc iš kalėjmo, kur pastarąsis buvo pasodintas teisingai?:Na šitos situacijos tikrai nenusimanau ,bet tikriausiai Alfa-Sargybinis bus atleistas iš pareigų , ir įtrauktas į sargybiniu juodąjį sąrašą.
  • Jei žaidėjas nori pirkti praktikantą bet yra Juodajame sąraše (Black-List) ką darysite?: Jeigu žaidėjas nėra juodajame sąraše be išpirkos ,suteiksiu jam galimybe nusipirkti praktikantą.
  • Ką darysite jei sargybinis surinko 3 įspėjimus (atsakyti pilnai)?: Sargybinis bus atleistas iš pareigų serveryje , nuiimta role discord'e , ištrintas forume iš sargybiniu sąrašo ,bei pranešiu kodėl jis buvo pašalintas iš sargybinių komandos .
  • 5 dalykai kurių negalima daryti sargyboje?: Kaupti daiktų (išimtys kardai ir maistas) , įžeidinėti ar keiktis public chate, duoti žaidėjam bereikšmius įtarimo lygius, uždėti antrankius ar tazinti žaidėjus be priežasties. skatinti pvp , būti afk su /darbas pradėti .
  • Kada galima keisti sargybos frakcijos pavadinima?: Apskritai negalima ,nebent taip liepia projekto savininkas.
  • Ka darysite jei turėsite išvykti kelioms dienoms?: Parašysiu ticket'ą ,kad turiu išvykti.
  • Ką darysite radę sargybinį pasislėpusį už kalėjmo ribų ir stovintį afk?: Sargybinis bus atleistas iš pareigų ,ir kaip aukščiau minėjau bus įvygditi visi punktai ,bei įtrauktas į juodąjį sąrašą.
  • Ką darysite, jei darbuotojas paliks Sargybos frakcija, kad galėtų žudyti kitus sargus?: Sargybinis vėl gi ,bus atleistas iš pareigų ir įtrauktas į juodąjį sąrašą be išpirkos . 
  • Ką darysite, jei darbuotojas piktnaudžiaus tazeriu ir freetazins žaidėjus?: Pirmą kartą darbuotojui duosiu 1 įspėjimą ,kad suprastu ,kad taip daryti tikrai negalima . Situacijai kartojantis ar tuo piknaudžiaujant ,sargybini bausiu griežčiau. 
  • Ką darysite, jei darbuotojas skatins pvp?: Darbuotojui bus skiriamas 1 įspėjimas ,bei pranešta ,kad tai daugiau nesikartotu.
  • Ką darysite jeigu Alfa-Sargybinis neteisėtai užblokavo žaidėją pilyje?:  Sargybinis bus atleidžiamas iš pareigų . Labiau komplikuotu atveju bus įtrauktas į juodąjį sąrašą žiūrint pagal situaciją.
Redagavo - Skarbonkinis
  • Like 2
  • Downvote 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

Anketa:

• Jūsų nick žaidime: Mano nick žaidime Dominykas.
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: Man yra 17 metų.
  • Trumpai papasakokite apie save?: Mano vardas Dominykas, esu iš Panevėžio, kaip jau ir minėjau, man yra 17 metų, mokausi gimnazijoje. Laisvalaikį mėgstu praleisti kartu su draugais. Pastaruoju metu daug laiko praleidžiu virtualioje erdvėje – žaidžiu kompiuterinius žaidimus, kaip jau ir galite pastebėti – vienas jų – minecraft. Stengiuosi būti su visais draugiškas, esu sąžiningas ir nelabai mėgstu konfliktuoti. Šiame serveryje esu buvęs chat moderatorių direktorius, tačiau buvau jaunesnis ir mano viena padaryta „nesąmonė“ privertė mane būti išmestam iš cmd.
  • Kodėl norite tapti Sargybinių direktoriumi?: Noriu papildomos veiklos serveryje, prisidėti prie serverio gerovės ir jo tobulinimo, nes esu kūrybiškas. Labai noriu susitelkti ir padėti kiekvienam savo komandos nariui, kad kartu pasiektume geresnių rezultatų šiame projekte. Dar nesu išbandęs savęs šiose pareigose, šiame serveryje, todėl tai dar viena priežastis kodėl norėčiau tapti sargybinių direktoriumi.
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?: Dėl to, nes kruopščiai atlieku pareigas, esu sąžiningas, neviešinu ticket’ų ir neteikiu kitos informacijos kitiems žaidėjams, kurią privalo žinoti tik ADMIN. Be to, esu labai aktyvus, komunikabilus ir mėgstu padėti kitiems žaidėjams. Esu raštingas bei atsakingas, o atsakomybė yra viena svarbiausių vertybių būnant atsakomybės reikalaujančiose pareigose.
  • Ką naujo įneštumėte į serverį tapęs direktoriumi? Būčiau tas, kuris dažnai tikrina pagalbos sistemą ir yra aktyvus serveryje bei atsako GREITAI ir EFEKTYVIAI žaidėjams į jų rūpimus klausimus. Daryčiau konkursus, bendraučiau su žaidėjais, kad jiems būtų didesnis noras žaisti šiame projekte. Direktoriaus pareigose įneščiau daugiau kompromiso tarp sargybinio ir manęs, kad turėtume optimaliausią sprendimą ir kad sargybinis galėtų jaustis mano komandoje gerai.
  • Kiek laiko žaidžiate minecraft'ą (iš viso)?: Nuo 2014 metų (apie 5 metus).
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: Pastaruoju metu apie 3-4 val., savaitgaliais – ilgiau.
  • Kaip dažnai lankotės forume?: Forumą tikrinu kas 15-20 minučių, tai praktiškai jame lankausi labai dažnai.
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: Kažkur nuo 2015 metų.
  • Ar esate kažkuo nusikaltę, kada nors šiame serveryje, jei taip, tai kaip?: Taip, esu, tačiau tai buvo prieš keletą metų, todėl nebeprisimenu.
  • Ar esate pirkęs paslaugų ar kitaip rėmęs serverį?: Taip. Net ir šiuo metu turiu paslaugą.
  • Ar ketinate žaisti dabar ir atėjus vasarai?: Taip.
  • Ar kada nors buvote sargybiniu šiame serveryje? Taip. Buvau 5-6 kartus. Du kartus iš jų - ALFA sargybinis.
  • Jeigu esate sargybinis, kiek turite minučių? (Pateikite nuotrauką): Šiuo metu sargybinis nesu.
  • Jūsų kontaktai: Dominykas#6495.

Situacijos:

• Ką darysite, jei praktikantas pasiekė 1000min?: Patikrinsiu, ar praktikantas neturi nusižengimų ir jeigu neturės - paaukštinsiu naudodamas komandą /paaukstinti. Paaukštinęs į sargybinį, jį pasveikinsiu naudodamas komandą /s.
  • Ką darysite, jei darbuotojas nepražaidė 60min jums nepranešęs?: Pirmiausiai bandyčiau rasti kompromisą su darbuotoju ir paklausčiau jo, kodėl nepradirbo. Jeigu situacija pasikartotų, tuomet darbuotojui skirčiau 1 įsp.
  • Kokią komandą naudosite uždėti ieškomumo lygį žaidėjui?: /ita (nuo 1 iki 4).
  • Kiek įspėjimų bausite darbuotoją už keiksmus?: Jeigu situaciją bus įvykusi pirmą kartą ir tai bus SMULKUS nusikeikimas, tuomet darbuotojui skirsiu 0,5 įsp., pasikartojus situacijai - 1 įsp. Jeigu keiksmai bus GRUBŪS, darbuotojui skirsiu 1 įsp.
  • Ką darysite, jei Alfa-Sargybinis išleis savo drauga arba kitą acc iš kalėjmo, kur pastarąsis buvo pasodintas teisingai?: Alfą sargybinį atleisčiau nuo pareigų, nuimčiau rolę discord'e ir pagal poreikį, įdėčiau į sargybinių juodąjį sąrašą.
  • Jei žaidėjas nori pirkti praktikantą bet yra Juodajame sąraše (Black-List) ką darysite?: Jeigu žaidėjas bus juodajame sąraše, kuris nėra prie BE IŠPIRKOS, tuomet suteiksiu jam galimybę pirkti praktikantą, tačiau jei žaidėjas bus juodajame sąraše, kuriame jis yra pažymėtas prie BE IŠPIRKOS, tuomet praktikanto pirkti jam neleisiu.
  • Ką darysite jei sargybinis surinko 3 įspėjimus (atsakyti pilnai)?: Pirmiausiai prisijungčiau į serverį ir nuimčiau jam sargybinio pareigas. Tuomet Discord'e pašalinčiau sargybinio rolę ir taip pat forume pašalinčiau jį iš temos „sargybinių sąrašas bei jų įspėjimai“. Atlikęs šiuos veiksmus, pranešiu žaidėjui, kad jis buvo nušalintas nuo pareigų.
  • 5 dalykai kurių negalima daryti sargyboje?: Negalima bug'inti minučių, free tazinti, žudyti be priežasties, naudoti antrankių be priežasties bei ignoruoti žaidėjų, kai jie prašo pagalbos.
  • Kada galima keisti sargybos frakcijos pavadinima?: Kiek žinau, sargybos frakcijos pavadinimą keisti yra DRAUDŽIAMA.
  • Ka darysite jei turėsite išvykti kelioms dienoms?: Praneščiau pagalbos sistemoje apie savo neaktyvumą.
  • Ką darysite radę sargybinį pasislėpusį už kalėjmo ribų ir stovintį afk?: Darbuotoją IŠKART atleisčiau nuo pareigų, nuimčiau rolę Discord'e ir įdėčiau į sargybinių juodąjį sąrašą, už minučių buginimą.
  • Ką darysite, jei darbuotojas paliks Sargybos frakcija, kad galėtų žudyti kitus sargus?: Darbuotoją IŠKART atleisčiau nuo pareigų, nuimčiau Discord'e rolę ir įdėčiau į sargybinių juodąjį sąrašą.
  • Ką darysite, jei darbuotojas piktnaudžiaus tazeriu ir freetazins žaidėjus?: Už piktnaudžiavimą tazeriu be priežasties, darbuotojui skirčiau 1 įsp. ir praneščiau, kad pasikartojus situacijai, darbuotojas bus atleistas nuo pareigų.
  • Ką darysite, jei darbuotojas skatins pvp?: Darbuotojui skirsiu 1 įsp. ir perspėsiu, kad pasikartojus situacijai, darbuotojas bus atleistas nuo pareigų.
  • Ką darysite jeigu Alfa-Sargybinis neteisėtai užblokavo žaidėją pilyje?: Pirmiausiai, dėl situacijos, pasitarčiau su serverio prižiūrėtojais arba kitais administracijos nariais. Radę bendrą sprendimą, nubausčiau žaidėją pagal susitarimą. Tačiau, jeigu ALFA sargybinis AKIVAIZDŽIAI užblokuos neteisėtai žmogų, tuomet atleisiu jį nuo pareigų.
Redagavo - Dominykkas
  • Like 10
  • Upvote 3

Pasidalinti

Temos nuoroda

Susikurkite vartotoją arba prisijunkite, jeigu norite komentuoti

Jūs turite būti užsiregistravęs, jeigu norite komentuoti

Sukurti vartotoją

Užsiregistruokite mūsų forume!

Registruotis

Prisijunkite

Esate registruotas vartotojas? Prisijunkite.

Prisijungti