Jump to content
Skyorie

Lasisa free ban

Recommended Posts

• Jūsų vardas žaidime: dievas
  • Administratoriaus vardas žaidime: lasisa
  • Kodėl skundžiate?: Gavau bana nuo lasisos, nes buvau neteisingai apkaltintas "ddosais, hackinimu, botinimu" Tiesa sakant noreciau pamatyti normalius irodymus kurie irodo, kad esu is tikro kaltas. 
  • Įrodymai: https://prnt.sc/r2in8u
  • Downvote 7

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Visu pirma, šiame serveryje žaidžiu jau virš savaitės, kadangi negavau per visą tą laiką bano, tai maniau, kad galima buvo žaisti toliau.

Visu antra, jeigu tu turėjai įrodymus visą šitą laiką, manyčiau turėjai mane užbaninti būtent tuo metu kada paleido serverį. 

Visu trečia, kodėl aš baną gavau būtent tuo metu, kai dalyvavau pilyje ir tavo frakcijos nariai vienas po kito pradėjo mirinėti nuo manęs?

Ketvirta, kodėl tu, kaip šio serverio eventeris, reklamuoji kitą projektą forume?

Penkta. Tie "alertai" nėra mano kaltė, jeigu serveris nesusitvarko su savo klaidomis, tai nereikia visą kaltę suversti ant vieno žmogaus, kai nėra jokių įrodymų.

Be to, tavo įrodymai nieko neįrodo. Aš galiu parašyti, kad esu Anglijos princas, tačiau manim niekas nepatikės, be to, dėl šito serverio nuhackinimo "prisipažino" keli žmonės. Vienas iš žinomesnių _Igor.

• Downvote 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

Pasižiūrėk prieš kiek dienų buvo įkeltos fotkės į img, neturiu su jumis apie ką kalbėti, akliem aiškūs kas jūs tokie esat.

Pasidalinti

Temos nuoroda

Turėjai įrodymus 4d ir nieko nedarei? Leidai toliau žaisti šitame projekte ir nusprendei užbaninti mane tik tada kai pradėjot pralaiminėti "kothą". Prašau tavęs normaliai pradėti argumentuoti dėl šito dalyko, nes matosi, kad į savo darbą žiuri nerimtai.

• Downvote 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 10 minutes(-čių), Skyorie sakė:

Visu pirma, šiame serveryje žaidžiu jau virš savaitės, kadangi negavau per visą tą laiką bano, tai maniau, kad galima buvo žaisti toliau.

Visu antra, jeigu tu turėjai įrodymus visą šitą laiką, manyčiau turėjai mane užbaninti būtent tuo metu kada paleido serverį. 

Visu trečia, kodėl aš baną gavau būtent tuo metu, kai dalyvavau pilyje ir tavo frakcijos nariai vienas po kito pradėjo mirinėti nuo manęs?

Ketvirta, kodėl tu, kaip šio serverio eventeris, reklamuoji kitą projektą forume?

Penkta. Tie "alertai" nėra mano kaltė, jeigu serveris nesusitvarko su savo klaidomis, tai nereikia visą kaltę suversti ant vieno žmogaus, kai nėra jokių įrodymų.

Be to, tavo įrodymai nieko neįrodo. Aš galiu parašyti, kad esu Anglijos princas, tačiau manim niekas nepatikės, be to, dėl šito serverio nuhackinimo "prisipažino" keli žmonės. Vienas iš žinomesnių _Igor.

Seni, ką tik prisipažinai, kad nuhackinai servą TU. Tai taip ir baigiam šitą temą.

Dėl tų alertų, kad "ne tavo kaltė". Kiekvienas bug'as nėra žaidėjų kaltė, bet jų naudoti vis tiek negalima. Štai trečioji serverio taisyklė:

UcSkzrc.png

Pasidalinti

Temos nuoroda

Lašiša savivaliauja daugiau jis nieko ir nesugebą, BAUSTI lašiša von tokį iš administracijos

Pasidalinti

Temos nuoroda

Susikurkite vartotoją arba prisijunkite, jeigu norite komentuoti

Jūs turite būti užsiregistravęs, jeigu norite komentuoti

Sukurti vartotoją

Užsiregistruokite mūsų forume!

Registruotis

Prisijunkite

Esate registruotas vartotojas? Prisijunkite.

Prisijungti