Jump to content
simaszind

SimasLTU į praktikantus

Recommended Posts

Anketa:

• Koks Jūsų vardas žaidime?: SimasLTU
  • Kiek Jums yra metų?: 9
  • Papasakokite apie save: Mano vardas Simas, man 9 metai, gyvenu Rokiškio kaime, laisvalaikiu išeinu į lauką bet labai retai, esu trečiokas, būrelių nelankau bet norėčiau ateityje lankyti karate, štai viskas geros dienos.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus?: Nes esu gana draugiškas padedantis kitiems.
  • Ar buvote nubaustas šiame serveryje? Pateikite priežastis: Jeigu kalbama apie šį wipe tai ne, o jeigu praeitam, tai 1 bausmė kad prispaminau žaidėjams /ita.
  • Kiek laiko žaidžiate šiame serveryje?: 4-3 metus.
  • Kiek laiko per dieną ketinate žaisti serveryje?: Mažiausiai 1 valandą.
  • Kiek turite /xp?: 100.
  • Kokiame range (bloke) esate?: B.
  • Pateikite savo kontaktus: NinjaSimas#5370
  • Kodas: McPrison.LT Sargybiniai.

Papildomi klausimai ir situacijos:

1. Ką darysite, jei išvykstate? Kur apie tai pranešite?: Pagalbos skiltyje, arba direktoriui į discord.
  2. Kokie yra įtarimo lygiai (/ita) ir už ką jie skiriami?: /ita 1 Kontrobandos nedavimas, /ita 2 Trollinimas erzinimas trenkimas ir bėgimas, /ita 3 Atsijungimas prašant kontrobandos, /ita 4 Sargybinio kontrobandos rinkimas nuo žemės.
  3. Parašykite 3 dalykus, kurių negalima daryti, būnant sargybiniu: Keiktis, žudyti be reikalo, palikti frakciją.
  4. Kokios yra kontrabandos? (išvardinkite jas): Kardai, lankai, strėlės, mėtomi eliksyrai.
  5. Kas yra /antikb? Kada ši komanda naudojama?: Kai žaidėjas pastrigo, arba naudoja hackus.
  6. Kokiu tikslu naudojamas tazeris?: Kad sustabdyti žmogų kai bėga nuo sargybinio.
  7. Kaip pradėti ir baigti darbą?: Pradėti tai /darbas pradeti, baigti /darbas baigti
  8. Ką turite daryti su daiktais, kuriuos gavote iš kitų žaidėjų? Kuriuos daiktus galite kaupti?: Kaupti galima maistą ir kardus, o visą kitą mesti į disposal.
  9. Ką darysite, kai pamatysite, jog sargybinis paliko sargybos frakciją?: Pasidarysiu įrodymus ir įkelsiu į sargybinių nusiskundimus.
  10. Ką darysite, jei prašysite žaidėjo kardo ir jis tuo metu atsijungs?: Palauksiu kokias 3-5 minutes su /darbas baigti, jeigu prisijungs uždėsiu /ita 3 be baudos vesiu į kalėjimą, o jeigu neprisijungs eisiu toliau dirbti.
  11. Ką darysite, jei žaidėjas Jus įžeidinėja?: Susirasiu kuris įžeidė uždėsiu /ita 2, ir be baudos vesiu į kalėjimą.
  12. Ką darysite, jei pamatysite sargybinį, kuris stovi AFK su /darbas pradeti?: Pafilmuosiu kokias 3-5 minutes, ir įkelsiu į sargybinių nusiskundimus.
  13. Ką darysite, jei žaidėjas Jums įtrenkė ir įšoko į duobę?: Šoksiu paskui žaidėją, uždėsiu /ita 2, jeigu sumokės eisiu toliau dirbti, jeigu nesumokės uždėsiu dar kartą /ita 2 ir eisiu toliau dirbti.
  14. Ką darysite, jei žaidėjas Jums įtrenkė su meškere?: Nužudysiu
  15. Ką darysite, jei žaidėjas užmetė ant Jūsų eliksyrą, kuris jums daro žalos? (atsakykite išsamiai): Jeigu tai eliksyras kuris daro žalos tai nužudysiu, o jeigu nedaro tai uždėsiu /ita 2 nuvesiu į kalėjimą, ir nueisiu į štabą išgerti pieno.
Redagavo - simaszind

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Norėčiau pasakyti, kad tu vėl tąpati darysi, dėliosi free ita 3 (tikiusi ne kaip aš :), bet vistiek, atsibos tau turbūt ir vėl pridirbsi, bet anketa galiu sakyti visai nieko

• Like 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 41 minutes(-čių), MrGamerLTU sakė:

Norėčiau pasakyti, kad tu vėl tąpati darysi, dėliosi free ita 3 (tikiusi ne kaip aš :), bet vistiek, atsibos tau turbūt ir vėl pridirbsi, bet anketa galiu sakyti visai nieko

Pridejau free ita 3 del to nes norejau sargauti jau uzkniso gerdosius ikele ppk ir zinojau kad keliausiu i juodaji sarasa todel pridejau ita 3 free

Pasidalinti

Temos nuoroda

Jeigu priimsi mane tai man nesusivalgo maistas man kazkoks bugas tai jeigu nebegsiu ir kazkas ikels papeikima nenubausk stai irodysiu kad nesusivalgo

Pasidalinti

Temos nuoroda