Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas

- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Vyksta global wipe, numatomas atidarymas 2020.07.16

Atranka į forumo moderatorius

Recommended Posts

Gerb. McPrison.lt projekto bendruomene,

skelbiu atranką į forumo moderatorius. Anketas prašau pildyti šioje temoje.

Prieš pildydami anketas atidžiai perskaitykite forumo bei projekto taisykles, reikalavimus ir kt.

Forumo moderatorių anketos forma ir reikalavimai (spausti čia)

PASTABA! Anketos bus matomos tik administracijos nariams.

• Labai patinka! 5

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Anketa:

➦ Koks Jūsų vardas žaidime?: LuckyNedas

➦ Kiek Jums yra metų?: 16

➦ Papasakokite apie save: Esu draugiškas, mėgstu sportuoti crossfit, žaidžiu laisvalaikiu prie pc 

➦ Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus?: Todel ,nes aš būsiu aktyvus ir savo atliekamais darbais jūsų tikrai nenuvilsiu.

➦ Kokius tikslus sau išsikeliate, jeigu tapsite forumo moderatoriumi? Pateikite savo pasiūlymus:  Sukursiu temas ,kurių dar nėra sukurta arba pareadaguosiu jeigu reikės.

➦ Ar buvote baustas šiame projekte? Pateikite priežastis: Ne

➦ Kiek turite forumo įspėjimų?: Nei vieno

➦ Kiek laiko žaidžiate šiame projekte?: Žaisdavau ant praeitų accountų nepamenu nick ,bet tikrai nemažai žaidžiau.

➦ Kiek laiko per dieną ketinate praleisti forume?: 3-4h savaitgaliais bšk daugiau.

➦ Pateikite savo kontaktus: Žygis žino ,bet dc: 𝓚𝓵𝔂č𝓴𝓪#0001 ,o skype žygis turi

Papildomi klausimai ir situacijos:

➦ Ką darysite, jeigu forumo narys pranešime nusikeikė?: Jam duosiu viena įspejimą ,bet prieš tai nusifotkinsiu įrodymus

➦ Ką darysite, jeigu žaidėjo įkeltuose įrodymuose pamatysite kitą projektą? (pvz.: žaidėjas filmavo taisyklių pažeidėją ir atsijungė, o ten matėsi kiti projektai):  Blokuosiu jį vien delto ,nes taip daryti yra draudžiama.

➦ Ką darysite, jeigu forumo narys prašys jūsų nuimti įspėjimą (-us)?: Aš jam uždėsiu dar viena už tokius prašinėjimus ,bet pasidarysiu prieš tai įrodymus

➦ Ką darysite, jeigu forumo narys profilyje užsidėjo netinkamą nario rangą?: Įspėsiu jį jeigu tai kartosis duosiu jam įspejimą ,bet prieš tai pasidarysiu įrodymus

➦ Ką darysite, jeigu forumo narys jums praneš, kad kitas forumo narys dedasi sau reputacijos taškus iš kitų paskyrų?: Duosiu įspejimą ir paprašysiu įrodymų ,kad paskui nebūčiau nelegaliai nubaudęs.

• Labai patinka! 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

Anketa:

➦ Koks Jūsų vardas žaidime?: Skype55.

➦ Kiek Jums yra metų?: 17.

➦ Papasakokite apie save: Esu vardu Marius. Gyvenu Alytuje. Užsiimu internetinių svetainių kūrimu, programavimu, grafikos dizainu, žaidimų kūrimu. Iš asmenybės pusės esu tas, kuris visiems atleis ir visus užtars, užjaus. Kiekvienam žmogui gebu atleisti už bet kokią priežastį ir toliau plėtoti santykius. Stengiuosi nesivelti į konfliktus. Gerbiu kiekvieno žmogaus nuomonę ir darbą. Niekada neatsuku nugaros jeigu žmogui reikalinga pagalba.

➦ Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus?: Kiekvienas kandidatas turi savų pliusų ir minusų ir kiekvienas apie save gali prirašyti begalę būtų ir nebūtų dalykų. Todėl šį klausimą palieku spręsti administracijai - esu to vertas ar ne.

➦ Kokius tikslus sau išsikeliate, jeigu tapsite forumo moderatoriumi? Pateikite savo pasiūlymus: Vienas iš tikslų būtų pats banaliausias, tai - tvarka forume. Kiti tikslai dėl ko norėčiau prisijungti prie komandos, tai, kad noriu padėti projektui plėstis ir naujintis su naujomis idėjomis ar sprendimais. Tad pagrindinis kandidatūros tikslas - pagerinti projekto įvaizdį.

➦ Ar buvote baustas šiame projekte? Pateikite priežastis: Nesu.

➦ Kiek turite forumo įspėjimų?: 8.

➦ Kiek laiko žaidžiate šiame projekte?: Apie 7 metus.

➦ Kiek laiko per dieną ketinate praleisti forume?: Tiek kiek bus reikalinga, kad būtų galima užtikrtinti tvarką jame.

➦ Pateikite savo kontaktus: Discord: Jukyli#1107

➦ Ką darysite, jeigu forumo narys pranešime nusikeikė?: Redaguosiu pranešimą įrašydamas Redagavimo priežastyje taisyklę, paslėpsiu keiksmus ir įspėsiu žaidėją. Jeigu tai bus pavienis keiksmas pritaikyčiau tam tikras lengvatas (trumpesnis apribojimas nuo turinio skelbimo ar kt.).

➦ Ką darysite, jeigu žaidėjo įkeltuose įrodymuose pamatysite kitą projektą? (pvz.: žaidėjas filmavo taisyklių pažeidėją ir atsijungė, o ten matėsi kiti projektai): Kadangi tai nebuvo intencija pareklamuoti kitą projektą, nes jis rinko įrodymus apie žaidėją iš šio projekto, tiesiog paslėpčiau pranešimą ir susisiekčiau su pranešėju jam paaiškindamas situaciją.

Ką darysite, jeigu forumo narys prašys jūsų nuimti įspėjimą (-us)?: Viskas priklausytų nuo daug aspektų. Ar tas įspėjimas buvo uždėtas netyčia, ar tas įspėjimas buvo teisingas ir kt. Jeigu situacija būtų kėbli, aptarčiau tai su administracijos nariais.

➦ Ką darysite, jeigu forumo narys profilyje užsidėjo netinkamą nario rangą?: Panaikinčiau jį skirdamas įspėjimus pagal rango pavadinimą.

➦ Ką darysite, jeigu forumo narys jums praneš, kad kitas forumo narys dedasi sau reputacijos taškus iš kitų paskyrų?: Praneščiau savininkui, kad patikrintų IP adresus ir jeigu jie sutaptų, nubausčiau žaidėją.

Redagavo - Skype55
Nurodyta taisyklėse.
  • Labai patinka! 3
  • Patinka! 2

Pasidalinti

Temos nuoroda

Anketa:

➦ Koks Jūsų vardas žaidime?: Mano slapyvardis žaidime yra DeadNuzz.

➦ Kiek Jums yra metų?: Man yra šešiolika metų.

➦ Papasakokite apie save: Esu vienas iš senesnių šio projekto žaidėjų, kurie dar vis žaidžia šiame serveryje. Savo kelią čia pradėjau maždaug 2013 metais, kai serveris buvo tik vienerių metų senumo. Per tą laiką pasiekiau apie 40.000 minučių su beveik nė vieno įspėjimo gavimo sargaujant sargyboje, kelis kartus pasiekiau prestižinį Alfa-Sargybinio rangą, buvau apie 7 kartus Chat Moderator'iumi, vieną kartą Prižiūrėtoju ir Forumo Moderatoriumi, todėl turiu itin daug patirties apie serverį, kaip jis veikia ir panašiai. Mano pagrindiniai charakterio bruožai yra komunikabilumas, kolegiškumas, aukšta savikontrolė, atkaklumas ir bešališkumas.

➦ Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus?: Aš manau, jog turėtumėte pasirinkti būtent mane dėl kelių priežasčių:
1. Nuoširdžiai manau, jog buvau ir būčiau, vėl suteikus šansą, kompetetingas forumo moderatorius. Mano nuomonė, jog darbą atlikau labai gerai ir nepasidaviau žaidėjų siūlomis pagundomis (kyšiai, prašymai, t.t.);
2. Kaip ir minima pirmame punkte, aš jau buvau šiose pareigose. Kai kurie mano, kad tai yra priežastis, kodėl į jas neturėčiau vėl patekti, leisti pabandyti kitiems. Mano nuomonė yra tokia, jog aš esu kaip ir garantuotas, išbandytas variantas, kuris tikrai nedarys nesąmonių (iš pareigų atsistatydinau), o kiti kandidatai nebuvo ištestuoti (nebent buvo, tada šis argumentas negalioja), su jais gali būti visko. Neneigiu, kad jie galimai gali atlikti pareigas geriau, bet tikrai galimai gali atlikti pareigas kur kas blogiau. Neskaitant to, man padėti įsibėgėti nereikės - kaip atlikti pareigas, kur ką rasti, kas ką daro žinau;
3. Aš turiu gan daug idėjų, kurias lengviau galėsiu išreikšti būnant šiose pareigose;
4. Balansas. Dabar administracijos pagrindinė dalis yra sudaryta iš vienos sferos - nors ir esu bešališkas, vis tiek nesu šioje sferoje, tad kiti ne šios sferos atstovai turbūt jaustųsi kur kas daugiau reprezentuoti, nei dabar;
5. Mano aktyvumas. Forume aš esu turbūt vienas iš aktyviausių, jei ne aktyviausias žaidėjas. Per nepilną savaitę aš sugebėjau forume prabūti apie 23 valandas. Jeigu gaučiau forumo moderatoriaus pareigas, galėčiau nedelsiant sustabdyti visokią kenksmingą veiklą forume apie minutę po jos pradėjimo.

➦ Kokius tikslus sau išsikeliate, jeigu tapsite forumo moderatoriumi? Pateikite savo pasiūlymus: Tapęs forumo moderatoriumi aš iškart išsikelčiau šiuos pirminius tikslus:
1. Peržiūrėti visą neseną veiklą forume ir skirti įspėjimus žmonėms, kurie piktnaudžiavo forumo moderatoriaus nebuvimu;
2. Patikrinti, ar nėra atvirų ir man atsakomų pagalbos prašymų, pranešimų apie forumo veiklą, pažeidžiančią taisykles;
3. Peržiūrėti administracijos slaptame forume esančią informaciją, pažiūrėti, ar kažkas aktualaus man pasikeitė ir sudalyvauti dabartinėse diskusije.

Įvykdžius šiuos 3 tikslus, aš toliau vadovaučiaus tokiais tikslais:
1. Negauti nė truputėlio daugiau už žodinį įspėjimą per 6 mėnesius mažiausiai;
2. Nepalikti forumo moderatoriaus pozicijos ne mažiau, kaip metus, optimaliai du, tris;
3. Pasiūlyti nors vieną įgyvendinamą, gerą idėją projektui į mėnesį(/savaitę);
4. Sukurti įvairiausius gidus, kurie padės naujokams naviguoti pro projektą, įsirašyti FPS didinančias modifikacijas ir lengvai leis patiems išspręsti dažnas problemas;
5. Aktyviai atsakinėti į žaidėjų klausimus, įvesti labai įvairias sritis apimantį D.U.K. bendruomenės klausimų sub-forume;
6. Aktyviai tikrinti pagalbos prašymus sistemoje, jog kiti administratoriai galėtų daugiau telktis į savo pareigas;
7. Tapti Savininkui ir projekto žaidėjams patikimu žmogumi, leisti visiems pamiršti klaikius paskutinius 3 metus su senu savininku ir sutaisyti ar padėti sutaisyti visas jo įkeltas klaidas, nelogiškas idėjas ir panašiai.
Manau, kad mano keliones metu aš sau išsikelsiu dar daugiau tikslų.

➦ Ar buvote baustas šiame projekte? Pateikite priežastis: Šiame projekte buvau baustas už įrodymų padirbinėjimą (nubaudimas mano manymų yra neteisingai priimtas, bet aš jį pastebėjau tik po 3 savaičių (buvau palikęs projektą). Šis nubaudimas buvo apie 2018 metais.

➦ Kiek turite forumo įspėjimų?: Aš šiuo metu neturiu nė vieno forumo įspėjimo.

➦ Kiek laiko žaidžiate šiame projekte?: Aš šiame projekte žaidžiu nuo apie 2013 metų, t.y. 7 metus.

➦ Kiek laiko per dieną ketinate praleisti forume?: Per dieną forume jau praleidžiu apie 3 valandas (pagal praleisto laiko statistiką), šis skaičius tik didėtų pagal mano paklausą.

➦ Pateikite savo kontaktus: Discord: DeadNuzz#0001. AŽ: spausti čia.

➦ Ką darysite, jeigu forumo narys pranešime nusikeikė?: Forumo nario nusikeikimo atveju aš, vadovaujantis antrąja forumo taisykle, žaidėjui skirsiu įspėjimų taškų už netinkamą kalbą. Žaidėjui skirsiu vieną įspėjimo tašką, jeigu jis yra naujokas ir pažeidimas nėra piktybinis, bandysiu paaiškinti, jog keiktis negalima ir nariui pateiksiu forumo taisykles. Nuo pažeidimo vis tiek neatleisiu, bet jį šiomis sąlygomis pamažinti, manau, yra logiška. Jeigu pažeidėjas nusikeikė piktybiškai, masiškai arba yra žmogus, kuris tikrai žino taisykles, jam bus skiriamas įprastas įspėjimų taškų skaičius - 2.

➦ Ką darysite, jeigu žaidėjo įkeltuose įrodymuose pamatysite kitą projektą? (pvz.: žaidėjas filmavo taisyklių pažeidėją ir atsijungė, o ten matėsi kiti projektai): Atveju, kada įrodymuose matosi kitas projektas, aš imsiuos priemonių: jeigu įrodymai bus nuotrauka ar kita forma, kurią lengva pakeisti, aš iškirpsiu reklamą ir redaguosiu nario pranešimą, parašius asmenišką laišką, jog prieš pateikiant įrodymus juose reikia užbraukti visas įmanomas reklamas. Jeigu įrodymai bus pateikta forma, kuriai užtušuoti reikėtų daugiau laiko, kaip video, aš šiuos įrodymus išbrauksiu ir nusiųsiu direktoriui/direktorei/prižiūrėtojams individualiai, specialiais atvejais įkelsiu edit'intą versiją, kurioje reklamos nebesimatys. Jeigu žaidėjas piktybiškai, po bandymo komunikuotis apie tai, jog reklama yra negalima ir ją reikia užbraukti, vis tiek tyčia kels įrodymus su reklama, aš skirsiu vieną oficialų įspėjimą, jog parodyti, kad aš, esant reikalui, imsiuos kitų priemonių, nei tik asmeninių žinučių siuntinėjimu. Pasikartojus - bausmė didės, nes tai yra reklama ir į tai žiūriu gan rimtai, jei komunikacija ir susitarimai nieko nedaro.

➦ Ką darysite, jeigu forumo narys prašys jūsų nuimti įspėjimą (-us)?:  Aš šioje situacijoje visų pirmą peržiūrėsiu įspėjimą, kada jis buvo duotas ir už ką. Daugumoje atveju aš tikrai nieko nedarysiu, įspėjimų, bent praeita tvarka, niekas nešalino, bet mačius tikrą situaciją, kur forumo nario prašymas nuimti įspėjimą nebūtų tuščias, aš susisieksiu su Savininku ir kitais adminstratoriais, aptarsiu situaciją ir operuosiuos toliau, pagal pasitarimus.

➦ Ką darysite, jeigu forumo narys profilyje užsidėjo netinkamą nario rangą?: Aš, jeigu turėsiu tokias galimybes, šį nario rangą pašalinsiu ir skirsiu vieną simbolinį įspėjimą (taip pat informuosiu A.Ž.). Kadangi nario rango užsidėjimas leidžiamas tik nuo 500 pranešimų, aš nemanau, jog kažkas su tokia forumo paskyra nežinos taisyklių. Tik labai specialiose situacijose (kurių, jei atvirai, nelabai galiu įsivaizduoti) aš atleisiu už šį pažeidimą ir vietoj oficialaus įspėjimo skyrimo tiesiog nusiųsiu žinutę.

➦ Ką darysite, jeigu forumo narys jums praneš, kad kitas forumo narys dedasi sau reputacijos taškus iš kitų paskyrų?: Kadangi reputacija rūpi ne mažai žaidėjų daliai, aš patikrinsiu, ar pažeidimas yra teisingas ir pirmą kartą pasitarsiu, ką daryti su Savininku ir administratoriais, nes tai nėra numatytas baudimas pagal forumo taisykles. Mano manymu, bausmė turėtų būti tiek, kiek reputacijos narys užsidėjo, atėmimas iš seno reputacijos kiekio (tarkim, kad žaidėjas turėjo 10 reputacijos taškų, užsidėjo 50, tai jis po nubaudimo turėtų -40 taškų) ir įspėjimų taškų skyrimas. Kai kuriose situacijose manyčiau, jog taip pat derėtų atimti iš žaidėjo leidimą dėti reputacijos taškus. Po pirmo incidento, jeigu neturėsiu reputacijos modifikacijos ar kitų leidimų, informuosiu Savininką apie incidentą ir savo pasiūlytą bausmę, o jeigu leidimus turėsiu - šią bausmę įvykdysiu savarankiškai.

Ačiū, jog skaitėte. Tikiuosi prisijungti prie šio projekto administracijos ❤️

Redagavo - DeadNuzz
Redagavimas pagal pastabą reikalavimuose
  • Labai patinka! 2
  • Patinka! 3
  • Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

Anketa:

➦ Koks Jūsų vardas žaidime?:NutLit

➦ Kiek Jums yra metų?:18

➦ Papasakokite apie save:Esu iš Vilniaus, karantinui prasidėjus grįžau į projektą vedamas nostalgijos. 

➦ Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus?:Manau tinku šiom pareigom dėl savo atkaklumo

➦ Kokius tikslus sau išsikeliate, jeigu tapsite forumo moderatoriumi? Pateikite savo pasiūlymus:Matant tuščią forumo moderatorių sąrašą, ima noras jį užpildyti. Pasiūlimai forumui, pagaliau palaikyti tvarką nuo svečių floodo, ir toxic žmonių kurie negali susilaikyti nuo įžeidinėjimų

➦ Ar buvote baustas šiame projekte? Pateikite priežastis:Nebuvau

➦ Kiek turite forumo įspėjimų?:2

➦ Kiek laiko žaidžiate šiame projekte?:Nuo 2013 metų su didelėm pertraukom

➦ Kiek laiko per dieną ketinate praleisti forume?:Nuo 3h

➦ Pateikite savo kontaktus:Dc:NutLit#7422

➦ Ką darysite, jeigu forumo narys pranešime nusikeikė?:Pranešime ištrinsiu tą dalį kurioje nusikeikė, jei pranešimas bus neadekvatus, visiškai panaikinsiu pranešimą, šioje situacijoje duosiu 2 forumo įspėjimus už netinkamą kalbą

➦ Ką darysite, jeigu žaidėjo įkeltuose įrodymuose pamatysite kitą projektą? (pvz.: žaidėjas filmavo taisyklių pažeidėją ir atsijungė, o ten matėsi kiti projektai):Įrodymus ištrinsiu, ir parašysiu kur kreiptis (redagavimo skiltyje) , kad pamatytų tuos įrodymus asmeniškai, duosiu žodinį įspėjimą už kitų projektų reklamą

➦ Ką darysite, jeigu forumo narys prašys jūsų nuimti įspėjimą (-us)?: Ignoruosiu prašymą, jei pasikartos duosiu dar 1 forumo įspėjimą už zyzimą

➦ Ką darysite, jeigu forumo narys profilyje užsidėjo netinkamą nario rangą?:Duosiu žodinį įspėjimą už netinkamą rangą, ir rangą nuimsiu, pasikartojus bus baudžiama forumo įspėjimais

➦ Ką darysite, jeigu forumo narys jums praneš, kad kitas forumo narys dedasi sau reputacijos taškus iš kitų paskyrų:Prieš imdamasis konkrečių veiksmų, patikrinsiu ar tikrai taip yra, jei tai pasitvirtins užblokuosiu papildomas paskyras, duosiu įspėjimą už reputacijos farminimą kitomis paskyromis

Redagavo - NutLit
  • Labai patinka! 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

➦ Koks Jūsų vardas žaidime?: Warlius

➦ Kiek Jums yra metų?: 21

➦ Papasakokite apie save: Esu vardu Aurimas, kilęs iš Panevėžio, tačiau šiuo metu gyvenu Kaune jau netoli metai laiko. Persikėliau čia, kadangi gavau aukštesnes pareigas savo darbe bei draugė įstojo studijuoti čia, kas paskatino persikelti ir pradėti bendrą gyvenimą. Jeigu kiek plačiau, tai dirbu šiuo metu telekomunikacijų įmonėje Telia, užimu socialinių tinklų bei elektroninės parduotuvės logistikos administratoriaus pareigas. Taip pat neakivaizdiniu studijuoju kompiuterių tinklų administravimą. Kalbant iš žaidimo pusės, tai esu senas McPrison žaidėjas, grįžęs po gan ilgos pertraukos į šį projektą, nes ieškojau tokio labiau chill žaidimo, kuris padėtų atsipalaiduoti labiau po sunkių darbo dienų. Todėl nusprendžiau grįžti čia, kur žaidžiau nuo pat 2012 metų iki preliminariai 2018-ųjų.

➦ Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus?: Visų pirmiausia, esu tikrai ganėtinai senas šio projekto žaidėjas, žinantis daugelį jo niuansų, senesnių žaidėjų, kurie tebežaidžia, tad jų charakterio principus puikiai pažįstu ir galiu neretai nuspėti kaip vienoje ar kitoje situacijoje jie gali pasielgti, jog suplanuoti būsimus/galimus forumo taisyklių pažeidimų atvejus. Taip pat, kaip senas šio projekto žaidėjas, puikiai pažįstu šio serverio tvarkas bei visas taisykles, kadangi taip pat man yra tekę netgi pabūvoti šio serverio vidaus tvarkos sergėtoju - prižiūrėtojumi. Tad mano patirties kraitis McPrisone yra tikrai pakankamai, manyčiau, didelis, jog galėčiau būti atrinktas būtent aš.

➦ Kokius tikslus sau išsikeliate, jeigu tapsite forumo moderatoriumi? Pateikite savo pasiūlymus: Jeigu tapsiu forumo moderatoriumi, tai, visų pirmiausia, sieksiu kuo didesnio aktyvumo visoje moderatorių komandoje, kadangi, kiek pastebėjau, pastaruoju metu jo tikrai yra pakankamai ne daug. Taip pat, stengsiuosi palaikyti dar griežtesnę tvarką visuose forumo thread'uose, nes taip pat atkreipiau dėmesį kai kur, jog tikrai palaida bala yra vykstanti, t.y. keiksmažodžiai, double post'ai ir pns.

➦ Ar buvote baustas šiame projekte? Pateikite priežastis: Pačio projekto viduje neesu baustas, tačiau forume esu įspėtas keturis kartus. Tai buvo už netyčinį double post bei netinkamą kalbą, nors taip ir nepavyko su senuoju moderatoriumi išsiaiškinti pilnai visas aplinkybes dėl to.

➦ Kiek turite forumo įspėjimų?: Forumo įspėjimų iš viso turiu keturis.

➦ Kiek laiko žaidžiate šiame projekte?: Šiame projekte gyvuojantis esu nuo senųjų 2012 metų laikų. Po to dabar dariau pertrauką ir nusprendžiau vėl sugrįžti.

➦ Kiek laiko per dieną ketinate praleisti forume?: Per dieną ketinu praleisti tikrai ganėtinai nemažai forume, kadangi vien mano pagrindinis darbas yra socialinėje erdvėje, dar dirbu nemažai savo įmonėje su internetiniais puslapiais, socialine medija bei naršau savoms reikmėms neretai darbo metu, todėl dar papildomas tab'as su Prisono forumu nėra visiškai kažkokia didelė ar maža kliūtis.

➦ Pateikite savo kontaktus: Mano discord kontaktinius duomenis galite rasti užrašytus ant profilio, ten beveik visada būnu prisijungęs ir yra galimybė mane ten rasti.

➦ Ką darysite, jeigu forumo narys pranešime nusikeikė?: Visų pirmiausia, įvertinčiau situaciją. Jeigu keiksmažodžiai yra tikrai labai stiprūs, grubūs bei įžeidžiantys, tuomet,  skiriu tam žmogui forumo įspėjimą net negalvojęs. Tačiau jeigu tie keiksmažodžiai beveik minimalūs ir matosi, jog tikrai netyčia išsprūdo dėl atitinkamų aplinkybių, tuomet, draugiškai, tiesiog, perspėju tą forumo vartotoją, kad daugiau tai nepasikartotų. O jeigu pasikartoja, tuomet, be jokio perspėjimo uždedu įspėjimą forume.

➦ Ką darysite, jeigu žaidėjo įkeltuose įrodymuose pamatysite kitą projektą? (pvz.: žaidėjas filmavo taisyklių pažeidėją ir atsijungė, o ten matėsi kiti projektai): Mano manymu, ką daryčiau, tai paprašyčiau to asmens tą video naujai perkelti, prieš tai įdedant šiek tiek papildomo montažo, t.y. "užblur'inant" tuos kitus projektus, jeigu tai būtų kokie nors lietuviški ar tiesioginiai konkurentai. Jeigu tie serveriai būtų kokie nors užsienio šalių ar tie populiariausieji, kur tik su legalia paskyra galima prisijungt, tuomet, dėl to net nekvaršinčiau žmogui galvos. Taip pat, irgi įvertinčiau situaciją, t.y. jeigu ten tie serveriai ir nebūtų užsienio rinkos, o lietuviški, bet, tarkime, to žaidėjo asmeniniai ar visiškai bereikšmiai, tad taip pat irgi nekvaršinčiau žmogui galvos. Kaip ir minėjau, viskas neretai remiasi, pagrinde, situacijos įvertinimu bei pozicijos išstatymu. Tačiau nemanau, jog McPrisonui galėtų būti kokių nors labai didelių konkurentinių projektų lygiai tokio paties žaidimo stiliaus tipažui.

➦ Ką darysite, jeigu forumo narys prašys jūsų nuimti įspėjimą (-us)?: Deja, tačiau forumo įspėjimai nėra nuimami. Nebent būtų tokių įspėjimų, kurie yra uždėti su nereikšmingomis, neaiškiomis priežastimis arba konkrečiai be priežasties, tuomet, pasitarčiau su šio projekto valdžia dėl tolimesnių veiksmų ir priėmę bendrą sprendimą nuimtume arba paliktume tuos įspėjimus.

➦ Ką darysite, jeigu forumo narys profilyje užsidėjo netinkamą nario rangą?: Jeigu forumo narys užsidėtų netinkamą rangą, t.y. su keiksmažodžiais ar kito asmens įžeidinėjimais, tuomet, pirmiausia jį perspėčiau ir liepčiau tuoj pat pasikeisti. Jeigu jis to tyčia nedaro, atsikalbinėja ar dar kaip nors kitaip bando to išvengti, tuomet, be jokių "cackinimosi" iš karto uždedu įspėjimą.

➦ Ką darysite, jeigu forumo narys jums praneš, kad kitas forumo narys dedasi sau reputacijos taškus iš kitų paskyrų?: Visų pirmiausia padėkosiu, jog prisideda prie bendrosios forumo tvarkos palaikymo ir pasiteiraučiau kaip įmanoma detalesnės informacijos. T.y. kokiuose post'uose bei kokiuose komentaruose būtų vykdoma tokia veikla. Ant kokios forumo paskyros yra dedami reputacijos taškai bei kokios kitos forumo paskyros kelia tam pranešėjui įtarimą, kurios galimai galėtų pastoviai skirti būtent nurodytai konkrečiai forumo nario paskyrai reputacijos taškus. Tuomet, aš pastebėčiau asmeniškai jau ar tai iš tikro vyksta. Ir jeigu tai daroma, tuomet, susirinkęs pakankamą kiekį įrodymų, uždedu tam forumo vartotojui įspėjimą už tokių nesąžiningų veiksmų vykdymą.

Redagavo - Warlius
  • Labai patinka! 3
  • Patinka! 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

Anketa:

➦ Koks Jūsų vardas žaidime?: Simple

➦ Kiek Jums yra metų?: Man yra 18 metų.

➦ Papasakokite apie save: Esu vyrukas iš Lietuvos širdies - Kauno. Mokslų metu gyvenu Vilniuje, bet kadangi karantinas ir nuotolinis mokymas, gyvenu Kaune. Kaip ir minėjau man yra aštuoniolika metų. Esu mandagi, imli, portinga, lengvai komunikuojanti, pagarbi bei atsakinga asmenybė. Esu serverio senbūvis žaidžiu čia apie 6-7 metus(žinoma neištisai, su pertraukomis).  Esu serverio chat moderatorių ir sargybos gretose.

➦ Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus?: Nes per ilgą žaidimo laikotarpį teko būti tiek chat moderatoriumi, tiek praktikantu/sargybiniu/alfa-sargybiniu, bet nors ir labai daug kartų bandžiau, niekur aukščiau pakilti nepavyko. Mano ketvirtas bandymas patekti į šias pareigas rodo mano didelį norą ir pastangų indelį tapti forumo moderatoriumi, bei administracijos dalimi. Viena iš pagrindinių mano savybių yra atsakingumas, kas reiškia, kad moku atlikti duotas užduotis neišsidirbinėjant, neatidėliojant ir tada kada reikia. Serveryje turu labai daug patirties, apie šį projektą žinau beveik viską, nes žaidžiu čia beveik nuo start'o. Turiu gan nemažai patirties ir būnant administracijoje, 2015-2017 metais buvau gerai žinomų lietuvos projektų administracijoje(jei įdomu galėsiu įvardinti kuriuose serveriuose ir kokias pareigas užemiau). 

➦ Kokius tikslus sau išsikeliate, jeigu tapsite forumo moderatoriumi? Pateikite savo pasiūlymus: Kadangi labai noriu save išbandyti šiose pareigose, tai pirmasi tikslas būtų įsilieti į administracijos gretas ir neapvilti savo darbu, kas manau tikrai nebus sunku. Būdamas forumo moderatoriumi peržiūrėčiau visus naujus post'us, prižiūrėčiau, kad nebūtų pažeistos forumo taisyklės. Manau, kad užrakinčiau visas senas/neaktyvias temas, kadangi atsiranda nemažai freepostinančių paskyrų kurios renkasi pranešimų kiekį, atsakinėdami į senus prisistatymus ar nebeaktyvias įdėjas. Taip pat peržvelgčiau įdėjas susijusias su forumu, nors ir retai, bet žaidėjai tikrai gerų įdėjų pateikia dėl forumo. Taip pat siūlyčiau blokuoti visas paskyras užsienietiškais IP adresais, kad nebūtų forumo apkrovos ar bot'ų leidimo.

➦ Ar buvote baustas šiame projekte? Pateikite priežastis: Buvau, labai senai(2015) už free mute.

➦ Kiek turite forumo įspėjimų?: Turiu šešis forumo įspėjimus, paskutinis 2016 metais.

➦ Kiek laiko žaidžiate šiame projekte?: Nuo 2013.

➦ Kiek laiko per dieną ketinate praleisti forume?: Tiek kiek reikės sužiūrėti visas naujas temas, peržvelgti šaukyklą bei pagalbos ticket'us.

➦ Pateikite savo kontaktus: Simple#9895

➦ Ką darysite, jeigu forumo narys pranešime nusikeikė?: Uždėsiu jam 2 forumo įspėjimus, bei pranešimą paslėpsiu.

➦ Ką darysite, jeigu žaidėjo įkeltuose įrodymuose pamatysite kitą projektą? (pvz.: žaidėjas filmavo taisyklių pažeidėją ir atsijungė, o ten matėsi kiti projektai): Žaidėja įspėsiu a.ž dėl neatsargaus nusižengimo, o įkeltus įrodymus paslėpsiu.

➦ Ką darysite, jeigu forumo narys prašys jūsų nuimti įspėjimą (-us)?: Nuimsiu tik tuo atvėju jeigu įspėjimas/įspėjimai uždėti tikrai nepagal taisyklęs, prieš tai pasitaręs su administracija.

➦ Ką darysite, jeigu forumo narys profilyje užsidėjo netinkamą nario rangą?: Nuimsiu forumo rangą, uždėsiu 2-3 įspėjimus priklausomai nuo rango turinio.

➦ Ką darysite, jeigu forumo narys jums praneš, kad kitas forumo narys dedasi sau reputacijos taškus iš kitų paskyrų?: Sutikrinsiu IP adresus ar nesutampa(jeigu sutampa abi paskyras užblokuosiu), jeigu nesutampa pažiūrėsiu kiek ir koks turinys buvo like'inamas ir priklausomai nuo situacijos užblokuosiu arba ne. 

PASTABA! Užpildę anketą, nepamirškite jos redaguoti. Redaguojant privaloma pažymėti „rodyti kas redagavo“. Išsaugoję pakeitimus, anketos redaguoti nebegalima. Priešingu atveju, ji bus atmesta.

Redagavo - DuskHD
  • Labai patinka! 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

Anketa:

➦ Koks Jūsų vardas žaidime?:  Dyzelinas.

➦ Kiek Jums yra metų?: 15.

➦ Papasakokite apie save: Esu vardu Domantas, kaip jau minėjau, man yra 15 metų. Gyvenu vilniuje, kur ir gimiau. Mokausi gimnazijos I - oje klasėje. Laisvalaikiu  mėgstu būti prie kompiuterio, kadangi daugiau nelabai yra ką veikti, na, nebent ką nors lauke, bet karantinas... Šiame projekte pradėjau žaisti 2017 metais, 2 kartus esu pasiekęs aukščiausią sargybos laipsnį ''Alfa-Sargybinis''. Taip pat, gan daug kartų esu buvęs chat moderatoriumi. Šiek tiek apie mano charakterio bruožus. Esu draugiškas, linkęs padėti žmonėms, mėgstantis pajuokauti. 

➦ Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus?: Kaip jau minėjau, esu draugiškas, mėgstantis padėti kitiems. Dėl ''mėgstantis padėti kitiems'' savybės dažnai būtų atrašoma į žaidėjų klausimus.    Taip pat, esu aktyvus, forume praleidžiu vos ne visą dieną, seku naują turinį. 

➦ Kokius tikslus sau išsikeliate, jeigu tapsite forumo moderatoriumi? Pateikite savo pasiūlymus: Pirmas dalykas, peržiūrėsiu forumo narių paskelbtą turinį, jei bus pažeista forumo taisyklių, nubausiu įspėjimais. 

Antras dalykas, užrakinsiu neaktyvias temas.

Trečias dalykas, peržiūrėsiu pagalbos prašymo sistemą bei atsakysiu į žaidėjų klausimus/pagalbos prašymus, jei tik jie man bus atsakomi.

Ketvirtas dalykas, atnaujinčiau D.U.K. klausimus. 

Taip pat, stengčiausi kuo ilgiau išbūti forumo moderatoriaus pareigose.

Turiu išsikėlęs daugiau uždavinių, kuriuos padaryčiau būnant forumo moderatoriumi, bet visų čia tikrai neišeis surašyti.

➦ Ar buvote baustas šiame projekte? Pateikite priežastis: Taip, gan senai esu gavęs IP užblokavimą už ''free ita''. Ten buvo gan ''complicated'' situacija, bet teisintis nesiruošiu. 

➦ Kiek turite forumo įspėjimų?: Šiuo metu turiu 4.

➦ Kiek laiko žaidžiate šiame projekte?: Kaip jau sakiau, nuo 2017 metų.

➦ Kiek laiko per dieną ketinate praleisti forume?: Ilgai, tiksliai negaliu nusakyti to laikotarpio, kadangi vis užsuku į jį pasižiūrėti ar nėra jokio naujo turinio.

➦ Pateikite savo kontaktus: Discord - Dyzelinas#0001

➦ Ką darysite, jeigu forumo narys pranešime nusikeikė?:  Pagal viską turėčiau skirti 2 forumo įspėjimus, bet manau tai priklausys nuo situacijos, kadangi jei forumo narys nusikeiks netyčia ir tikrai matysis, jog tai buvo netyčinis nusikeikimas, skirsiu 1 forumo įspėjimą. Bet jei tas forumo narys keiksis pastoviai, skirsiu įspėjimų kaip priklauso - 2 įspėjimus. Taip pat, paaiškinsiu jam, kad keiktis negalima ir nusiųsiu jam nuorodą į taisyklių sub-forumą. 

➦ Ką darysite, jeigu žaidėjo įkeltuose įrodymuose pamatysite kitą projektą? (pvz.: žaidėjas filmavo taisyklių pažeidėją ir atsijungė, o ten matėsi kiti projektai): Išimsiu žaidėjo įrodymus. Jei pavyks kaip nors užtušuoti tą reklamą, į jo pranešimą įkelsiu užtušuotus įrodymus bei paredaguosiu jo pranešimą. Jei užtušuoti nepasiseks, paslėpsiu jo papeikimą bei įrodymus nusiųsiu privačiai atitinkamam žmogui. Po viso šito, žmogui paaiškinsiu, kad kitą kartą įrodymus, kuriuose matosi kiti projektai - užtušuotų. Jei sekantį kartą žaidėjas toliau kels įrodymus kuriuose matosi kiti projektai, jam skirsiu 1 forumo įspėjimą. Bausmė aišku didės, jei narys pastoviai darys tą patį. 

➦ Ką darysite, jeigu forumo narys prašys jūsų nuimti įspėjimą (-us)?: Pagal viską, kiek žinau, įspėjimų niekas be priežasties nenuiminėja, bet jei matysiu, kad žmogus taisosi, nebepažeidinėja forumo taisyklių, pasitarsiu dėl įspėjimo nuėmimo su savininku bei kitais administracijos nariais.

➦ Ką darysite, jeigu forumo narys profilyje užsidėjo netinkamą nario rangą?: Jei bus galimybė, pašalinsiu jo užsirašytą rangą bei jam asmenine  žinute nusiųsiu nuorodą į taisyklių sub-forumą. Jei tai bus pirmas kartas kai narys užsidėjo netinkamą rangą, įspėjimo neskirsiu, tik paaiškinsiu, kad perskaitytų taisykles iš naujo ir, kad daugiau tokio rango nebesidėtų. Pasikartojus, bus skiriamas 1 forumo įspėjimas. Bausmė gali didėti, jei tai tęsis pastoviai. 

➦ Ką darysite, jeigu forumo narys jums praneš, kad kitas forumo narys dedasi sau reputacijos taškus iš kitų paskyrų?: Taisyklėse apie šios situacijos baudimą nėra parašyta, tad, pirmą kart pasitarsiu su savininku, ką daryti, jog nenubausti žaidėjo taip kaip nereikia. 

Redagavo - Dyzelinas
  • Labai patinka! 2

Pasidalinti

Temos nuoroda

Forumo moderatorių atranka stabdoma. Tema rakinama.

• Labai patinka! 1
  • Patinka! 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Create New...