Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas


- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/110 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Mastechief

48 val.

Message added by Mastechief

[Priimtas] TheQuez_ į praktikantus

Recommended Posts

Anketa:

 1.  Koks Jūsų vardas žaidime?: TheQuez_
 2.  Kiek Jums yra metų?: 15
 3.  Papasakokite apie save: Sveiki mano vardas Džiugas, sitame serveryje zaidziu jau gan seniai esu draugiskas, megstu padeti kitiems. Laisvalaikiu bunu prie kompiuterio arba kieme su draugais.
 4.  Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus?: Nes stebejau kaip kiti sargybiniai dirba ir noreciau papildyti sargybos komanda, bei isbandyti savo jegas sargyboje. 
 5.  Ar buvote nubaustas šiame serveryje? Pateikite priežastis: Taip, esu už privilegiju pardavinėjima, ir  xray.
 6.  Kiek laiko žaidžiate šiame serveryje?: Serveryje žaidziu jau 3 metus.
 7.  Kiek laiko per dieną ketinate žaisti serveryje?: 3-4 valandas
 8.  Kiek turite /xp?: 1540+
 9.  Kokiame range (bloke) esate?: Laisvėje.
 10.  Pateikite savo kontaktus: BangLT#9981 (discord)
 11.  Kodas: Mc.prison.LT Sargybiniai.

Papildomi klausimai ir situacijos:

 1.  Ką darysite, jei išvykstate? Kur apie tai pranešite?: Pranešiu sargybos direktoriui (discorde,forume), kad tuo metu nebusiu prie kompiuterio ir busiu isvykes.
 2.  Kokie yra įtarimo lygiai (/ita) ir už ką jie skiriami?: /ita 1 - priskiria zaidejui 5 itarimo lygius, už atsisakyma duoti kontrabanda. /ita 2 - priskiria zaidejui 5 itarimo lygius uz trollinima. /ita 3 - priskiria zaidejui 15 itarimo lygiu uz atsijungima, kai tuo metu sargybinis praso kontrabandos. /ita 4 - priskiria zaidejui 5 itarimo lygius uz kontrabandos rinkima.
 3.  Parašykite 3 dalykus, kurių negalima daryti, būnant sargybiniu: Nenaudoti palengvinancias programų, ižeidinėti, palikinėti factiona.
 4.  Kokios yra kontrabandos? (išvardinkite jas): Cukrus/cukranendres, strėles, visi metomi eleksyrai, visi kardai, lankai.
 5.  Kas yra /antikb? Kada ši komanda naudojama?: Komanda naudojama tada, kai žaidejas turi ijunges Anti Knockback savo čytuose. Arba kai zaidejas yra kazkur istriges.
 6.  Kokiu tikslu naudojamas tazeris?: Tazeris naudojamas kai gaudai kalini, tai pat galima naudot ir per pvp.
 7.  Kaip pradėti ir baigti darbą?: /darbas pradėti, /darbas baigti.
 8.  Ką turite daryti su daiktais, kuriuos gavote iš kitų žaidėjų? Kuriuos daiktus galite kaupti?: Visus daiktus kuriuos gauni reikia išmesti i šiukšline, gali pasilikt kardus ir mėsa.
 9.  Ką darysite, kai pamatysite, jog sargybinis paliko sargybos frakciją?: Padarysiu įrodimus ir parašysiu sargybos direktoriui arba ikelsiu į foruma.
 10.  Ką darysite, jei prašysite žaidėjo kardo ir jis tuo metu atsijungs?: Pirmi mano veiksmai bus /darbas baigti. Toje vietoje kur jis atsijunge lauksiu nuo 60 iki 90 sekundžiu. Jei man pavyks jo sulaukt uždesiu /ita 3 ir nuvesiu i izoliatoriu. Jeigu nepavyks parašysiu /darbas pradeti ir toliau tesiu savo sargavimą.
 11.  Ką darysite, jei pamatysite sargybinį, kuris stovi AFK su /darbas pradeti?: Įsijungsiu programa kuri irašinėja vaizda. Ta video nusiūsiu sargybos direktoriui, arba video ikelsiu į foruma.
 12.  Ką darysite, jei žaidėjas Jums įtrenkė ir įšoko į duobę?: Jį sugausiu panaudodamas tazeri. Pagavus kalini jam uzdesiu /ita 2 ir pasiulysiu bauda. Jeigu jis baudos nesumokės jam uzdesiu dar karta /ita 2 ir paleisiu. O jeigu yra pvp on tai ji nužudysiu.
 13.  Ką darysite, jei žaidėjas Jums įtrenkė su meškere?: Nužudysiu.
 14.  Ką darysite, jei žaidėjas užmetė ant Jūsų eliksyrą, kuris jums daro žalos? (atsakykite išsamiai): Žaidėja kuo greičiau nužudysiu. Jeigu efektas bus dar nepasibaiges nueisiu i štaba /spawn, nusipirksiu pieno ir jį išgersiu.
Redagavo - TheQuez_

Pasidalinti


Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose
Priimtas! Susisiekite su direktoriumi per "Discord" platformą.

Pasidalinti


Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

×
×
 • Create New...