Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas

- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/110 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

ATRANKA Į Pokalbių moderatorius(CMD) *NAUJA*

Recommended Posts

Serveryje daugėjant aktyvių žaidėjų ieškome žmonių kolektyvo papildymui!

Anketos forma Pokalbių moderatoriui(CMD serveryje):
1. Jūsų slapyvardis žaidime?:
2. Jūsų amžius?:
3. Papasakokite apie save:
4. Kuriame bloke dabar esate?:
5. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?:

6. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?:

7. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose:

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:

9. Turite paslaugų serveryje?:

10. Jūsų kontaktai (Discord):

Reikalavimai/Taisyklės:

• BŪTI AKTYVIAM SERVERYJE IR FORUME!
  • Rašyti lietuviškomis raidėmis ir bent minimaliai gramatiškai taisyklingai.
  • LAIKYTIS FORUMO TAISYKLIŲ.
  • Nenaudoti palengvinančių programų(cheat'ų).
  • Bandomasis 1-os savaitės laikotarpis.

Garantijos:

• Prisijungus prie komandos pateksite į discord'o administracijos grupes.
  • Kiekvieną mėnesį gausite tam tikrą sumą /valiuta paslaugoms įsigyti.
  • Draugišką kolektyvą.

Anketas pildyti iki 04.04 15:00h

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: NeonPlusX
2. Jūsų amžius?: 16
3. Papasakokite apie save: Aš esu Gediminas, man 16 metų, gimiau Šiauliuose, gyvenu N. Akmenėje. Gyvenime aš esu mokinys, mokausi mokykloje, mokinuosi dainavimo, taip pat ir programavimo. Gyvenimą noriu sieti su programavimu ( informatika ). Mokausi 10 oje klasė. Moku vadovauti, nes 4 metus esu klasės seniūnas. Atlieku savo darbą laiku, esu pareigingas, draugiškas. Labai mėgstu klausytis muzikos, jos klausau labai daug, ištisą dieną. Laisvalaikiu ( visada ) žaidžiu prie kompiuterio. Labiausiai minecraft. Kartais cs:go, roblox. Knygų neskaitau nemėgstu, nebent reikia. Mėgstu kepti pyragus, keksus, gaminti tinginį. Nemėgstu dviveidžių žmonių. Turiu savo nuomonę, kurią išsakau dažnai, bet tam tikroje vietoje. Nepatinka, kai žmonės kišasi ne į savo gyvenimą, ir vadovauja, ir valdo tavo gyvenimą kaip savo. 
4. Kuriame bloke dabar esate?: Laisvas ( ALFA-SARGYBINIS )
5. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?: Noriu tapti, nes pats šiuo ketu esu chat moderatorius, ir juo buvau tikrai gana daug kartų. CM darbe turiu daug patirties. Daug laiko praleidžiu pačiame prisone, nes tai mėgstamiausias serveris, o dar tapti administracijos nariu prisone, man kaip kokia gyvenimo sekmė ir padėti kitiems, išvis tobula. Būdamas cmd, galėsiu dalintis patirtimi, padėti chat moderatoriams kai jiems reikės pagalbos. 

6. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forume daug laiko, žaidime taip pat ilgai. 

7. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Keiktis, floodinti , įžeidinėti administraciją, reklamuoti, įžeidinėti, grasinti ddos atakomis, ir pnš. 

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Esu draugiškas, padedantis. Mėgstantis kažko išbandyti naujo. Kaip ir minėjau, turiu labai daug patirties cm darbe, tad cmd dirbti nemanau, kad būtų sunku. Esu tikrai pareigingas, nes šiuo metu turiu dvi pareigas . Alfa-sargybinis ir chatmod. Su pareigomis susitvarkau labai gerai. 

9. Turite paslaugų serveryje?: Taip. Dabartinė mano paslauga yra Titan. 

10. Jūsų kontaktai (Discord): 𝑵𝒆𝒐𝒏𝑷𝒍𝒖𝒔𝑿#8928

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Lunatic.
2. Jūsų amžius?: 17.
3. Papasakokite apie save: Esu ramaus būdo, visuomet norintis tobulėti vaikinukas. Laisvalaikiu rašau straipsnius futbolo blogui, bendrauju su žmonėmis internetu, žaidžiu kompiuterinius žaidimus. Stengiuosi kiekvienoje situacijoje įžvelgti pozityvą, tačiau pilnai suprantu ir tamsią realybės pusę. Greitai mokausi iš savo klaidų, nereaguoju impulsyviai. Kas liečia būtent mūsų serverį - vėl pradėjau žaisti po dviejų metų pertraukos, kadangi pasikeitė savininkas ir vėl sielą užėmė ta praeitų laikų nostalgija. Visuomet stengiuosi būti nešališkas ir konfliktus spręsti taikiu būdu, kadangi galiu teigti, jog esu šioks toks pacifistas. Mėgstu diskutuoti įvairiomis temomis bei plėsti savo akiratį, turiu griežtą žodį.
4. Kuriame bloke dabar esate?: Laisvėje.
5. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?: Su Titan privilegija prižiūriu serverio pokalbius beveik visą savo žaidimo laiką - perspėju žaidėjus, pažeidžiančius bendrasias serverio pokalbių taisykles, kai situacija to paprašo - juos nubaudžiu. Noriu perkelti šį savo darbą į rimtesnę sritį ir prisidėti prie serverio administracijos savo darbu. Labai nenoriu girtis, tačiau rašau beveik be klaidų, tad noriu išnaudoti šį savo pliusą šioje erdvėje. Esu pasiekęs visas pozicijas serveryje per ilgą žaidimo laikotarpį apart serverio administracijos ( prižiūrėtojo, CMD, Sargybinių direktoriaus bei forumo mod. ) ir jaučiu, jog šįsyk tikrai esu sukaupęs patirties bagažą, kuris leis man kandidatuoti ir efektyviai vykdyti savo pareigas, tad kodėl gi nepabandžius.

6. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forume - praleidžiu maksimaliai po valandą, kadangi kažkokių didesnių diskusijų žaidėjai nemėgsta čia kurti, tad tiesiog patikrinu man aktualias temas bei subforumus ir prisijungiu į serverį. Žaidime - 3/4 valandos yra mano minimumas, kadangi kasdien jaučiu motyvaciją žaisti serveryje.

7. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Pokalbiuose žaidėjams draudžiama keiktis, įžeidinėti kitus žaidėjus, reklamuoti kitus Minecraft projektus, spaminti ar floodinti pokalbių lango, įžeidinėti administraciją, chat moderatorius ar žaidėjus, perkančius privilegijas, taipogi už apgaudinėjimus bei /helpop spamą, grasinti DDOS atakomis, pardavinėti serverio valiutą. ( kai kurie tik bendruosiuose pokalbiuose, /f c ar /m tam tikrose situacijose nesiskaito )

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Esu motyvuotas bei aktyvus serverio žaidėjas, norintis padėti projektui plėstis kuo įmanoma daugiau, kadangi čia praleidau tikrai nemenką laiko dalį nuo 2014 - ųjų metų ir, galima sakyti, čia prabėgo dalis mano vaikystės. Noriu padėti kiekvienam dabartiniam ar ateities žaidėjui pajusti tą malonumą, žaidžiant draugiškoje bendruomenėje, kuri priėma kiekvieną žmogų kaip savą. Jaučiu, jog galiu išnaudoti savo charakterį būtent tokioms pareigoms, kaip šios ir manau, jog neturėčiau nuvilti tiek projekto administracijos, tiek jo žaidėjų.

9. Turite paslaugų serveryje?: Taip.

10. Jūsų kontaktai (Discord): lunatic#9999

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Zero_Law
2. Jūsų amžius?: 20, artėju prie 21.
3. Papasakokite apie save: Esu gan draugiška asmenybe susibendrauti galiu su visais, taipogi esu gan drausmingas ir turiu pakankamai rimta asmenybes puse, kuria mėgstu pasinaudoti kai prireikia. Esu vardu Rokas, gyvenu Anglijoje jau virs penkerių metu, kadangi karantinas laisvo laiko turiu daugiau nei reikia.
4. Kuriame bloke dabar esate?: Esu Laisvas.
5. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?: Norėčiau prisidėti prie šio serverio administracijos ir padėti aptvarkyti pačia administracija, sumažinti korupcijos tarp jos bei neaktyvumo.

6. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forume esu prisijungęs beveik visados, užmetu aki i ji kas maždaug 10-20min. Serveryje esu šiuo momentu labai aktyvus praleidžiu virs 10 valandų.

7. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Keiktis/Įžeidinėti, Reklamuoti, žeminti, grasinti DDoS atakomis, Apgaudinėti, masiškai rašyti/kartoti ta pačia žinute, Keikti administracija bei pati projektą.

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Manau visi turi savo pliusu todėl negaliu pasakyti kuom aš būčiau geresnis nei kiti kandidatai, tačiau galiu pasakyti kad savo stiprybes ir silpnybes, žinau gan puikiai todėl būčiau puikus pasirinkimas dirbant toki darbą.

9. Turite paslaugų serveryje?: Taip šiuo momentu turiu VIP paslauga.

10. Jūsų kontaktai (Discord): Rokenzas#2803

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: liudvix
2. Jūsų amžius?: 16
3. Papasakokite apie save: Na mano vardas yra Liudvikas, šita tikriausiai visi gali spręsti iš mano slapyvardžio. Man yra 16 ir esu iš Klaipėdos. Laisvalaikiu būnų prie kompiuterio ir kalbu su draugais arba sportuoju namie, valgau ir miegu. Taip pat esu kartais pavydus.
4. Kuriame bloke dabar esate?: B
5. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?: Kadangi esu moderavęs daugumai serveriui, nusimanau daug labai apie Discord, moku sudelioti permissions, žinau kuriem bus reikalinga kam ne, kokie bot'ai naudingi ir t.t. Taip pat bandžiau kurti Discord Bot'ą kur galim sakyti nevisi eksperimentai pavyko. Taip pat noriu padėti serveriui discord'ui nes turiu tikrai kelias geras idėjas.

6. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Na žaidime praleidžiu nuo valandos iki trejų, o savaitgaliais gali būti ir daugiau kadangi karantinas, tai dažniausiai sėdžiu prie kompiuteriaus. Na o forume 24/7 t.y. galiu ateiti, pasižiūrėti betkadą ir visalaika būnų aktyvus

7. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Įžeidinėti Admin'us ir Žaidėjus. Reklamuoti kitus serverius. Pažeidinėti sukūrtas taisyklės. Rolių prašymo uždėjimą. Tag'inti su "@" bereikalo. Trinti visus pokalbių kanalus neatsiklausus bei perkurti viską be Žygio patvirtinimo.

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Na kaip ir minėjau, nusimanau daug apie Discord ir esu bandęs kurti patį Discord botą. Esu moderavęs dauguma serveriuose bet aišku pabodo nes nebuvo veiksmo ir įdomumo. Taip pat Discord'e esu žiauriai aktyvus, kiekvienda diena lankausi programoje

9. Turite paslaugų serveryje?: Kol kas ne

10. Jūsų kontaktai (Discord): Валентин LiudviS#9333

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Rolex321
2. Jūsų amžius?: Man yra 17 metų.
3. Papasakokite apie save: Na, tai visų pirma esu vardu Rokas. Šį serverį žaidžiu jau daugiau nei 5 metus, bet nei karto neturėjau galimybės pasireikšti administracijoje, greičiausiai dėl savo bausmių už palengvinančias programas. Kurias realiai naudojau tik todėl, nes atsibosta ta pati rutina serveryje , kas manau yra suprantama tiek laiko žaidžiant šį serverį. Bet kadangi atsiradus naujam savininkui serveris sparčiai keičiasi, tai tuo pačiu ir noras naudot palengvinančias programas mažėja, ko pasekoje norisi ir pačiam įnešti kažko naujo į serverį. Apie savo charakteri galiu papasakoti tiesiai šviesiai, esu žmogus kuris savo draugus bei artimus žmones ginsiu visada, bet tuo pačiu esu sąžiningas, pykčio ilgai nelaikantis, draugišką bendravimą propaguojantis, bei labai tvarką mėgstanti asmenybė.

4. Kuriame bloke dabar esate?: Esu [Laisvas].
5. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?: Kadangi dažnai žaidimo pokalbių skiltyje matau daugybe keiksmų/įžeidinėjimų, mano manymu esamos taisyklės yra per daug "geranoriškos" serverio keikūnams, todėl būtinai jas kažkiek pakoreguočiau. Be to noriu bent kažkiek prisidėti einant serveriui į "šviesesnes vėžias".  

6. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Šiuo metu žaidime praleidžiu labai daug laiko, jis gal būt viršija ir 10 valandų, kadangi turiu veiklos sėkmingai plėčiant frakciją. O foruma visad aplankau, jei ir net nesu žaidime tuo metu, tiesiog kažkokį refleksą turiu dažnai įsijungti forumą ir patikrinti naujienas.

7. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Įžeidinėti, keiktis, spam'inti, flood'inti, reklamuoti, grasinti ddos atakomis. Ir prie šių visų yra papildomų išimčių.

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Na manau esu vertas galimybės įrodyti jog puikiai tvarkyčiaus administracijos kolektyve, šiuo atvėjų Chat Moderatoriaus direktoriaus pareigose. Dėl savo gebėjimo greitai priimti teisingus sprendimus, mokant surinkti komunikuojančia komanda, sugebėjimo laikytis tvarkos, bei gerų charakterio bruožų.

9. Turite paslaugų serveryje?: Taip, vip'ą, bet kadangi turiu tikslą ilgiau žaisti planuoju įsigyti geresne privilegija.

10. Jūsų kontaktai (Discord): Rokis Balboa#5392

Redagavo - _xRolex_

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Mano slapyvardis žaidime yra DeadNuzz.
2. Jūsų amžius?: Man yra šešiolika metų.
3. Papasakokite apie save:
Esu vienas iš senesnių šio projekto žaidėjų, kurie dar vis žaidžia šiame serveryje. Savo kelią čia pradėjau maždaug 2013 metais, kai serveris buvo tik vienerių metų senumo. Per tą laiką pasiekiau apie 40.000 minučių su beveik nė vieno įspėjimo gavimo sargaujant sargyboje, kelis kartus pasiekiau prestižinį Alfa-Sargybinio rangą, buvau apie 7 kartus Chat Moderator'iumi, vieną kartą Prižiūrėtoju ir Forumo Moderatoriumi, todėl turiu itin daug patirties apie serverį, kaip jis veikia ir panašiai. Mano pagrindiniai charakterio bruožai yra komunikabilumas, kolegiškumas, aukšta savikontrolė, atkaklumas ir bešališkumas.
4. Kuriame bloke dabar esate?: Aš esu laisvėje.
5. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?: Pokalbiu moderatoriumi noriu tapti, jog padėčiau toliau plėstis projektui, įneščiau naujų idėjų į serverį ir ypač į pokalbių moderatorių pasaulį ir tai yra mano ilga svajonė.

6. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Per dieną forume praleidžiu apie valandą, dvi, tai reiškia, kad aš forumą lankau vos ne 24/7, o žaidime lankausi irgi dažnai, apie 3 ar daugiau valandų į dieną. Šis skaičius pakiltų atitinkamai, jeigu šios pareigos to pareikalautų.

7. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Pokalbiuose negalima:
1. Keiktis;
2. Įžeidinėti, ypač administraciją, priviligijuotus žaidėjus;
3. Apgaudinėti;
4. Grasinti DDoS atakomis;
5. Pardavinėti/pirkti serverio gerybes už tikrą valiutą;
6. Reklamuoti kitus projektus;
7. Piktnaudžiauti /helpop, /ac komandomis;
8. Teršti pokalbius su tokių pačių žinučių greitu ir/ar dažnu rašinėjimu;
9. Specialiai teršti pokalbius su žinutėmis, kurios yra aptinkamos priešreklaminės sistemos;
10. Platinti kitų asmenų privačią informaciją;
11. Siųsti nuorodas į svetaines, kurios gali pakenkti žaidėjams (pavyzdžiui sužinoti žaidėjo IP adresą ir jį atiduoti nuorodos siuntėjui);
12. Siųsti kitas žinutes, komandas, kurios trukdo administracijos veiklą ar yra numatytos, kaip neleidžiamos/nepriimtinos.

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Manyčiau, jog aš esu pranašesnis už kitus dėl to, kad aš jau turiu patirties administracijoje ir pokalbių moderacijoje, tad šioks toks integracijos laikotarpis bus nereikalingas. Taip pat aš žinau visas taisykles, dabartines ir buvusias, buvau nenusakomai daug praeitų pokalbių direktorių draugas, taip pat esu pilnavertiškai pasiruošęs bendradarbiauti su dabartiniais administratoriais, jog pasiektume bendrą verdiktą ir ypač Dominyku, kuris jau kartą buvo pokalbių moderatorių direktorius ir turi šiame darbe patirties. Dar norėčiau pridėti, jog aš nesu tikroje frakcijoje, tad mano interesai negali būti susieti su frakcijos administracijos motyvais ir tai padeda man išlikti bešališku.

9. Turite paslaugų serveryje?: Taip, turiu ULTRA paslaugą.

10. Jūsų kontaktai (Discord): Mano Discord yra DeadNuzz#0001

Pastaba žmonėms, kurie neskaito reikalavimų: redaguoti galima ir rodyti, jog pranešimas buvo redaguotas neprivaloma.

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: FakeAnnika
2. Jūsų amžius?: 19
3. Papasakokite apie save: Esu Aušrinė. Kaip ir minėjau praeitame punkte man yra 19 metų. Studijuoju Transporto ir Logistikos verslą. Laisvalaikį  praleidžiu žaisdama kompiuterinius žaidimus tokius kaip pvz: LoL, Minecraft, CS:GO. Esu kūrybinga. Nematau prasmės rašyti daug apie save, priešingai negu tai padarė konkurentai, nes prirašyti galima ir nebūtų dalykų, tačiau viskas atsiskleidžia ankščiau ar vėliau. :) 

4. Kuriame bloke dabar esate?: Prestižuose, Elito bloke.
5. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?:  Šiuo metu esu Chat-Moderatorė serveryje ir kuo ilgiau būnant ja suprantu, jog man šis darbas tinka bei patinka. Turiu "awesome" idėjų kaip galima patobulinti  bei paįvairinti CM darbą. Žinoma, būnant administracijos dalimi turėsiu daugiau galimybių padėti naujokams, įtikinti juos, jog tikrai verta likti McPrison projekte. 

6. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Tikrai daug. Nuo dviejų iki aštuonių valandų per parą.

7. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Grasinti DDoS atakomis, keiktis, įžeidinėti, free-tildyti žaidėjus, klastoti įrodymus, apgaudinėti, niekinti serveri arba administraciją. 

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Kaip suprantu, jūs norite rasti žmogų, kuris gerai išmanytų savo darbą. Manau, jog aš sėkmingai tai atliksiu. Esu raštinga, komunikabili bei draugiška tiems, kurie yra draugiški man.  Turiu "šaltus" nervus, todėl išprovokuoti mane yra sunku. Esu turėjusi nemažai patirties CM pareigose bei administracijoje.

9. Turite paslaugų serveryje?: Taip, šiuo metu Premium. 

10. Jūsų kontaktai (Discord): FakeAnnika#8035

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?:TheQuez
2. Jūsų amžius?:15
3. Papasakokite apie save:Sveiki mano vardas Džiugas, man yra 15 metų laisvalaikiu megstu žaiti su kompiuteriu, sportuoju, esu dragiškas.
4. Kuriame bloke dabar esate?:A
5. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?:Nes šitame serveryje žaidžiu gan ilgokai ir noriu išnaikinti negražius žodžius iš serverio.

6. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?:Forume 1h o žaidime 9h 5h.

7. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose:Negalima keiktis, įžeidinėti kitus žmones nepiknaudžiauti savo chat moderatoriumi.

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:Nes aš ilgai žaidžiu šita serveri ir žinau visas chat moderatoriu komandas, taisykles.

9. Turite paslaugų serveryje?:Taip turiu, premium.

10. Jūsų kontaktai (Discord): BangLT#9981

Redagavo - TheQuez_

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?:LaurisLTU.
2. Jūsų amžius?:17.
3. Papasakokite apie save:Na, pasikartosiu kaip visose anketose. Esu draugiškas, komunikabilus žmogus. Atsakingas už savo veiksmus, mėgstu konkretumą, esu užsispyręs ir su sava nuomonę. Serveryje esu senbuvis, žaidžiu nuo 2014m., buvo visko. Daug pakilimų ir nuosmukių. Prieš kelis metus buvau du kartus baustas už masinį čytinimą, dabar jau du, trys metai, kaip neturiu bausmių. Šiuo metu serveryje esu CM, jau ketvirtą kartą per žaidimo laiką. Esu aktyvus žaidėjas, padedantis ir neapleidžiu savo pareigų.
4. Kuriame bloke dabar esate?:Laisvas.
5. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?:Iš tiesų norisi pasiimti šitą postą, bet tuo pačiu ir išbandyti. Man CM darbas seniau būdavo tarsi raketų mokslas, ypač kai keitėsi CMD ir kiekvienas iš jų keitė taisykles. Aišku norisi ir serveryje bei forume turėti daugiau veiklos, palikti savo indėlį serveryje. Nuria dirbo gerai, tad iš esmės nežinau, ką galėčiau pakeisti komandoje.

6. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?:Žaidime dažniausiai pusę dienos, į forumą užeinu kas valandą, kas pusvalandį.

7. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose:Keiktis. Įžeidinėti. Įžeidinėti, šmeižti serverį ir administracijos narius. Grąsinti DDoS atakomis. Pardavinėti privilegijas, paskyras už frankus ar kitus žaidimus. Reklamuoti kitus serverius. Įžeidinėti žaidėjus, kurie turi privilegijas (pvz.: ha, donoras). Spam'inti arba flood'inti. Viešinti asmeninę žaidėjų informaciją be pačių tų žaidėjų, kurių informacija viešinama, leidimo.

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:Nesu kažkuom geresnis už kitus, tad ir nebandysiu kažko 'pranokti'. Tiesiog esu aktyvus, atsakingas, serverio senbuvis, apie serverį žinau labai daug, visada iš manęs galima susilaukti pagalbos (išskyrus finansinę ir parėmimą daiktais), dabar esu CM, neturiu nei vieno papeikimo ir įspėjimo taško.

9. Turite paslaugų serveryje?:Ne, bet esu turėjęs 18 privilegijų + keli unban'ai, kreditai.

10. Jūsų kontaktai (Discord):LaurisLTU#8447.

Redagavo - Lauris_

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: TheQui4ty
2. Jūsų amžius?: 2002-09-26 (17)
3. Papasakokite apie save: Esu Linas iš Telšių r. Varnių miestelio esu jaunasis šaulys baigės trys paruošimo pakopas kuriuose moko drausmės, tvarkos bendradarbiavimo ir gebėjimo lyderiauti, dar lankau sporto mokykla. sporta šaka (boksas) šitas sportas mane išmokė daug dalyku, kurie mano atžvilgiu svarbiausi išvardinsiu. Kad nesiskųsk, ieškok sprendimo. Išsiaiškinti savo trūkumus/kliūtis ir po viena jas pašalinti, šis sportas mane išmokė valdyti savo emocijas ir nepasiduoti kitu spaudimui/įtakai, bei laikausi vienos man asmeniškai auksines taisykles gerbk serverio žaidėjus drauga ir prieša. Ir pats užsitarnausi pagarbą sau. O svarbiausia yra tai, kad noriu išbandyt kažką naujo susirasti draugų kurie tai pat nebijo darbo, taip man labai svarbu yra tai jog galėsiu padėt įgyvendint tokį didelį projektą, o galbūt kažkam išpildyti svajonė.
4. Kuriame bloke dabar esate?: C
5. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?: Nes, ieškau naujos veiklos kuriai galėčiau skirti laiko ir užimti savo dienos grafika, šiomis dienomis galėčiau skirti nemažai laiko, nes yra karantinas, bet po karantino aktyvumas sumažėtu, ieškau nauju įšukiu sau šis butu tobulas pasirinkimas, mėgstu bendrauti su žmonėmis ir jiems padėti.

6. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Visiškai skirtingai viena diena galiu skirti 1-2h kita diena galiu skirti pusdieni viskas priklauso kaip susideda, mano dienos grafikas.

7. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Negalima keiktis, įžeidinėti serverio žaidėjus, grasinti, klastoti įrodymus.

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Nes esu drausmingas esu išmokės tvarkos bei bendradarbiavimo ir turiu gebėjimu lyderiauti, stengiuosi išsiaiškinti savo trūkumus ir stengiuosi jos ištaisyti kuo greičiau, moku valdyti savo emocijas šitas punktas manau labai svarbus pasaulyje yra pilna negatyvumo tiesa pasakius ir serveryje pasitaiko, mokėdamas valdyti savo emocijas nepasiduodu kitu spaudimui kas iš mano puses yra labai svarbu nes nemokėdamas valdyti savo emociju labai lengvai pasiduoti pykčiui, kerštui kuris iš mano puses yra didžiausias priešas, kuris tik nori tau pakenkti.

9. Turite paslaugų serveryje?: Ne.

10. Jūsų kontaktai (Discord): TheQui4ty#4730

Pasidalinti

Temos nuoroda
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Create New...