Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas

- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/300 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Ar tai naudinga.  

21 narys(-iai) balsavo

1. 1. Ar tai naudinga.

• Taip
      12
    • Ne
      9

Recommended Posts

• Koks Jūsų vardas žaidime?:PirroVV
  • Koks Jūsų pasiūlymas?:Padaryt, kad pilis vyktu tik iki 22:00 ir tas, kas ilgiausiai bus daugiausia  laiko prastovėjas viduryje, laimės pilį.
  • Kuo šis pasiūlymas bus naudingas?:Jau šiandien pamatėm, kad pilis truko netrumpai, o tai dar nebuvo ilgiausia pilis prisone, todėl tai suteiktu daugiau veiksmo pilyje negu tesiog kimarinimo ir pilis greičiau pasibaigtu.
  • Labai patinka! 1
  • Nepatinka 2

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Manau geriausias ir optimaliausias sprendimas būtų padaryti iki 00:00 valandos, nes tos 2 valandos labai greit prabėgs ir net nebus įdomumo pasikapot.

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 5 valandas (-ų), Adomas sakė:

Joa tai jūs su kiekybe kaip vakar 7x1 ir laimėsit kiekviena pilį, o naktį atsijungs puse jūsų ir sunešiot bus galima.

Supranti, kad tik vienas žmogus gali grobti? Asmeniškai kiek serveriu esu žaides visur yra labai panašiai padaryta, o tu manai naktį mes kažką kito darysim negu jus darėt? 

@_svaan_ mūsų apie 10 gali kad ir iki paryčių, nu pažiurėsim kas gausis kitą pilį, bet aš puikiai pamenu kaip fl su fusionais daužemės iki 3h ryto, galiu pasakyt, kad buvu tesiog lakstimas, o jeigu galvojat, kad jus vieni sugebat numušinėt tai sorry, galiu ateit numušt mirt ir taip daryt 100 kartu, todėl tą laiką iki kada pilis baigsis yra butina įdėti

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 25 minutes (-čių), Adomas sakė:

Tai ok cmon, aš ne del pilies einu, o del fightų, tai reiškia, kad man pajebat ant tos tavo pilies, einu del pvp, o pvp jeigu iki 10h bus tai wtf, noriu iki 3h nakties cmon

Laikas iki kada bus nesmė, aš irgi einu del pvp, bet vieninteliai kas gauna pvp esat jūs, bet kas bus jeigu mes nuspresim irgi neeit, o tesiog numušinėt?

Pasidalinti

Temos nuoroda