Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas

- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/2 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Mini-Konkursiuko laimėtojai.

Recommended Posts

1 vieta - WeisBlum01 (20K).

2 vieta - Blagadariu (15K).

3 vieta - TikrasKepejas (5K).

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Scam!!!

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 3 minutes(-čių), Rokenzass sakė:

Scam!!!

Tai aišku. Kaipgi kitaip.

Pasidalinti

Temos nuoroda

O kur video kaip rinkai per random.org?

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 8 minutes(-čių), PigLT sakė:

O kur video kaip rinkai per random.org?

OMG dėl tokių prisiknisinėsi? Come on... Niekas nekvietė tavęs dalyvaut, jei netinka - net nesirodyk.

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 15 minutes(-čių), Lauris_ sakė:

OMG dėl tokių prisiknisinėsi? Come on... Niekas nekvietė tavęs dalyvaut, jei netinka - net nesirodyk.

Zmogus neprisiknisa, o paklause, nes dabar visi gali manyt kad savo draugams duodi. Well, o jei ir draugams tai manau tau labiau reikia pasistengt rich kiddo pavaidint.

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 2 minutes(-čių), AdomCe sakė:

Zmogus neprisiknisa, o paklause, nes dabar visi gali manyt kad savo draugams duodi. Well, o jei ir draugams tai manau tau labiau reikia pasistengt rich kiddo pavaidint.

Nieko nevaidinu deja. Ir draugams sakai? Mmm, mhm. Vienintelis su kuriuo bendrauju yra Weisas, bet deja, nei jis man draugas nei ką. Tad galit susikišt savo nuomonę žinot kur. Neturiu noro tampytis su jumis čia.

Pasidalinti

Temos nuoroda
Ką tik, Lauris_ sakė:

Nieko nevaidinu deja. Ir draugams sakai? Mmm, mhm. Vienintelis su kuriuo bendrauju yra Weisas, bet deja, nei jis man draugas nei ką. Tad galit susikišt savo nuomonę žinot kur. Neturiu noro tampytis su jumis čia.

Pize kai tu vaikiskai elgiesi, net slykstu ziuret ka tu cia rasai. Nesugebi paprasto dalyko padaryt, nu dar tokio tinginio ne esu mates. "Neturiu noro tampytis su jumis cia", tu cia nenori? Ar tiesiog nesugebi diskutuoti?

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 18 minutes(-čių), AdomCe sakė:

Pize kai tu vaikiskai elgiesi, net slykstu ziuret ka tu cia rasai. Nesugebi paprasto dalyko padaryt, nu dar tokio tinginio ne esu mates. "Neturiu noro tampytis su jumis cia", tu cia nenori? Ar tiesiog nesugebi diskutuoti?

Deja jūs kaip vaikai prisiknisinėjat. Dalyvavimas NIEKO nekainavo. Visiškai nieko. Ir nėra čia ką diskutuot blemba. Suprasčiau visi laimėtojai mano fc nariai ar dar kažką. Šįkart vienas papuolė. Ir man visiškai nerūpi, kad jūsų nuomone čia scam'as yra. Jei manot, kad scam'as, tai KAM DALYVAUJAT? Greit išrinkau, nepagalvojau apie filmavimą, nes dar nė karto niekam neprireikė, pirmas kartas kai kažkas prisikniso. Be ryšio... Neturiu ką daugiau pasakyt.

Pasidalinti

Temos nuoroda

Aš atėjau nei pyktis nei ką, bet nu c'mon, jeigu jau darai konkursą, daryk ir video, kad visiems būtų aišku, nes ir taip matomai atrodo draugams atidavei, kurie tiesiog taip šika "pinigais" , tai jeigu nenori, kad pyktų visi, reikia logiškai daryti konkursą su video. :)

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 21 minutes(-čių), Lauris_ sakė:

Deja jūs kaip vaikai prisiknisinėjat. Dalyvavimas NIEKO nekainavo. Visiškai nieko. Ir nėra čia ką diskutuot blemba. Suprasčiau visi laimėtojai mano fc nariai ar dar kažką. Šįkart vienas papuolė. Ir man visiškai nerūpi, kad jūsų nuomone čia scam'as yra. Jei manot, kad scam'as, tai KAM DALYVAUJAT? Greit išrinkau, nepagalvojau apie filmavimą, nes dar nė karto niekam neprireikė, pirmas kartas kai kažkas prisikniso. Be ryšio... Neturiu ką daugiau pasakyt.

Bet tu nemastai vapsie matau, kiek pas tau ten galvoj lasteliu beliko? Nes atrood lyg tikrai keli. Seni cia dar tik pradzia ir tikrai neprisiknisu, tuo labiau tu net nenori kad prisiknisciau nes as ta geriausiai sugebu :) Atejau normaliai padiskutuot, suzinot kaip kas kodel. O cia jau siunti dalykus susikist mums i nezinau kur. :D As tik patariau kad zmogus buvo teisus ir video turetu buti kad ir cia sudini prizai bet jei nori patikimumo turi daryti saziningai.

Pasidalinti

Temos nuoroda
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Create New...