Jump to content
abalys

Į sargus

Recommended Posts

Anketa:

• Koks Jūsų vardas žaidime?: abalys
  • Kiek Jums yra metų?: 14 
  • Papasakokite apie save: Man yra 14 metų gyvenu Kaune, mėgstu sportuoti ir žaisti minecraft. Nemėgstu keliauti.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus?: Manau tikčiau būti sargu, nes esu labai aktyvus ir noriu išbandyt įvairius dalykus.
  • Ar buvote nubaustas šiame serveryje? Pateikite priežastis: Taip dėl kontrabandos. Mano draugas norėjo kardo taigi jam atnešiau ,bet mane pamatė sargas ir suėmė.
  • Kiek laiko žaidžiate šiame serveryje?: savaitę
  • Kiek laiko per dieną ketinate žaisti serveryje?:4-8 valandas
  • Kiek turite /xp?: 131
  • Kokiame range (bloke) esate?:A
  • Pateikite savo kontaktus: Discord abalys#9908 
  • Kodas: McPrison.LT Kalėdos

Papildomi klausimai ir situacijos:

1. Ką darysite, jei išvykstate? Kur apie tai pranešite?:Parašysiu į mcprison pagalba, pasirinkęs skiltį Sargyba.
  2. Kokie yra įtarimo lygiai (/ita) ir už ką jie skiriami?/ita 1 - 5 įtarimo lygiai, jeigu žaidėjas nedavė kontrabandos sargybiniui /ita 2 - 5 įtarimo lygiai, už sargybinių įžeidinėjimus, erzinimą, trenkimą ir bėgimą, baudos nesusimokėjimą, kai žaidėjas yra duobėje ar įsijungė /pvp, po įtrenkimo ir t.t./ita 3 - 15 įtarimo lygių, jeigu žaidėjas atsijungė, kai sargybinis prašė kontrabandos./ita 4 - 5 įtarimo lygiai, už kontrabandos rinkimą nuo žemės, kai ji yra išmetama sargybiniui.
  3. Parašykite 3 dalykus, kurių negalima daryti, būnant sargybiniu:Platinti kitų puslapių.Nebausti už nieką.Neatlikti savo darbo.
  4. Kokios yra kontrabandos? (išvardinkite jas):Visi mėtomi eliksyrai , kardai , lankas ir strėlės.
  5. Kas yra /antikb? Kada ši komanda naudojama?: Priverstinis žaidėjo tempimas.
  6. Kokiu tikslu naudojamas tazeris?: Sustabdyti žaidėją ,kad nepabėgtų.
  7. Kaip pradėti ir baigti darbą?: /darbas pradeti     /darbas baigti
  8. Ką turite daryti su daiktais, kuriuos gavote iš kitų žaidėjų? Kuriuos daiktus galite kaupti?:Galiu kaupti maistą ir kardus, o kitką mesti į [Disposal]
  9. Ką darysite, kai pamatysite, jog sargybinis paliko sargybos frakciją?:Parašysiu į forumą, skiltyje, sargybinių nusiskundimai
  10. Ką darysite, jei prašysite žaidėjo kardo ir jis tuo metu atsijungs?:/ita 3 - 15 įtarimo lygių, jeigu žaidėjas atsijungė, kai sargybinis prašė kontrabandos.
  11. Ką darysite, jei žaidėjas Jus įžeidinėja?:/ita 2 - 5 įtarimo lygiai, už sargybinių įžeidinėjimus, erzinimą.
  12. Ką darysite, jei pamatysite sargybinį, kuris stovi AFK su /darbas pradeti?:Pafilmuosiu kelias minutes, tada įkelsiu į "sargybinių nusiskundimai"
  13. Ką darysite, jei žaidėjas Jums įtrenkė ir įšoko į duobę?:Sugavęs uždėsiu /ita 2 ir pasiūlysiu baudą, jeigu nemokės uždėsiu dar kartą /ita 2 ir eisiu toliau dirbti, jeigu sumokės paleisiu.
  14. Ką darysite, jei žaidėjas Jums įtrenkė su meškere?: Nužudysiu.
  15. Ką darysite, jei žaidėjas užmetė ant Jūsų eliksyrą, kuris jums daro žalos?: Sugavęs uždėsiu /ita 1 ,arba panaudosiu tazerį.Arba greičiausiu atveju nužudysiu.

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Anketą skelbk ČIA ir ją pakoreguok, nes yra klaidų ir reikia redaguoti ją. 

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 1 hour, Tomaz sakė:

Anketą skelbk ČIA ir ją pakoreguok, nes yra klaidų ir reikia redaguoti ją. 

o tai čia man reikia parašyti  [ į sargus]  ir ištaisyt klaidas ?

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 2 valandas(-ų), abalys sakė:

o tai čia man reikia parašyti  [ į sargus]  ir ištaisyt klaidas ?

Taip, ten rašyk. Kaip Tomas minėjo, nepamiršk paredaguoti anketos ją paskelbęs. Yra šiek tiek klaidelių kurias reik pataisyt.

Pasidalinti

Temos nuoroda

Susikurkite vartotoją arba prisijunkite, jeigu norite komentuoti

Jūs turite būti užsiregistravęs, jeigu norite komentuoti

Sukurti vartotoją

Užsiregistruokite mūsų forume!

Registruotis

Prisijunkite

Esate registruotas vartotojas? Prisijunkite.

Prisijungti